IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 20th February 2006, 14:40
dnny dnny не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofiq
Мнения: 92
По подразбиране da

И АЗ СЪМ ЗА..................СПОРЕД МЕН Е РЕДНО ДА СПОДЕЛИШ,ЗАЩОТО ДОКОЛКОТО РАЗБИРАМ НЕ Е БИЛО ЛЕКО РАЗОЧАРОВАНИЕ ОТ ТОВА ДА НЕ СИ ХАРЕСАШ ФОРМАТА ИЛИ ДА Е ПО-ГОЛЯМ ОТКОЛКОТО СИ ОЧАКВАЛА.ТОВА НЕГОВОТО СИ Е ЗВЕРЩИНА.ТАКА И ТАКА И ИМЕТО ТИ НЕЗНАЕМ.МОЖЕШ ДА ПРЕДОТВРАТИШ ДРУГА ТРАГЕДИЯ.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 20th February 2006, 15:17
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bimbi
кити, що не кажеш кой е другия известен хирург дето си е оставил ръцете, поне други да не правят грешката да ходят при него?
Подкрепям!
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 20th February 2006, 16:37
dani_d dani_d не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 94
По подразбиране

Аз също съм ЗА! По този начин ще предпазиш много хора, които искат да го направят, представи си само какво ще им се случи, ако попаднат на този лекар!?
Отговори с цитат
  #14  
Стар 20th February 2006, 19:24
Аватара на Ginger
Ginger Ginger не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 47
Изпратете съобщение чрез MSN до Ginger
По подразбиране

Да, задължително.
Аз също почти се реших да я правя операцията, но все още не знам къде, т.е. очаква ме твоят път на ходене по мъките.
Засега ходих само на консултация в Нефертити, но там не ме обслужи Георгиев, а помощничката му жена.
Не ми допадна кой знае колко, въпреки че жената се стараеше, но не разбираше кой знае колко.
Пък и не ми хареса нейното носле
Препоръча ми носле, което е леко приповдигнато на връхчето и този ефект се постигал като се прекъсвали някакви нерви между горна устна и носа, защото като се усмихваш връхчето на носа се изкривява надолу.
На вас прерязвали ли са ви ги тези нерви.
Мен носът ми НЕ е тип "клюн" или нещо от сорта, просто има малка гърбичка, която получих от удар.

Ще ми бъдеш много полезна ако ми съобщиш името на този неудачник :}
Mersi
Отговори с цитат
  #15  
Стар 21st February 2006, 12:39
dnny dnny не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofiq
Мнения: 92
По подразбиране хм

Изключително безотговорно от страна на Кити да пише такива неща без да съобщи хирурга.Предствям си колко момичета са се отказали от корекция от страх да не е при този.Момичета и аз имам една приятлка която отиде във Медицинска академия за 600 лв и сега не е доволна.Мислете много преди да отидете,но и не се бойте,защото когато отидеш при изпитан специалист резултатът е положителен.Д-р Георгиев е добър,вече 4 момичета от форума (вкл.мен) сме се оперирали при него.Дори и да не отидете при него,проучете добре.Аз лично съм попадала на едно момче пред кабинета на НИКОЛАЙ Георгиев,което беше оперирано от ЕМИЛ Георгиев и носа му не беше много равен.Не агитирам никого,само искам да кажа: Не четете всякакви изказвания,които ще ви спънат по пътя към щастието
То и при гърдите има несполучливи операции пък чакаш по половин месец за час за операция.аз рискувах и не съжалявам
Отговори с цитат
  #16  
Стар 21st February 2006, 14:45
кити кити не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 367
По подразбиране

Хм...не съм искала никого да заблуждавам, или да крия нещо. Просто бях деликатна. Не ми е приятно да говоря за това. Първата операция ми беше при д-р Сердев. Свиване на ноздри, връх и изравняване на гърбица. Свиването е с конци. Не се хващайте на нищо, което се прави с конци, защото след време се връща пак на старото положение. Не играе ли скалпел...Имаше някакъв ефект, но не ми хареса като резултат. Предполагам, че просто той не подбра правилно метода за моя случай. 3 пъти му повторих непосредствено преди операцията какво искам, аз откъде да знам какво е необходимо да се направи и как, че да настоявам за него...Имаше специализанти, някакви корейци, към 10 души в кабинета му, наблюдаваха операциите по неговите методи. Той се занимаваше с тях и не знам колко ме е чул. Не казвам, че прави лоши носове или друго. Аз лично не съм доволна, не уговарям никого! Другото при него е, че той няма условия за обща упойка в кабинета си, и кара с местна. Представете си, чупене на кости, рязане, свиване, каквото се сетите..Усещанията са притъпени, но...Отидох смед време при него и той се съгласи да ми направи нова операция без да се заплаща нищо. Аз обаче после се отказах, заради упойката, уплаших се, че няма да издържа. И не бях сигурна каква ще я свърши, аз вече знаех, че ще е тежка. Но съм му дала толкова пари, които той после отказа да възстанови...От друга страна, други са доволни от него...И най-добрият може да сгафи. Не е приятно всичко това, нали> Затова не го написах...Не мисля, че само той би постъпил така. Правят си каквото си искат.
Кой си е правил пластика на носа в Александровска? Кой го е оперирал?
__________________
ne mnogo zasega
Отговори с цитат
  #17  
Стар 21st February 2006, 15:55
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

Колко пъти казвам , че съм чела, гледала и слушала за Сердев, че е мошеник... Но си прави толкова реклама, че просто ти се набива подсъзнателно като специалист. Нормално е човек да се подведе...
Радвам се, че този форум се разрастна, така много жени могат да получат инфо и да бъдат предупредени овреме.

Благодарим, Кити!

С риск да скочите срещу мен - забелязвам и друго - жени, които са нови във форума влизат и с първия - втория постинг започват да хвалят и препоръчват д-р Н. Георгиев... Малко ми бие на реклама и това... Не казвам, че е лош хирург, никакви впечатления нямам, но се чудя от къде се навъдиха внезапно 5 души, които препоръчват само и единствено него. Може и да не съм права. Льофи, ако четеш - моля, провери АйПи-тата на въпросните регистрирани, за да не изпадат в заблуда жени и мъже.

Мой приятел си направи току- що операция на носа в "Св. Панталеймон" в Младост. Днес, на петия ден, му свалиха гипса. Направи си скъсяване, стесняване и изравнянане на гърба за 1500 лв. Явно е било ендоскопски, не зная, не е имало болка, а отокът е много малък. Продължило е час и половина. Като го видях днес гласувам и за това място, справили са се чудесно.
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #18  
Стар 21st February 2006, 16:22
dnny dnny не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofiq
Мнения: 92
По подразбиране :)

Кити благодаря!Този не6тастник,колко хора изпищяха от него!Трябва да го осъдят!Надявам се да си доволна сега.
Искам да кажа за Д-р Георгиев......аз лично давам мнението си,защото съм оперирана при него,dani_d също.Mira_Rico и тя.Не смятам ,че това е реклама и се нуждае от разследване,защото сме тук (поне аз),за да напътстваме тези на които тепърва им предстои.Ако има други оперирани при други хирурзи да си казват мненията,така е правилно.Аз лично преди операцията така ми се искаше да има някоя като мен,която да ми обясни.Не съм натрапвала нищо,само съвети и то желани.Толкова хора ми писаха в icq,за да не товарим форума с темата.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 21st February 2006, 17:19
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

Не ме разбирайте погрешно, нищо против нямам човека, просто ми се стори много странно как изведнъж изникна сюрия новорег-нати, сипещи похвали. При положение, че има и много други титуловани лекари с не по- малко доволни пациентки, а и не по- малко на брой.
Mira_Ricco,
понеже си от скоро ще си пропусна покрай ушите това, че се опитваш да изкараш, че се заяждам. Няма грам такова нещо. И никога не е имало. Откакто пиша тук, а и от преди това целта ми е само и единствено да помагам на себеподобните
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #20  
Стар 22nd February 2006, 09:08
dnny dnny не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofiq
Мнения: 92
По подразбиране :)

Aset,според мен просто Д-р Георгиев е много нашумял напоследък.Аз бях първата,която писа за него тук,помниш ,че бях на косъм да се оперирам при Бояджиев.Аз лично също много се изненадах,че толкова често започна да се споменава името му.И не само тук,срещам хора ,на които като кажа къде да са ми правили ринопластиката и те казват...А,онзи Георгиев ли от Райна Княгиня.Той прави и еди коя си и еди кой си...Тези неща не съм писала,защото целта ми не е да рекламирам,а да давам съвети.Човека просто много си ги бива,ама много.Не можем да го виним.Когато ходих 2 пъти на преглед след операцията ми,а и преди нея имаше минимум 15 души отвън.Извинявай,но аз съм ходила при доста хирурзи,не само за носа и такова нещо НИКЪДЕ не съм виждала.Е сега вече звучи като реклама.Незнам защо въобще стигнахме до тук.
УСПЕХ,момичета,който и хирург да изберете,аз съм с вас!(стига да не е СЕРДЕВ)
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: направихсикорекциянаноса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:36.