IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #551  
Стар 18th January 2008, 16:24
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране

Thank you Marianche!!!
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
  #552  
Стар 21st January 2008, 12:56
миле-на миле-на не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 24
По подразбиране

здравейте на всички,отдавна не съм влизала в форума ,незнам дали си ме спомняте,аз съм момичето с гастралния балон. Е вече нямам балон и 20кг съм по малко.Но ако знаете какви проблеми имах с изваждането на балона ужас.ТРябваше да го извадим на 6месец,който се падаше декември.,от средата на ноември започнах да звъня на др.Енчев който все ми казваше "да милена ще ти звъна след час ,да се разберем",но и така не звънеше.На 14 янури след като му казах че трябва да пътувам в чъжбина ми заяви че трябва да отида до Гърция там да ми го извадят,но пътните си ги поемам аз.И понеже нямаше друг вариант тръгнах за гърция срещу 560лв.самолетен билет ,общо взето цялото пътуване ми излезе 1000лв.Но това не е всичко ,като кацнах в Атина ме чакаше линейка която ме закара до клиниката ,и там като започна едно висене аз разбирасе незнам гръцки,те не говорят англииски,пълно невидениенезнам кога ще ме вкарат в операциона,никой нищо не ми казва ,а уважаемия др Енчев не ми вдигаше телефона.МОмичета утре ще продължа с ужаса в гърция защото сега ме чака работа
Отговори с цитат
  #553  
Стар 21st January 2008, 18:19
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от миле-на
а уважаемия др Енчев не ми вдигаше телефона.
това говори за коректността им...
миличка, дано да си по-добре сега. Чакаме те да ни разкажеш нататък би трябвало всички манипулации- предвидени или преждевременни да са си в клиниката, да не говорим за чужбина, разходите и стреса..
помним те, разбира се. погледнах профила ти, за да видя по-подробно и ето кое ми направи впечатление:
Цитирай:
Първоначално написано от миле-на
в Медлаин клиника ми е прегледа, по телефона бяха мн.любезни.Първо мислех за ,,ДОВЕРИЕ,, в Варна,но се държаха отвратително.
Цитирай:
Първоначално написано от миле-на
отношението на др.Енчев От" Медлаин клиник",може да се определи само като ЛЕКАРСКА НЕБРЕЖНОСТ Взимат ти парите и после не ги интересува какво става с теб.
ние между другото бяхме предупредени за коректността им, но и аз съм склонна да се подлъжа понякога по голямата реклама и вниманието докато ти вземат парите...

Все пак какво се е получило точно. знаеш ли, обясниха ли ти? ти какво чувстваше. отслабнала си за този период. пиши чакаме те!
Отговори с цитат
  #554  
Стар 21st January 2008, 20:23
миле-на миле-на не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 24
По подразбиране

здравейте отново,и така след висене в клиниката около 3ч. и на ръба на нервна криза се сетих да звъна в медлаин понеже нямаше начин да видят от кой номер им звъня,че така се свързах с др,Енчев ,който беше учуден че вече съм в клиниката след като ми каза че ще се обади да види какво ще ме правят ми трясна телефона.След около15мин.ме преготвиха за операцията докторите бяха любезни и мили.Всичко свърши след час и половина,а и знаете ли ,събудих се от упойката докато балона беше вътре,чувството което изпитах незнам как да го обясня паника страх неможех да си взема въздух,и мисля че те разбраха и го изкараха мн.рязко при което ми раздраха гърлото. Но вече съм добре и добре че имам приятелка в атина която дойде да ме вземе от "луксозната клиника",и да ми превежда.А уважаемият доктор до ден днешен не се е обадил да пита жива ли съм и как съм се пребрала от Гърция.Мога още да разказвам но спирам защото започвам да се ядосвам ,Съвет малък никога не давайте всички пари накуп ,ако не са свършили работата си докрай
Отговори с цитат
  #555  
Стар 22nd January 2008, 00:26
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от миле-на
Съвет малък никога не давайте всички пари накуп ,ако не са свършили работата си докрай

кво им струва поне да са човечни!? влиза им в задълженията, щом си им платила. това е риторичен въпрос..

мен ме отказа от балона предварителнтия преглед- това фиброгастроскопията, хем бяха много внимателни и всичко си беше по реда, с обезболяващо и пак не бях на себе си един ден. а при други обстоятелства не искам и да си мисля.

значи викаш, ако не му беше платила щеше да звъни, поне за парите- нали?
Отговори с цитат
  #556  
Стар 30th January 2008, 09:30
maryana maryana не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 84
По подразбиране Поздрави от Яна!

Тука цензурата в тъпата библиотека не разрешава снимков материал, може само да ползваш оторизирани сайтове иначе всичко останало те блокира заради закона за защита на малолетните потребители. Иначе операцията ми е точно както си я гледала на филмчето, пъпа се прави наново, маха се не само увисналата коя ами и сланината(урааааааааааааа ) както и част от отпуснатата мускулатура, много е гот да знаеш, ма толкоз съм плоска отпред както съм дебелогъза отзад, вече отзад не са гледам въобще, и няма да се погледна докато не си вдигна задника със сите му там екстри. Обаче спрях да слабея бе душа, ето 50кг свалих и вече почти месец нищо, Шок & УжасТТТ, ще гълтам балона видя се то. Ама какви неща пише Миленка за тва с Гърция и тоя Енчев, и защо Гърция и въобще Къф' тоа абсурд? Аз ще ходя при Мариета Жечева, вече говорих с нея и се консултирах, даже си факс-нах епикризите от гастропластиката и абдоминопластиката и резултата от гастроскопията и жената каза ОК. Аз или ша стана пак птиче чуруличе квот си бях на 20години 40кг или ша ги гълтам тя балони до пенсия, полудяла съм вече. Мини и тва писмо през кирилизатора и го посн-ни ако нямаш нищо против мила че май друг начин за обществена комуникация с форума засега не се задава. Поздрави на всички и целувки.
Отговори с цитат
  #557  
Стар 30th January 2008, 09:45
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

Янче, много успехи и търпение ти желая в постигането на мечтаните килограми!
Обичаме те и много ни липсваш!
Отговори с цитат
  #558  
Стар 30th January 2008, 09:57
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Mena
Янче, много успехи и търпение ти желая в постигането на мечтаните килограми!
Обичаме те и много ни липсваш!
Янчееееее
Отговори с цитат
  #559  
Стар 30th January 2008, 16:49
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране

Offff... Love You Too darlings!!!
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
  #560  
Стар 1st February 2008, 22:03
sensation_f sensation_f не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 16
Изпратете съобщение чрез ICQ до sensation_f
По подразбиране

Мариянче, къде си ти бе, скъпа??? Кога се завръщаш? Така искам да те видя най-после...

Трябва да се консултирам с теб за абдоминопластиката, че ми е много належаща вече...

Свалила си 50?

Аз, ако сваля толкова ще се загубя... Свалила съм около 15к. и имам чувството, че става много бавно, а всички окло мен "Ах-кат и Ох-кат".

Обади се като се върнеш на Таня и да се разберем нещо!

Кажи ми колко ти излезе абдоминопластиката при Заякова?!?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Гастропластика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:09.