IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 13th December 2005, 22:50
VeRiffY VeRiffY не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2005
Мнения: 20
По подразбиране Бръчки около очите :(

Моля ви , ако някой знае някакъв крем за около очи , който наистина действа, да сподели. Направо не знам какво става! На 22 години съм , не съм пушачка гледам да се храня правилно, обаче се сбръчквам! Като се усмихна под очите ми се образуват много бръчки ,повече и по-дълбоки от нормалното за моите години
Отговори с цитат
  #2  
Стар 14th December 2005, 09:31
Natasha Natasha не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2005
Мнения: 191
По подразбиране

Забелязала съм,че хора,които често се усмихват,имат бръчици край очите и устата,но те са толкова слънчеви,че дори и бръчиците им си имат чар! За всеки случай,аз предпочитам да ги нямам.Според мене ти трябва крем за околоочния контур,и то силно хидратиращ.Използвай го няколко пъти на ден.И задължително хидратиращ крем на цялото лице.Силно хидратиращ!В момента съм си купила нощен,дневен и околоочен на Avon-Hidrofirming,защото ми действат много добре и имат Коледно намаление.Пробвала съм на Nivea,но няма да повторя.Абе има богат избор,все ще намериш нещо подходящо.Погледни се в огледалото,като се усмихваш или говориш,виж дали не можеш да намалиш мимиките си...какво друго...да,чела съм за гимнастика против бръчки,но нямам идея действа ли.Иди на масаж при козметик и виж после дали има резултат.И бабините рецепти-компреси с лайка или прясно мляко,също не е за подценяване.Действай!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 14th December 2005, 13:02
Аватара на 4ere6ka
4ere6ka 4ere6ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2005
Мнения: 303
По подразбиране

Този крем за около очи Avon Hidrofirming наистина е хубав и изобщо цялата серия, но е за суха кожа, трябва да се има в предвид. Аз използвам серията Avon Solutions recharging day, relaxing night, а крема за около очи Advanced eye perfector with peptides е направо страхотен. Тази серия е за всеки тип кожа и специално за крема за около очи гарантирам, че има по-добри резултати от Hydrofirming. 8)
__________________
Im a LADY in da street but a FREAK in the bed...
Отговори с цитат
  #4  
Стар 1st May 2006, 16:53
парасята парасята не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 2
По подразбиране

Мажи се с растително масло около очите.Най-добре да е бадемово масло.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 2nd May 2006, 11:39
Natasha Natasha не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2005
Мнения: 191
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от парасята
Мажи се с растително масло около очите.Най-добре да е бадемово масло.
Ще ти се възпалят очите.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 2nd May 2006, 13:11
vasy_baby vasy_baby не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: София
Мнения: 100
Изпратете съобщение чрез ICQ до vasy_baby
По подразбиране

мисля че лиерак доста би ти помогнал,поне знам на хора на които е
Отговори с цитат
  #7  
Стар 3rd May 2006, 07:19
Natasha Natasha не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2005
Мнения: 191
По подразбиране

Този Thal`ion много го хвалят във форума,а в никоя аптека,където попитам,не го знаят.Правилно ли го произнасям:Талион?Къде го правят,какъв е като цена??
Отговори с цитат
  #8  
Стар 6th May 2006, 15:44
VeRiffY VeRiffY не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2005
Мнения: 20
По подразбиране

Мисля, че се казва Thalion , но е много възможно да не се предлага в България.

Другото е Lierac - http://www.lierac.fr/UK/products/face/eye_area.html

Мерси , че ги споделихте. Аз си купих околоочен крем на Clinique , който не мога да преценя още дали действа, но мисля , че е добър. Казва се Daily Eye Benefits.

Аз малко се отчаях с тия бръчки, мисля да отида на кожен лекар. Но засега този крем ми върши работа.

А това с бадемовото масло нещо не го схванах защо е смешно?? Че е тъпо е ясно.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 6th May 2006, 15:50
VeRiffY VeRiffY не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2005
Мнения: 20
По подразбиране Наташа ,

ето го сайта на Талион , не открих крем за около очи , но ако се разровиш , ще намериш сигурно
http://www.thalion.com/
Отговори с цитат
  #10  
Стар 25th May 2006, 14:09
lisa lisa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 3
По подразбиране

Според мен е задължително да се консултираш с лекар, а може и с козметичка, ако е добра, тя също ще може да те посъветва какво да направиш или най-малкто каква козметика да използваш. На твоите години е рано да имаш чак толкова бръчки, както твърдиш. Много е вероятно да ти липсват витамини, да пиеш малко вода или някаква друга подобна причина. Т.е. това да е реакция на някакво общо състояние на оргаизма ти. Чела съм, 4е когато нещо не ни е наред, кожата е първата, на която това се отразява.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Бръчкиоколоочите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:56.