IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 13th January 2011, 21:18
petq23 petq23 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 16
По подразбиране Отток след Абдоминопластика

Моля някой да сподели кога изчезва огромния оток след абдоминопластиката.Вече 10 дни минаxa а коремат ми е адски подут
Отговори с цитат
  #2  
Стар 14th January 2011, 01:46
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране ...

как така ти е подут корема? къде?

и аз имам абдоминопластика не си спомням освен че цялата ми предница бесе бетон, като пред цикъл само че още по изтръпнал. Обади ли се на доктора?

кой те оперира? все пак са те изписали преди 5 дни нали? аз стоях 5 дена... какво казват в болницата? температура имас ли? да не си със хроничен запек? не е майтап, случва се да се обостри малко след състояния на стрес каквато е една такава интервенция?

и най добре звънни на дока...задължително...
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
  #3  
Стар 14th January 2011, 07:39
petq23 petq23 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 16
По подразбиране

Ами било нормално ,той Веселин Динев клиника Вита ме предупреди че е напълно нормално,но вече нямам търпение да видя крайният резултат.Стояx в болницата едно денонощие на другият ден ме изписаха.Както ти казваш като бетониран е ,много твътр и издут .Моля те ако може да споделиш по подробно за твоята интервенция,кога беше,при кой,а защо си стояла толкова много в болницата?И след колко време ти спадна корема,ако вобще е бил издутНа мен днес ми е 10 ден от операцията,имам и липосукция на паласки,талия.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 14th January 2011, 07:44
petq23 petq23 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 16
По подразбиране

А темп. и запек вобще не сам имала,като цяло се чувствам много добре ,единствено ме дразни подутия корем,очаквах резултата веднага казват до месец щял да се оправи
Отговори с цитат
  #5  
Стар 14th January 2011, 11:23
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране ....

4акаи малко, кажи каква абдоминопластика ти правиха, защото моята е онази голямата с местенето на пупа и при нея няма как да стоиш 1 ден в болницата, и при положение че имаш и доста липо в същата област може и заради отока и от липото да имас усещането че си подута навсякъде в коремната област. Не каза правис ли температура, ако не правис поне няма тревога за инфекция.

Оперира ме Др Заякова във Военноморска болница, Август 2007.

Няма как да си видиш крайният резултат след 10 дена като имаш и липосукции околовръщ аз освен че можеш да си виждам пръстите на краката веднага, друго кой знае какво не се случи в първите 2 месеца , а самият оток мина след 4-5, да не говорим че вече 3 години и половина почти оттогава цялата абдоминална област ми е твърда и изтрпнала но аз ефекта го харесвам защото изглежда и се усеща като трениран корем, приятелки same питали кво го правя да е толкоз твърд хахахах

Но в горната 4аст имам сланина която реве за липо така че трудно става с баламосването че тренирам. Какви са цените на липото ако е удобно да споделиш?

И не се шашкай, ще мине време докато си ''видиш' истинският резултат но пък за лятото ще си пушка.
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
  #6  
Стар 14th January 2011, 17:51
petq23 petq23 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 16
По подразбиране

Да точно такава е и мойта- с местене на пъпа ,и липо на паласки.Стоях само едно денонощие в болницата,нито имам температура нито нищо,но както казвам корема ми е ужасно голям и твърт Динев каза до месец ще има резултат и щял да мине оттока но не ми се вярва,а ти напрaво ме шокора с тези толкова месеци ,ужас дано наистина спадне до месец)
Отговори с цитат
  #7  
Стар 14th January 2011, 20:25
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране ...

Както казваш местиха ти пупа, липосукции и на другият ден в къщи?

Ами ти как стана да си ходиш? Аз бях 2 дена с 15 килогрaмови пясъчни 4yвали отгоре върху корема да не мърдам и ми се взе акaла щото ме тресна дископатията при легнало по гръб положение, и Заякова каза тва е също за да се запази ''сурфисткiят''' вид на корема после, а на вторият ден вечерта ме вдигнаха сестрите да ме разхождат, на 3тят се разхождах по коридора сама, на четвъртият ходих до 1вят етаж до магазина и на 5тят ден едва се сгънах да вляза в таксито. Ти ма разби.

Е отдавам го може би на факта че аз съм бях на 39 тогава и не е все една да си на толкова или зна4ително по млад, не знам ти на колко си.
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
  #8  
Стар 15th January 2011, 02:58
petq23 petq23 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 16
По подразбиране

Лелее сериозно ли?Само по думите ти си представчм колко е било ужасно,аз веднага след като се сабудих от упойката станах и отидох до тоалетна,бяха ми облекли стегнатото боди и под него много дебела превръзка с която бях 5 дни.Незнам уж и двете сме си напрабили една и саща интервенция пък толкова различно следоперативно състояние На теб колко кила кожа са ти отрязали ?Колко си висока и колко кг си била.Аз сам на 23 години 160 62кг много кг качих по време на бременноста и затова се получи увисналият ми корем,отрязали са ми около 1кг кожа,и от липото около 1 литър.Мога ли да те помоля за снимка преди и след ,ако не е проблем разбира се ако искаш на скаип danela_s ,или тук на лични
Отговори с цитат
  #9  
Стар 15th January 2011, 11:42
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране .....

Ха-хаха миличка мило и драго бих дала тогава да съм 60кила 163см съм висока, тогава бях 74кг след отслабване от стартово тегло 110кг, не знам колко кг но общо Заякова о4исти около 5кг материал защото 3 седмици след операцията тежах 66.800.

И на 23 годинки младо пиле? ееххх ме4тиииии много ни е разли4на ситуацията и затова така се разминаваме, но това е нормално.

Всичките ми снимки са при Зайкова и имам няколко в камерата на дъщеря ми но този път като се прибера вече ще отида да си ги взема и ще ти постна.
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
  #10  
Стар 15th January 2011, 13:50
petq23 petq23 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 16
По подразбиране

Благодаря предварителноза снимките и споделеното инфо
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ОттокследАбдоминопластика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:26.