IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #691  
Стар 30th November 2008, 22:58
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от жоро66
Дали пих повече, или ми се струва, че на аватара си приличам на Богдан Томов (един певец) Май утре ще го махна! Пак ще го видя на светло
приличаш. Смени го
  #692  
Стар 1st December 2008, 06:28
Аватара на Целувчица
Целувчица Целувчица не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: в мечтите ти
Мнения: 12 059
По подразбиране

И аз съм на същото мнение този аватар не ми харесва но все пак решението си е твое
__________________
Добрите момичета правят вечерята, а лошите питат какво ще има за закуска
  #693  
Стар 1st December 2008, 06:54
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Скарахме се с мъж ми... и май пак ще караме празниците разделени... то си стана практика при нас вече...
Never mind, пак е почнал с интерес да ме чете тук и май сам си го търсеше...
Въобще... чувствам се така четена - постовете ми се четат с такова внимание думичка по думичка и са подложени на щателна дисекция от някои хора, че... чувствам се така значима, като никога досега... (това май беше за "Похвали се с нещо" )
  #694  
Стар 1st December 2008, 06:56
Аватара на Целувчица
Целувчица Целувчица не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: в мечтите ти
Мнения: 12 059
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Скарахме се с мъж ми... и май пак ще караме празниците разделени... то си стана практика при нас вече...
Never mind, пак е почнал с интерес да ме чете тук и май сам си го търсеше...
Въобще... чувствам се така четена - постовете ми се четат с такова внимание думичка по думичка и са подложени на щателна дисекция от някои хора, че... чувствам се така значима, като никога досега... (това май беше за "Похвали се с нещо" )
ще се оправите
__________________
Добрите момичета правят вечерята, а лошите питат какво ще има за закуска
  #695  
Стар 1st December 2008, 08:50
ro_ni_ka ro_ni_ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2007
Град: Sofiq
Мнения: 372
По подразбиране

Gwendolin, и ние с мъж ми сме скарани заради Никулден... Всяка година каним по 30-40 човека и аз полудявам от готвене... Детето не е доволно, но роднини , близки и приятели са...ама много happy. Празнуваме го от петък вечер до неделя вечер... и у дома е хаус... Май съм на път да намразя семейните ни празници...
  #696  
Стар 1st December 2008, 09:04
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Ееее, какъв е този празничен песимизъм, който ви е завладял. Я се усмихнете, излезте по магазините и се заредете с настроение. Така или иначе, пак ще ни писне от празници, но защо трябва това да стане предварително. Използвайте някой женски трик, и си върнете настроението у дома.
__________________
АЗ КАЗАХ !
  #697  
Стар 1st December 2008, 09:09
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

И аз да се оплача. Както всеки понеделник и днес има такова задръстване на "Руски", колите са спряли и само надуват клаксоните - ужас! Като гледам от терасата, задръстването започва от гарата и продължава три , четири километра напред, след моста на реката. Започвам да се чудя да тръгвам ли с колата изобщо!
__________________
АЗ КАЗАХ !
  #698  
Стар 1st December 2008, 09:11
Аватара на Целувчица
Целувчица Целувчица не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: в мечтите ти
Мнения: 12 059
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от жоро66
И аз да се оплача. Както всеки понеделник и днес има такова задръстване на "Руски", колите са спряли и само надуват клаксоните - ужас! Като гледам от терасата, задръстването започва от гарата и продължава три , четири километра напред, след моста на реката. Започвам да се чудя да тръгвам ли с колата изобщо!
спокойно не се ядосвай за неща който не зависят от теб
__________________
Добрите момичета правят вечерята, а лошите питат какво ще има за закуска
  #699  
Стар 1st December 2008, 09:11
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от жоро66
И аз да се оплача. Както всеки понеделник и днес има такова задръстване на "Руски", колите са спряли и само надуват клаксоните - ужас! Като гледам от терасата, задръстването започва от гарата и продължава три , четири километра напред, след моста на реката. Започвам да се чудя да тръгвам ли с колата изобщо!
ако имаш хеликоптер ще е най-добре.
гледам че второто платно на моста е напреднало така че споко - още година две и като го отворят ще спре задръстването!
ама и ти пък... сега като се замисля .. ако ще ходиш в новата лаборатория - тръгвай пеша - имаш шанс да стигнеш навреме по Руски , после завой наляво по Данаил Николаев и за 15-20 минути си там.
Ай стига лиготии- с кола на работа ще ми ходи!
  #700  
Стар 1st December 2008, 09:15
xxxxx xxxxx не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 3 601
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Скарахме се с мъж ми... и май пак ще караме празниците разделени... то си стана практика при нас вече...
Never mind, пак е почнал с интерес да ме чете тук и май сам си го търсеше...
Въобще... чувствам се така четена - постовете ми се четат с такова внимание думичка по думичка и са подложени на щателна дисекция от някои хора, че... чувствам се така значима, като никога досега... (това май беше за "Похвали се с нещо" )
И моят приятел знае коя съм тук. Но не се страхувам, че ще тръгне да ме чете, поне засега

Иначе по изричната му молба, не слагам никаква своя снимка за аватар - дори такава с чувал на главата! :P :P :P
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Оплачисенещо
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:20.