IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #261  
Стар 17th May 2007, 20:25
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Я да споделя аз с вас какво ми каза една фризьорка, изпитала лично ефекта на едно мазило;
2 шепи листа от бръшлян
1 шепа коприва
щипка червен пипер
Заливат се с 200мл вряла вода, стои едно денонощие на тъмно, после се прецежда и всяка вечер се втрива в корените на косата. Косата не се омазнявала, а на нея много бързо и се сгъстила и пораснала, даже има мъхче като на бебетата (тя наистина имаше много проблемна коса, а сега и е хубава).
Стори ми се лесно за изпълнение, но още не съм го направила Само бръшляна съм набелязала
Отговори с цитат
  #262  
Стар 3rd June 2007, 13:24
Аватара на mallvina
mallvina mallvina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Sofia
Мнения: 2 583
По подразбиране

червен пипер
Отговори с цитат
  #263  
Стар 5th June 2007, 12:27
kiki-niki kiki-niki не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Плевен
Мнения: 15
По подразбиране

Здравейте! Аз от скоро /половин година / реших 4е искам дълга коса и я оставих да расте на воля, мия я всеки божи ден втривам розова вода в корените след измиване и я суша със сушоар, имам страхотна коса, през ден два си слагам бадемова маска за коса на Евтерпа, стоя с нея 5-10 минути и отмивам, имам чувството 4е от нея започна още по бързо да расте, на 3 месеца ходя на фризьор да ми реже врахчетата колкото да я стимулира да расте, мн. съд доволна от състоянието на косата си.
Отговори с цитат
  #264  
Стар 5th June 2007, 14:08
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mallvina
червен пипер
И аз реагирах малко така, че и тази, която ми каза рецептата нямаше обяснение за пипера, ама тя го слагала

Мисля да пробвам розовата вода и аз, щом има ефект....
Отговори с цитат
  #265  
Стар 6th June 2007, 10:59
baby blue baby blue не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 51
По подразбиране

Като голяма будала цели 3 месеце си плесках всяка седмица главата с тая гадост -мас,газ,яйце и зехтин слагах май,после отмивах с жълтъци,че само те са в състояние да свалят маста!!!!Абе ,че имаше ефект имаше ,ама в момента на пазара има толкова лесни и приятни мазилца за коса ,че е грях така да се мъчим!Просто намираш продуктите подходящи за твоята коса и я щадиш от към третиране
Отговори с цитат
  #266  
Стар 20th June 2007, 17:20
ИлиaHa ИлиaHa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: Пловдив
Мнения: 25
По подразбиране Удължаване на косата

Момичета не си удължавайте косите Първо-личи си и второ като нищо може да започне да ви се къса косата и дори да се появи косопад. По-добре си дайте паричките за качествени продукти-бои,шампоани,маски,ампули и такива нещица. Аз например използвам продуктите на Лореал, но само професионалните (тези,които се продават по фризиорските салони). Малко са скъпички, но наистина си заслужават.
__________________
Красотата е форма на гениалност-дори е по-висша от нея,защото не се нуждае от обяснения!
Отговори с цитат
  #267  
Стар 20th June 2007, 17:33
ИлиaHa ИлиaHa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: Пловдив
Мнения: 25
По подразбиране

О, за Бога не си мийте косите с шампоани за мазни коси Работата е там че изцеждайки мазнината от пората по този начин те я стимулират да работи още по-усърдно Шампоните за деца също не са особено подходящи, нито пък тези 2 в 1. По-добре използвайте продукти за нормални коси
__________________
Красотата е форма на гениалност-дори е по-висша от нея,защото не се нуждае от обяснения!
Отговори с цитат
  #268  
Стар 20th June 2007, 17:49
Azumi Azumi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 170
Изпратете съобщение чрез ICQ до Azumi
По подразбиране

Ами ти каква коса имаш?Аз имам тънка и се омазнява жестоко и ако не използвам такива шампоани тя всеки ден е за миене ,а в случая издържа 3 дена.Понякога я измивам със шампоан за нормална коса и като изсъхне пак е за миене -ужас.А не мога да си позволя да изглежда косата ми зле -това е много важен фактор за самочувствието на една жена ,пъпка бих првживяла но зле излглеждаща коса -НЕ!
Доволна съм от Лонда за тънки коси и от Vo5 за обем
Отговори с цитат
  #269  
Стар 2nd July 2007, 13:43
jojo jojo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 3
По подразбиране

Аз също бих искала да имам дълга и здрава коса, но косата ми се омазнява най-добре изглежда до 3 дни после малко се омазнява.Започнах да я мия повече ,но имам чувството че още по-зле става ако можете да ми препоръчате нещо
Отговори с цитат
  #270  
Стар 25th July 2007, 21:34
JULSI JULSI не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 9
По подразбиране

Здравейте!
Аз много често боядисвам косата си и от това тя стана още по-тънка и изтощена от преди(а и по-принцип имам тънък косъм).
Но от два месеца си правя една маска,от която косата ми стана жизнена,лъскава и мека,а и започна да расте по-бързо.
Маската е следната:
-едно шишнце розова вода;
-едно шишенце хининова вода;
-100мл зехтин

От тази смес си правя спрей,слагам я в една стара тубичка от серум за коса и всеки път,половин час преди баня,впръсквам от спрея в косата си.

Последния път,когато отидох на фризьор,фризьорката не можа да повярва на очите си

Успех и на вас
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Какдазасилярастежанакосата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:56.