IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 23rd March 2011, 19:41
Аватара на milena69
milena69 milena69 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 161
Talking

Цитирай:
Първоначално написано от мarisabela Виж мнението
миленааа,четеш ми мислите,като мой клонинг си и сега гледай как ще се включат,че сигурно съм аз под прикритие..куха работа,нали!хахаа
титката я остави,не е интересна,защото тя е навсякъде след мен.толкова ме обича,че тича навсякъде да показва колко каква съм била и тн.сякаш някой го интересува.хахаа
а изобщо си няма и понятие от темите,в които пише.оосбено за пластичната хирургия!
хахахахахахаха няма такъв купон,сборище на пепелянки))))
Отговори с цитат
  #72  
Стар 23rd March 2011, 20:03
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

то с право една друга съфорумка беше нарекла форума змиярник.хахаа
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #73  
Стар 23rd March 2011, 20:21
Аватара на alien777
alien777 alien777 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 247
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от milena79 Виж мнението
А защо пък смяташ,че е злоба от моя страна-при условие,че нещо е ГРОЗНО-няма как да пожелая да се сдобия с резултат като на gwendoline ,че пък й да завиждам)))).Колкото до това дали някой е "кух"-една част от вас не търпи различно мнение,особено когато то е директно и отразява ИСТИНАТА,това определено не ви понася и започвате да съскате)))което пък е забавно за много съфорумки,давайте все така напред с "кухотата"СИ!
Milenkee, най-накрая оцели темата, даже нямаше нужда да пускаш другата. Каква истина търсиш само незнам, не вярвам, че някой мисли, че на Гуен гърдите са лоши, злобааааа, айде аз спирам до тук лай си колкото искаш.
Вече е ясно, че не търсиш нито съвети, нито хирург а антиреклама...
__________________
"Не съм съгласен с това, което казваш, но докато съм жив ще защитавам правото ти да го казваш."Волтер
Отговори с цитат
  #74  
Стар 23rd March 2011, 21:21
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от мarisabela Виж мнението
титката я остави,не е интересна,защото тя е навсякъде след мен.толкова ме обича,че тича навсякъде да показва колко каква съм била
титката не обича простотията, затова и коментира постовете на марисабела, която пък е всеизвестна с едно основно нещо в този форум...няма да го споменавам вече.

пък и...
простотията не бива да се поощрява.
Отговори с цитат
  #75  
Стар 24th March 2011, 16:43
Аватара на milena69
milena69 milena69 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 161
По подразбиране

Нормално е да има разнообразни мнения-едни са позитивни,други-негативни,но това,че мариска е директна и откровена без грам лицемерие,НЕ се отъждествява като "простотия",обмисляйте малко,това което пишете
Отговори с цитат
  #76  
Стар 25th March 2011, 06:58
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
Talking

Цитирай:
Първоначално написано от titi1 Виж мнението
титката не обича простотията, затова и коментира постовете на марисабела, която пък е всеизвестна с едно основно нещо в този форум...няма да го споменавам вече.

пък и...
простотията не бива да се поощрява.
тая па,да не мислиш,че на някой му дреме кво обичаш или не.нещо много насериозно си се взела
я гледай себе си,кво ми вървиш след всеки пост и ме определяш.Нещо проблеми ли имаш,усещам пристрастие..хахаха
Ти да си пострадала от георгиев?Не,ми тогава кво пишеш глупостите си,никой не е длъжен да ти ги чете.То бива наглост,ама твоето на нищо не прилича.
Аман от лелки змии,ще се избият коя по-зла да съска....няма оправия,тук си ви е мястото.Айде чао
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #77  
Стар 25th March 2011, 07:00
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
Thumbs down

Цитирай:
Първоначално написано от milena79 Виж мнението
Нормално е да има разнообразни мнения-едни са позитивни,други-негативни,но това,че мариска е директна и откровена без грам лицемерие,НЕ се отъждествява като "простотия",обмисляйте малко,това което пишете
ти па намери точно на коя да обясняваш,дето уж много умна,а нищо не разбира
Тук е нон-стоп място без думи,само се заливаш от смях след ей такива дет си мислят,че някой ги е еня кво мислят
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #78  
Стар 25th March 2011, 08:38
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мarisabela Виж мнението
Аман от лелки змии,ще се избият коя по-зла да съска....няма оправия,тук си ви е мястото.Айде чао

хаха, кой е лелка само незнам, та ти си на 26, пък го докарваш точно като лелка, за външния ти вид говоря.

Аз те критикувам градивно, бе Марче, ама как не го разбираш
И няма вероятности да се пристрастя, просто ми е кеф да гледам как от ден на ден изпростяваш
Отговори с цитат
  #79  
Стар 25th March 2011, 08:59
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

хайде стига вече с обидите. Не може четейки няколко поста да определяте човека като тъп, злобен, грозен и тнт.
Дайте да се придържаме към факти. Мариса не е доволна от Георгиев има си причини и ги изброи, Милена не харесва устните на Гуен - хубу - нейно си мнение, на Гуени не и пука, не виждам причина защо тряваше да се разгорещи такава дискусия. В една друга тема едно друго момиче беше написало, че харесва силиконови гърди повече от естетствени, аз отначало също реагирах като ощипана, но това си е нейно мнение - никой не може да и забрани да мисли каквото си иска.
Изказвайте си мненията, просто гледайте тези мнения да не накърняват достойнството на останалите потребители. Толкова ли е трудно?
Отговори с цитат
  #80  
Стар 25th March 2011, 11:51
Аватара на milena69
milena69 milena69 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 161
Talking

Цитирай:
Първоначално написано от titi1 Виж мнението
хаха, кой е лелка само незнам, та ти си на 26, пък го докарваш точно като лелка, за външния ти вид говоря.

Аз те критикувам градивно, бе Марче, ама как не го разбираш
И няма вероятности да се пристрастя, просто ми е кеф да гледам как от ден на ден изпростяваш
Eeeeeeee,да се изкажеш така за външния вид на Мариса си е чиста злоба,то постепенно ще проличи кой е като настъпена змия ))))))))))))))))
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ПострадалиотНиколайГеоргиев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:04.