IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 30th September 2010, 18:14
konfu konfu не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 28
Изпратете съобщение чрез AIM до konfu Изпратете съобщение чрез MSN до konfu
По подразбиране

МИ ВЧЕРА МИ СЛОЖИХА ЦИРКОНОВИ ЗЪБИ,НО ПРЕДИ ДА МИ СЛОЖАТ БЯХ 4 ДНИ С ИЗПИЛЕНИ МОИ ЗЪБИ БЕЗ ВРЕМЕНЕН МОСТ.БОЛКИТЕ МАЛКО МИ ОТШУМЯХА,САМО ЕИНИЯ ПРЕДЕН ЗЪБ МЕ НАБОЛВАШЕ,ПОПИТАХ ЗЪБОЛЕКАРЯ А ТОИ МИ ОТВЪРНА ЧЕ ПОСТАПЕНО ЩЕ ОТЗВУЧИ БОЛКАТА,ЧЕ ЗЪБА Е НАРЕД ,А ПРЕДИ ДА МИ ИЗВАДЯТ НЕРВА НА ЗЪБА И ГО ИЗПИЛЯТ НЕ МЕ БОЛЕШЕ,.СЛЕД ИЗПИЛВАНЕТО ВСИЧКО ОТГОРЕ МЕ ЗАБОЛЯ И ЗЪБА И НЯКЪДЕ ВЪТРЕ КЪМ КОРЕНИТЕ.КАЗАХ НА ЗЪБОЛЕКАРЯ ДА ПОЧАКАМЕ ОЩЕ МАЛКО ПРЕДИ ДА МИ ПОСТАВЯТ ЗА 3 ПЪТ ЦЯЛОСТЕН МОСТ ОТПРЕД.НО ТОЙ НЕ.МОЖЕ БИ ПРИЧИНАТА Е В МОЯ ОРГАНИЗЪМ.СЕГА СЛЕД ПОСТАВЯНЕТО ВСИЧКО МЕ БПЛИ ОТГОРЕ,ЕДНА НЕПРИЯТНА БОЛКА,ДРАЗНЕЩА.НЕЗНАМ КАКВО ДА ПРАВЯ.ТАКА СЕ ПОДВЕДОХ ,МОЖЕШЕ ДА СИ КАРАМ БЕЗ ЗАДНИ ЗЪБИ,ИЛИ СЪС ЗАДНИ ПРОТЕЗИ АМА ТОЗИ ДОКТОР БЕШЕ ТОЛКОВА УБЕДИТЕЛЕН ЧЕ ТАКА Е ПО ДОБРЕ.БОЛЯХА МЕ ДВА ДОЛНИ ЗЪБА И ЗАРЕДИ ТЯХ НАПРАВИХ ТАЗИ ГЛУПОСТ.СЕГА СА ИЗВАДЕНИ И ИМАМ МЕТАЛОКЕРАМИКА НО УТРЕ И НЕЯ ШЕ МАХАТ,ЗА ДА МИ СЛАГАТ ЦИРКОНОВИ,ОТДОЛУ ЗЪБИТЕ НЕ МЕ БОЛЯТ ТОЛКОВА.ДА СМЕНЯ ЗЪБОЛЕКАРА НО КЪДЕ ДА ХОДЯ,ДАДОХ 5000ЛВ.НО АКО СЕ НАЛОЖИ ТРЯБВА ДА СЕ КУЛСОТИРАМ И СЪС ДРУГ.А АЗ РАБОТЯ В ЧУЖБИНА И ВСИЧКИ КОЛЕЖКИ НЯМАТ ТОЗИ ПРОБЛЕМ.А СА СЛОЖИЛИ И ТЕ МЕТАЛОКЕРАМИКА,НО КОГАТО ДОЙДОХ ПРИ ТОЗИ ЗЪБОЛЕКАР И СЛЕД КАТО МИ ИЗПИЛИ ЗЪБИТЕ РАЗБРАХ ОТ НЯКОЛКО ПАЦИЕНТИ ЧЕ И ТЕ СА ИМАЛИ ПРОБЛЕМИ.НАПРАВО НЕ ЗНАМ КОГА ШЕ СВЪРШАТ ТЕЗИ МЪКИ!ПОСЪВЕТВАЙТЕ МЕ .ДРУГ ПАТИЛ ЛИ Е КАТО МЕН?
__________________
elpida
Отговори с цитат
  #12  
Стар 30th September 2010, 19:03
didiyordanova1 didiyordanova1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 187
По подразбиране ...

хахахаха аз си изпатих от един джалатин но за един зъб за който така и неразбрах какво му е било положението и ми бе изваден....но като тебе още не съм след това ходих при 4,5 стоматолога до като реша кой да ме лекува и сега сравнително съм доволна моя съвет незнам може би трябва друг стоматолог да те прегледа също поне аз бих така направила
Отговори с цитат
  #13  
Стар 30th September 2010, 19:31
konfu konfu не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 28
Изпратете съобщение чрез AIM до konfu Изпратете съобщение чрез MSN до konfu
По подразбиране

ЩЕ ВИДЯ И УТРЕ КАКВО ЩЕ МИ СЕ СЛУЧИ ОЩЕ И ЩЕ МИСЛЯ ДА ВИДЯ И ДРУГ'НО ЩЕ МЕ ПРИЕМАТ ЛИ ,КАТО ВЕЧЕ СИ БИЛ ПРИ ДРУГ ЗЪБОЛЕКАР!ВСИЧКИ ТИ ВИКАТ ХОДИ ПРИ ТОЗИ ПРИ КОЙТО СИ БИЛ.
АЗ МНОГО СЪМ ДОВОЛНА ОТ ДР.СТАНИМИРОВ-ЛИЦЕВО ЧЕЛНА ХИРУРГИЯ,НО ПОНЕЖЕ ИСКАХ ДА СВЪРШИ ВСИЧКО БЪРЗО ЗА 24 ЧАСА И СЕ ПОДВЕДОХ ПО МОЙТЕ КОЛЕЖКИ-ДОКАТО СЕ ОСЪЗНАЯ ТЕ БЯХА ИЗВИКАЛИ ШОФЬОРА НА ЗЪБОЛЕКАРА И АЗ ТРЪГНАХ.КОГАТО ТИ ВИКАТ НЯМА ДА ИМАШ ПРОБЛЕМ ЩЕ СИ ГОТОВА ЗА 24 ЧАСА!как ДА НЕ СЕ ХВАНЕШ!И ТАКА НЕ ОТИДОХ ПРИ ТОЗИ КОЙТО ЗНАМ А ОТИДОХ ПРИ НЕПОЗНАТ.И КАК ДА МУ СЕ ОБАДЯ НА ДР .ЗЪБОЛЕКАРАЗ ИМАХ ЧАС НА 25.9 А ОТИДОХ НА 24 .9 ПРИ ДРУГИЯ.И ТАКА ОТ 24 ЧАСА СТАНАХА 40 ДЕНА И
__________________
elpida
Отговори с цитат
  #14  
Стар 30th September 2010, 19:59
didiyordanova1 didiyordanova1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 187
По подразбиране ..

за сефте виждам стоматолог да ти каже , че ще си готова за 24 часа и то мост аз при непознати неотивам!!! или поне до като нечуя няколко мнения хубаво за него .. ами аз невиждам лошо да отидеш на преглед при друг стоматалог щом като имаш оплаквания от този!!даже бих ти казала беш при другия аз небих се оставила така нз да ме мъчат толкоз направо като тичета постовете настръхвам
Отговори с цитат
  #15  
Стар 30th September 2010, 20:33
konfu konfu не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 28
Изпратете съобщение чрез AIM до konfu Изпратете съобщение чрез MSN до konfu
По подразбиране

МИ ТОЙ НА ВСИЧКИ ГИ ПРАВИ ТАКА.МАКСИМУМ ЧЕТРИ ДНИ.РАБОТИ С МАТЕРИАЛИ ОТ ГЕРМАНИЯ И ХОДИ НЕПРЕКЪСНОТО НА СЕМИНАРИ ТАМ.НЕГОВИТЕ ТЕХНИЦИ СА НА СПЕЦИАЛИЗАЦИЯ НЕПРЕКЪСНОТО ТАМ'ИМА КЛИНИКИ.И РАБОТИ ПОВЕЧЕ С ПАЦИЕНТИ ОТ ВЪН.И АЗ ЗАТОВА СЕ ПОДЛЪГАХ,ЗА КОЕТО СЪЖАЛЯВАМ.БЪРЗАТА РАБОТА СРАМ ЗА МАЙСТОРА.АКО ВСИЧКО СЕ ИЗВЪРШВА БАВНО И СЕ ИЗЧАКВА НЯМА ДА СЕ СТИГА ДО ТУК.ПРОСТО ИМА ОРГАНИЗМИ КОИТО ИЗДЪРЖАТ И ПОНАСЯТ ДА ИМ НАПРАВЯТ ЗА 24 ЧАСА.ДА АЗ ПОЗНАВАМ 4 ЖЕНИ КОИТО ИМ ГИ ПОСТАВИ ЗА 24 ЧАСА 32 ЗЪБА,ПИЛИ И ОТГОРЕ МОСТОВЕ'.И ДО ДЕН ДНЕШЕН НЯМАТ ПРОБЛЕМ.НО ТУК В БЪЛГАРИЯ ЗНАМ ПОВЕЧЕ НЕДОВОЛНИ.ПРОСТО ЗБЪРКАХ И СИ ПЛАЩАМ С БОЛКИ.ТОКУ ЩО ГОВОРИХ С НЕГО И ТОЙ НАСТОЯВА ПАК ДА МЕ ВИДИ ТЪЙ КАТО МУ КАЗАХ ЧЕ УТРЕ ОТИВАМ ПРИ ДРУГ.
__________________
elpida
Отговори с цитат
  #16  
Стар 30th September 2010, 20:48
Dasy Dasy не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2009
Град: Sofia
Мнения: 976
По подразбиране

Чувате ли се изобщо какво говорите,тоест какво пишете? Как за 24 часа да ви изработят корони? Ама направо се ядосвам като ви чета постовете! Една корона се изработва за минимум 3 посещения,и то ако зъба е подготвен! Ами,големи хора сте,прочетете малко,имате интернет,поинтересувайте се. И да,нормално е да има болки във венците, те се травмират от изпиляването, пили се прагово,под венеца, конци за отдръпването му се слагат,за да се вземе точен отпечатък,процедурата под упойка се извършва и когато са повече зъби има болки и след това,но те отшумяват постепенно. Но не може всичко да стане с магическа пръчка.
__________________
"Всяка минута,в която си ядосан,губиш 60 секунди щастие" - Емерсън
Отговори с цитат
  #17  
Стар 30th September 2010, 21:09
didiyordanova1 didiyordanova1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 187
По подразбиране ..

..оф оф ами защо трябва да му казваш....и аз съм на мнение че за 24 часа е невъзможно да се направи всичко изглежда страшно само като си го помисля..
Отговори с цитат
  #18  
Стар 30th September 2010, 23:16
konfu konfu не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 28
Изпратете съобщение чрез AIM до konfu Изпратете съобщение чрез MSN до konfu
По подразбиране

да той така практикува и затова ходят много при него за да свършат бързо'.И ЗА УЧУДВАНЕ Е КОЛКО МНОГО ХОРА СЕ НАВИВАТ ДА ХОДЯТ ПРИ НЕГО.ДА ВСИЧКО СТАВА С УПОЙКИ И ТО НЕ ЕДНА.ЗА ПЪРВИ ПЪТ КАТО ОТИДЕШ СИ 3 ЧАСА НА СТОЛА ДОКАТО ИЗПИЛИ .И ВЗЕМЕ ПРОБА/И СЛЕД ТОВА НА ДРУГИЯ ДЕН ГИ СЛАГА МОСТОВЕТЕ.И МНОГО ХОРА ИЗДЪРЖАТ НО АЗ НЕ МОЖАХА КОГАТО СА ЦИРКОНОВИ ЗЪБИТЕ Е 48 ЧАСА.И АЗ ЗАТОВА СЕ ПОДВЕДОХ И СЕГА СИ ПЛАШТАМ С БОЛКИ И НЕ ЗНАМ ДО КОГА,
__________________
elpida
Отговори с цитат
  #19  
Стар 1st October 2010, 11:16
didiyordanova1 didiyordanova1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 187
По подразбиране ..

предпочитам да ходя 1 месец или два но да знам , че няма да е бързата работа срам за майстора!!
Отговори с цитат
  #20  
Стар 1st October 2010, 15:36
konfu konfu не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 28
Изпратете съобщение чрез AIM до konfu Изпратете съобщение чрез MSN до konfu
По подразбиране

ДА ПРАВИ СТЕ!НО КОГАТО ИЗПАТИ ЧОВЕК РАСЪЖДАВА,В МОМЕНТА СЪМ СЪС СВАЛЕНИ ДОЛНИ МОСТОВЕ.БОЛКИ,ЗАШОТО НЕРВИТЕ СА ОТКРИТИ.И НЕ МИ СЛОЖИ ВРЕМЕНИ ,УТРЕ СЪМ НА ПРОБА,ДНЕС ПАК ОБЕЗБОЛЯВАЩИ.ДА ОТ 24 ЧАСА СТАНАХА 48 ДЕНА И СЪМ ДО ПОД КРУШАТА.
__________________
elpida
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Мостнапреднизъби
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:12.