IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 8th December 2009, 17:52
rapidol rapidol не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 19
По подразбиране Да се извиня на доц.Джамбазов !

Преди известно време започнах една много глупава тема - "Дело срещу доц.Джамбазов",за която сега ужасно съжалявам !

Бих искал най-много да се извиня на доц.Джамбазов,който с нищо не е заслужил това, а на останалите да бъда полезен и да кажа малко повече неща !

Наистина преди 2 месеца правих ринопластика при доц.Джамбазов,от която лично аз не съм очарован, но за това вероятно си има причини !
1.Това ми е втора ринопластика
Първата беше при проф.Бенчев от МВР- болница ,при когото отидох с връзки !
Направо ми размаза носа и лицето и следващите 6 месеца ме викаше всяка седмица на контролни прегледи,които заплащах и ми казваше,че носа става все по-добре, докато се усетя,че ме работи!
Преди това ходих при Цветков от ВМА на консултация,който без да се притеснява,че имам показания за операцията и съм му колега си поиска 3800 лв. за под масата !
2.Доц.Джамбазов е човек,не компютър, така,че снимка от фотошоп,не може да се очаква !
3.Аз не съм умрял,като ми свалиха лонгетата,почнах да водя обичаен живот,който е доста активен,освен това почти всеки ден спортувах и е възможно да се разместят костите и носа да не стои,така както доц.Джамбазов го е направил
4.Корегирахме предишен дефект/ изкривен в горната си част нос/,така че е възможно чисто технически доцента,за да корегира този дефект да е трябвало да постави костите в такова положение !

Както и да е , нещо в носа не ми хареса и се обадих на доцента за среща!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 8th December 2009, 18:07
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Чудесно е, че се извиняваш, защото малко хора намират сили да го правят. А и ти доста разбуни духовете тук...
Също така, допълнената картина доста променя нещата. Едно е да се прави първична ринопластика, друго е да се коригира нечия зле свършена работа.
И един въпрос - снимките "преди", които беше сложил във форума, на оригиналния нос ли са или са след първата ти ринопластика?
Отговори с цитат
  #3  
Стар 9th December 2009, 10:27
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Хм...интересна тема
Добре е, че признаваш грешката си!
Така поне хората, чакащи така дългоочаквано операцията си ще са доста по-спокойни...имайки в предвид какви ги наприказва.
Но това поне поправи това

Кога си на консултация?
Пиши след това какво се е случило! Успех!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 9th December 2009, 10:38
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

rapidol, трудно е когато човек сгреши да признае грешката си и да се извини. Често афектирани се поддаваме на емоциите си, а не на разума и след това не можем да върнем стореното назад, но можем да го поправим. Евала ти правя!
Успех!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 9th December 2009, 12:26
Celtic_dream1 Celtic_dream1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 232
По подразбиране

Цитирай:
Добре е, че признаваш грешката си!
Напълно нормална реакция, след поредната операция да не си доволен от резултата, вече да му изкипи на човека и да иска някакво възмездие от някого!

Цитирай:
rapidol, трудно е когато човек сгреши да признае грешката си и да се извини
Важното е, че човекът се е успокоил и е размислил кое след кое следва. А за извинението... и дело да беше завел, доцента не би трябвало да се притеснява от написаното във форума или заведеното дело, ако съвестта му е чиста - със или без вашата съпричастност към него.

Рапидол, пожелавам ти да получиш изчерпателно обяснение от доцента и също обяснение как може да се подобри резултата и при какви условия той ще го направи, след колко време и т.н.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 9th December 2009, 12:49
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Celtic_dream1
Рапидол, пожелавам ти да получиш изчерпателно обяснение от доцента и също обяснение как може да се подобри резултата и при какви условия той ще го направи, след колко време и т.н.
Не знам кой от кого трябва да получи изчерпателно обяснение Съжалявам, но предишната тема на rapidol си беше живо оплюване без всякакви основания, както се разбра. Хора с несполучвили ринопластики като нас не бива да очакват съвършен нос след корекция - това просто не е възможно.
Само мога да пожелая на rapidol доц. Джамбазов да е по-снизходителен и добър човек от мен, например, защото аз след тези изцепки тук не знам къде щях да го навра
И изобщо каква беше целта на предишната му тема? Трябва да е тотално лишен от правна и здравна култура, за да вярва, че нещо може да постигне при така изяснените обстоятелства. А ми се струва, че не е неинтелигентен човек
Отговори с цитат
  #7  
Стар 9th December 2009, 12:56
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi
Цитирай:
Първоначално написано от Celtic_dream1
Рапидол, пожелавам ти да получиш изчерпателно обяснение от доцента и също обяснение как може да се подобри резултата и при какви условия той ще го направи, след колко време и т.н.
Не знам кой от кого трябва да получи изчерпателно обяснение Съжалявам, но предишната тема на rapidol си беше живо оплюване без всякакви основания, както се разбра. Хора с несполучвили ринопластики като нас не бива да очакват съвършен нос след корекция - това просто не е възможно.
Само мога да пожелая на rapidol доц. Джамбазов да е по-снизходителен и добър човек от мен, например, защото аз след тези изцепки тук не знам къде щях да го навра
И изобщо каква беше целта на предишната му тема? Трябва да е тотално лишен от правна и здравна култура, за да вярва, че нещо може да постигне при така изяснените обстоятелства. А ми се струва, че не е неинтелигентен човек
Напълно подкрепям
Аз също се чудех за мотивите на предишната му тема с гръмкото и грозно название , както и за дългия пост лепнат във всички всевъзможни теми в Ринопластика.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 9th December 2009, 15:16
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1
Аз също се чудех за мотивите на предишната му тема с гръмкото и грозно название , .
Очаквах подобна реакция, придружена с извинение, тъй като Рапидол е имал намерение за повторна среща с Джамбазов...просто не се е усетил още в началото, че доцентът, както и вс. останали доктори с все половинките им, четат форума
Отговори с цитат
  #9  
Стар 9th December 2009, 15:48
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Да, Гуен, съгласна съм, но въпреки дали чете или не чете форума доцента, не е оправдание и не дава право на никой да сипе тук недостоверна информация.
А тона, с който беше поднесена просто оставям без коментар!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 9th December 2009, 17:25
rapidol rapidol не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 19
По подразбиране

Информацията е много достоверна !
Просто аз не бях подготвен за такова нещо !
Не предполагах,че като се корегира един дефект,може да се появи друг !
Вината си е изцяло моя,защото трябваше да обсъдя всичко в детайли с доц.Джамбазов още на консултацията за много,много повече време от 5-10 мин. !
Не сме говорили нищо за самата операция-как и какво ще се прави,възможни усложнения,вероятност за неуспех,как би трябвало да изглеждат нещата след операцията,за други възможни проблеми ........
За фотошоп изобщо не е ставало въпрос !
Просто на консултацията за 10 мин. му показах снимка и го попитах може ли да се изправи носа и после още 10-15 мин. на вратата на операционната говорихме.
Лошото,е че аз не знаех какво става и ще става с носа ми и какво е правено !
Когато се обадих на доц.Джамбазов,просто да питам какво става,той каза,че е много зает и че трябва да си запиша свободен час/ за след месеци /
Беше голяма емоция,след като отказа да се видим,
негови колеги, все УНГ специалисти да дават мнения и съвети по въпроса / и то разбира се всеки с различно мнение ! /
Така,че ако мога да бъда полезен:
1.Операцията се прави от човек,не от робот,винаги остават следи от това и ако нямате някаква сериозна причина,по-добре изобщо не лягайте под ножа,после може да се налагат нови корекции на корекциите ....
2.Преди преглед/консултация по-добре зи запишете всички въпроси и неща които ви интересуват и обсъдете всичко в детайли! Преди да сте получили отговор на всичко не се оперирайте ! После доктора ако е много зает и няма възможност или желание за среща,така и няма да се видите !
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДасеизвинянадоцДжамбазов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:17.