IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 8th April 2015, 20:22
happiness96 happiness96 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2015
Мнения: 1
По подразбиране Отслабване

Здравейте, аз съм на 19 , 176 съм висока и тежа 66 кг. Преди месец тежах 71, но със строги диети свалих 5 кг , сега ходя на фитнес и си поддържам тези килограми, но целта ми е да стана 60. От 2 седмици не съм свалила нищо нито качвам. За закуска ям 1 ниско маслено мляко , за обяд пил пържола или риба със салата, а за вечеря само салата и въпреки това не свалям. Ако знаете диета или режим с който да ги сваля тези 6 кг за 2 месеца ще съм ви много благодарна!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 27th April 2015, 18:38
pxds pxds не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2015
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте, знам едно средство с което със сигурност ще отслабнете и то здравословно без диети и режими, това е япоска гъба комбуча, но концентрат, пия я вече от месец и се чуствам прекрасно, отслабвам без трудности и гладуване, просто се събирам на обем.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 15th May 2015, 14:32
pufa02 pufa02 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2015
Мнения: 4
По подразбиране

Здравейте
Аз качих 30 кг за бременността си и станах 85. За една година си върнах килограмите и отново съм 58. Много съм доволна. Пробвах различни хапчета, защото диети не мога да ползвам, а за фитнес не ми оставаше време покрай детето. Първо пих шуслерови соли. След това минах на Витаслим и от него определено съм доволна. На два пъти по 3 месеца и съм във форма вече.
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
бързо, диети, отслабване

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Отслабване
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:16.