IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 5th May 2014, 12:36
Aniitta Aniitta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 22
По подразбиране Предстояща операция...моля за няколко съвета!

Здравейте на всички!

Поздравения момичета, за смелостта и положените усилия да изглеждате уникални и в същото време да помагате с опита и съветите си на жени, които тепърва им предстои промяната!
След дълго чакане събрах смелост и взех решение да се подложа на операция за увеличаване на бюста. За съжаление въпросите с всеки изминал ден се увеличават. Надявам се да ми дадете съвет за марка импланти, форма, размери, профил, височина и естествено препоръка за доктор и клиника.
Ще се опитам да Ви ориентирам с данните на моето тяло, за да Ви е по-лесно:

*години -31
*раждания - 2
*височина - 162 см.
*килограми - 52 кг.
*гръдна обик.- 84 см.
*подгръдна обик.- 80 см.
*талия -70 см.
*ханш -97 см.

Стартовата ми позиция е почти нулева. Винаги това ми е било голям комплекс. Смятам, че всяка жена заслужава да се чувства добре в кожата си и да има самочувствие. Все пак един живот живеем и от нас зависи какъв ще е той!

Резултата, който очаквам е един нормален, естествен и красив бюст.

Аз съм от Пловдив. Разбира се, по-лесно ще ми е ако операцията е в Пловдив, но имам възможността и да пътувам до София. От направеното проучване относно докторите, ми направи впечатление за Пловдив- д-р Асенов, Торакс, а за София д-р Владимир Василев, Военно медицинска академия.

Благодаря предварително на всички, които имат опита и наблюдението, въз основа на които ще ми дадат най-добрия съвет! Наистина много ми е важно вашето мнение и искрено Ви благодаря!

Последно редактирано от Aniitta : 5th May 2014 на 12:51
Отговори с цитат
  #2  
Стар 5th May 2014, 13:42
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Трудно е да ти дадем съвет относно имплантите. Общо взето си си дала мерки и теглилки, но важна е и основата на гърдите ти в момента. Щом искаш максимално естествен бюст настоявай за възможно най-широката основа на имплантите. Лекарите мерят и преценяват на място, така че ... освен да си направиш няколко консултации. Аз самата нямам мнения за докторите, които си посочила. Успех! Нямаш проблеми с въпросите (стига да можем да ти отговорим) и пиши пак.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 5th May 2014, 13:46
Аватара на marvelous
marvelous marvelous не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 49
По подразбиране

Здравей,

искам да попитам ходила ли си на консултация и ако - да какво ти предложиха докторите?

Ако не си ходила,най-добре да отидеш,защото тук има много момичета,които ще дадат мнението си,но не мисля,че трябва да ни се довериш напълно и само лекар може да ти даде правилните отговори.

Иначе според мерките ти мисля,че едни 375 - 400 сс ще постигнеш това,което търсиш.

Никоя няма да се наеме да препоръча конкретен док,всяка е доволна от нейния,трябва сама да го избереш след,директен разговор и контакт.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 5th May 2014, 14:16
Aniitta Aniitta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 22
Smile

Много ви благодаря за бързите отговори.
Имам насрочени две консултации за следващата седмица. Но ми се искаше малко да бъда ориентирана преди да отида, тъй като според мен най-реална представа могат да получа от хора, които вече са минали по този път. А всеки лекар си има своя техника на работа и определени марки, с които работи и за които държи.
Благодаря още един път......ще пиша отново след консултациите, за да си кажете мнението от тях....но, ако все пак някой се сети за някаква полезна информация....нека я сподели... хубав и усмихнат ден!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 5th May 2014, 14:50
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Тук първоначално може да се ориентираш към кой хирург да се обърнеш. Относно всички мерки които си дала ние не можем да те ориентираме какво да избереш, защото не сме професионалисти. То не зависи само от мерки, ами от състояние на гърдата-форма, размери, птоза , дължина на основата на гърдата и т.н. Когато отидеш на консултация, обясняваш какво искаш като визия и доктора трябва да прецени какви импланти да ти сложи. Да, Ина те е посъветвала за по-широка основа на импланта, но ако основата на гърдата ти е тясна, няма как да стане това. За това най-добре ще те ориентира хирурга.
Всяка от нас мое да изкаже мнение за собствения си хирург. Аз лично втория дето си споменала за първи път го чувам. Мой съвет е да избереш някое по-утвърдено име, защото става въпрос за операция и то естетична. Иначе просто изчети какво сме писали по темите, за да сдобиеш представа за много неща. Няма нещо, което да не е коментирано.

Последно редактирано от Шоки : 5th May 2014 на 14:57
Отговори с цитат
  #6  
Стар 5th May 2014, 21:54
Аватара на de_ni_
de_ni_ de_ni_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 156
По подразбиране

Шоки е права, ние тук, едва ли ще можем да те ориентираме с точност - това е работа на докито, но за всички въпросчета, които ти възникват спокойно можеш да питаш тук. Относно хирурга, този Владимир Василев и аз го чувам за първи път.За Сф има доста възможности като лекари и клиники, които са известни и за тях се говори доста.Прочети из темите и ще се ориентираш добре какво и за кого се говори.
Моят съвет е - хубаво е да имаш идея как искаш да изглеждат гърдите ти след мамото (ако трябва се порови из форумите за снимки на известни актьори, певци, публични личности), прегледай и галериите на лекарите, повечето имат качени доста снимки в сайтовете си, така поне ще имаш визия как искаш да ти стоят гърдите, а на консултацията ще ти кажат дали може да стане това и как - при какви параметри на импланта, с какъв разрез и пр.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 6th May 2014, 09:20
Aniitta Aniitta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 22
Smile

Благодаря ви момичета за съветите и подкрепата!

Много ме учуди факта, че никой не е чувал за доктор Владимир Василев от ВМА. Та той е един от най-големите специалисти в областта на пластично естетичната хирургия. От дълги години е завеждащ отделение на Пластична, Реконструктивна и Естетична Хирургия на ВМА София.

Преди четири години след дълго проучване се доверих на него за пластична операция на ушичките на синът ми. Останахме очаровани от отношението и професионализма му, на него и на целият му екип. И не на последно място резултата е безупречен! Също така има много добри постижения при уголемяване и намаляване на бюст. Другата седмица съм на консултация при него, ще споделя как е преминала тя.


Хубав и усмихнат ден желая на всички!!!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 6th May 2014, 15:05
Аватара на marvelous
marvelous marvelous не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 49
По подразбиране

И аз за пръв път чувам за него,влязло и разгледах сайта му,няма много снимки в галерията.
Ще ми е интересно да споделиш какво е предложил и каква е цената.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 7th May 2014, 19:23
Aniitta Aniitta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 22
По подразбиране

Здравейте на всички,

днес мина и първата консултация. Тя беше при д-р Юрий Асенов. Човека беше много отзивчив и любезен. След прегледа каза, че имплантите за мен са Mentor, Full профил, кръгли, основа 11.75см, височина 4.8см, 375сс, изцяло под мускулно с разрез под гърдата.

Мен малко ме притеснява формата на импланта, че е кръгла...не знам аз мисля че анатомичната е по-добре. Кръглите стоят ли естествено?

Какво вие мнението за фирмата Mentor? Ако има някой с такава марка импланти, моля да сподели отзиви.


Това е за сега. В понеделник съм в София на следващи консултации.....ще видим и другите доктори какво ще кажат....ще споделя като минат...

Хубава вечер момичета ....
Отговори с цитат
  #10  
Стар 7th May 2014, 20:49
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Моето мнение е, че Асенов поставя само кръгли висок профил. Кръгли импланти могат да стоят и като анатомични ако са среден профил (т.е. по-голям диаметър и съответно по-нисък профил). Аз съм с Ментор. Те са по-твърди от останалите марки импланти (кръглите импланти на Ментор са кохезитет 2, а анатомичните 3). Не мога да давам компетентно мнение, но при положение, че стартът ти е почти нулев не мисля, че кръгли импланти висок профил ще стоят естествено. Със сигурност ще има изразен горен полюс.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Предстоящаоперациямолязаняколкосъвета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:23.