IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 27th February 2010, 09:33
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Стан, то се очакваше...

Аз сега шеметно съжалявам, че сложих Мирената, ама е късно, сърбам си последиците. Преди това, през годините, има две изхвърлени спирали - в смисъл, че като се опмъча 4-5 месеца да издържа с тях и като отида на ги махат, те се оказваха не в матката, а на шийката, т.е. тялото ми вече ги е било изхвърлило.

Като че ли хапчетата, ако са уцелили най-подходящите за теб, са по-добър вариант. А най-чист вариант е презервативи, ама сложени навреме (в началото, а не насред акта).

Ализ, при положение, че ти е толкова нередовен, не е ли по-добре да караш на следене на овулацията с температурен метод БТ (иска верно много внимание от теб, ама пък си е направо без пари )
Отговори с цитат
  #62  
Стар 27th February 2010, 10:51
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Тук има един уред ПЕРСОНА за следене на овулацията, всеки ден пишкаш върху едни листчета и ги слагаш в уреда който отчита незнам си какво... Две приятелки забременяха, ползвайки този начин на контрацепция и когато едната ми предложи да ми подари нейния - категорично отказах
http://www.persona.info/uk/
Отговори с цитат
  #63  
Стар 27th February 2010, 11:07
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

При нас в БГ много неща липсват в аптеките..това което го има, хем не е никак евтино, хем е пълен боклук...а следенето на базалната температура си е безплатно
Отговори с цитат
  #64  
Стар 27th February 2010, 11:10
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Следенето на температурата и този хормон дето го отчита уредът вярвам че е добър метод за забременяване, но за контрацепция - мани мани
Отговори с цитат
  #65  
Стар 27th February 2010, 17:08
Аватара на Оnly
Оnly Оnly не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: ... в бурята ...
Мнения: 964
По подразбиране

Вчера ви четох , тая нощ сънувам , че съм бременна и ми объркахте понятията .
По темата - със спирала не можех да свършвам . Имах чувството , че ми се забиваше в плът от движенията .
__________________
Не съм това , което съм , но и другите не са това , което са .
Отговори с цитат
  #66  
Стар 27th February 2010, 18:07
Аватара на cvet81
cvet81 cvet81 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Piny
Тук има един уред ПЕРСОНА за следене на овулацията, всеки ден пишкаш върху едни листчета и ги слагаш в уреда който отчита незнам си какво... Две приятелки забременяха, ползвайки този начин на контрацепция и когато едната ми предложи да ми подари нейния - категорично отказах
http://www.persona.info/uk/
И аз забременях умишлено използвайки подобен начин.Но си вкарах муха в гащите ,психясах се за кратко време и все си мислих че уреда е фалшименто .И все нови ходих да купувам..иначе достоверно ,сравнено и с други признаци установяваш овулация и температура.Даже накрая когато показа положителен теста ,изкара и седмиците -5 .Само за забременяване,за контрацепция не съм го ползвала.Нямам му вяра
__________________
Умният човек не вярва на всичко, което чува. Не казва всичко, което знае. Не харчи всичко, което има!
Отговори с цитат
  #67  
Стар 28th February 2010, 17:23
Аватара на aliz
aliz aliz не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 48
По подразбиране

Видях а аптеката, че има тест за овулация, но наитина не знам дали бих се доверила, а с термометара пак всеки път ще се чудя, акто знам каква съм недоверчива и мнителна . . . Май ще е най-добре да си говоря с гинеколога, ако трябжа да си правя хормонални изследвания и по тях да ми дава хапчета, или знам ли и аз вече. Но наистина не ми качват още килограми !
Отговори с цитат
  #68  
Стар 2nd March 2010, 08:29
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

aliz, в месеца, в който забременях, всичките ми тестове за овулация бяха отрицателни - хич им нямам вяра аз на тях
Отговори с цитат
  #69  
Стар 3rd March 2010, 22:56
Аватара на aliz
aliz aliz не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 48
По подразбиране

aniK, много готин аватар
Отговори с цитат
  #70  
Стар 5th March 2010, 16:16
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aliz
aniK, много готин аватар
Настройвам се вече бебешорски
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Тестзабременност
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:49.