IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1191  
Стар 24th August 2007, 17:41
Аватара на Stefiela
Stefiela Stefiela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 677
По подразбиране

С какъв крем ги мажеш Гуен ?- преди къпане ли ?
Отговори с цитат
  #1192  
Стар 25th August 2007, 06:19
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Stefiela
Момичета кажете как стоят нещата с мокренето на разрезите ?
Някъде четох че на едно момиче и се възпалили защото ги намокрила твърде рано. Колко време след махане на конците трябва да се пазят белезите от намокряне ?
Аз съм "момичето" с намокрените разрези, но се нагласих така на 2-ия ден след операцията, още с лепенките. Като ти махнат конците можеш да се къпеш по 3 пъти на ден, няма проблеми. Аз се мажех с един крем, който хирургът ми даде в една спринцовка от неговата туба за зарастване на рани, но не знам как се казва. Иначе, ръсех шева с прахче антибиотик Сулфатиецол и слагах марличка. Първо почистване с риванол. Месец след операцията минах на Зерадерм.
__________________
Не плачи затова, че е свършило, усмихни се затова, че се е случило
Отговори с цитат
  #1193  
Стар 25th August 2007, 10:49
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Аз пък след баня подсушавам добре и след десетина минути намазвам със Зерадерм. Сутрин - почиствам с риванол и като изсъхне - пак Зерадерм...
Марли никакви не слагам, защото док каза, че било хубаво кожата да диша...Малко дрешките си съсипах обаче, защото това кремче - уж прозрачничко, пък след пералня петната по потниците не поискаха да се махнат...
Отговори с цитат
  #1194  
Стар 25th August 2007, 14:18
Ани Ани не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 242
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Малко дрешките си съсипах обаче, защото това кремче - уж прозрачничко, пък след пералня петната по потниците не поискаха да се махнат...
не нанасяй много дебел срой и изчакай 15 минути да засъхне преди ад се облечеш
Отговори с цитат
  #1195  
Стар 25th August 2007, 15:33
Аватара на Stefiela
Stefiela Stefiela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 677
По подразбиране

Благодаря за инфото , чакам с нетърпение да ми махнат конците че да се окъпя като бял човек (сега само се поливам отгоре,отдолу,отляво,отдяс о , гледам да не мокря много лепенките , бързо подсушавам.......абе неудобна работа) -сигурно знаете как е.
Отговори с цитат
  #1196  
Стар 25th August 2007, 15:59
Аватара на мимка
мимка мимка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: София
Мнения: 163
По подразбиране

Насрочих дата 4.септември при д-р Михайлов, частично под мускула 300, евросиликон, грапави, кръгли, висок профил.
Много ме наплашиха разни познати, че няма да мога да си гледам детето 1 месец, д-ра каза 1 седмица къде е истината??? на година и половина е , и все още се налага да го дигам понякога?
Отговори с цитат
  #1197  
Стар 25th August 2007, 16:18
Rali_ Rali_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 136
Изпратете съобщение чрез ICQ до Rali_
По подразбиране

Мимка, и аз си правих операцията при същия доктор.На 14 юни беше.Бебчето ми беше на 7 мес. Пазих се и не я вдигах около 10 дни.След това вече се чувствах перфектно и до ден днешен няма никакъв проблем - нося я,играем си и т.н.
Отговори с цитат
  #1198  
Стар 25th August 2007, 16:23
Аватара на Stefiela
Stefiela Stefiela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 677
По подразбиране

Аз съм със същите протези-подмускулно.
Хубаво е първите 3 дена да има някой край теб да ти помага-тогава са най силните болки,след това аз се оправях из къщи сама.Днес стават 10 дена от операцията ми, позволявам си да вдигам около 2-3 кг. най-много.
Отговори с цитат
  #1199  
Стар 25th August 2007, 18:37
Ани Ани не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 242
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Stefiela
Благодаря за инфото , чакам с нетърпение да ми махнат конците че да се окъпя като бял човек (сега само се поливам отгоре,отдолу,отляво,отдяс о , гледам да не мокря много лепенките , бързо подсушавам.......абе неудобна работа) -сигурно знаете как е.
какви лепенки са ти сложили че толкова ги пазиш моите бяха водоустойчиви и се изкъпах нормално още на другия ден след операцията
Отговори с цитат
  #1200  
Стар 25th August 2007, 23:45
Аватара на Stefiela
Stefiela Stefiela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 677
По подразбиране

Те и мойте са водоустойчиви ама не са поставени плътно по кожата, под гърдата на сгъвката минават над шева-има разстояние и водата влиза под лепенката , затова внимавам .
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаеднаоперирана
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:52.