IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 16th June 2009, 09:16
Аватара на Lottus
Lottus Lottus не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 399
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от fruitty
леле не знам аз качвам ми от въздуха а сладко не ям прегрешението ми е геврек сутрин 2 броя защото нямам пари за по-здравословна закуска на обед ям плодове вечер различно обикновено манджи безмесни някакви и съм като хипопотам.
А целенасочено ли избягваш месото? Струва ми се че се храниш основно с въглехидрати, може би за това качваш по повечко.
Отговори с цитат
  #52  
Стар 16th June 2009, 09:52
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Ъхъ, и на мен тъй ми се струва. Тия два геврека сутрин можеш да ги замениш с една ябълка или друг плод и една кофичка кисело мляко, манджите да ги изместиш наобяд, а вечер да караш на салати.
Отговори с цитат
  #53  
Стар 17th June 2009, 12:11
fruitty fruitty не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: Sofia
Мнения: 278
Изпратете съобщение чрез ICQ до fruitty Изпратете съобщение чрез Yahoo до fruitty
По подразбиране

ами месо просто не ми яде но последните 2 вечери тъпча риба иначе знам че гевреците не са най-добрата храна но последно време като си взимах кисело мляко и все ми миришеше на крава или нещо ми се струваше гадно и затова го избягвам!
Отговори с цитат
  #54  
Стар 17th June 2009, 12:58
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

А колко си качила? Мен доктора ми ме направи на нищо онзи ден заради килата, 6 досега та вчера и днес почнах пак да броя съотношение приети/изразходвани калории, явно по друг начин не става
Отговори с цитат
  #55  
Стар 17th June 2009, 14:47
fruitty fruitty не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: Sofia
Мнения: 278
Изпратете съобщение чрез ICQ до fruitty Изпратете съобщение чрез Yahoo до fruitty
По подразбиране

и аз тази сутрин се мерих и моите са 6 ,но аз си бях качила преди да забременея реших да спазвам диета и бях 'възпрепятсвана'
Отговори с цитат
  #56  
Стар 26th June 2009, 08:10
Bellegrin Bellegrin не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: Sofia
Мнения: 44
Изпратете съобщение чрез ICQ до Bellegrin
По подразбиране

Здравейте момичета ,лека и спокойна бременност на всички бъдещи мамчета тук !
Аз имам две ангелчета , с каката бях + 23 кг ( преди 8 г.) а с малкия + 12 кг (преди 11 месеца ) . Първият път много трудно си смъкнах натрупаните килограми но и да си призная бях постоянно гладна и не се спирах. Сега със сина ми беше коренно различна бременност , хапвах нормално без да се лишавам но и не съм преяждала . На 3-тия месец почнах усилено да тренирам фитнес и сега мога да кажа ,че изглеждам много по-добре от преди да забременея - по-слаба съм и много по-стегната. Всичко е въпрос на воля и желание ! Килограмите се свалят но внимавайте със стиите момичета , че като се появят няма махане . Аз си имам спомен от каката в долната част на коремчето и в горната част на бедрата Гадно но факт . Така ,че не мислете колкото ще качите а по-скоро как да си опазите кожата . Много успех на всички тумбачета
Отговори с цитат
  #57  
Стар 26th June 2009, 08:49
fruitty fruitty не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: Sofia
Мнения: 278
Изпратете съобщение чрез ICQ до fruitty Изпратете съобщение чрез Yahoo до fruitty
По подразбиране

имам странното чувство че при 2-ра бременност се качва по-малко ,или поне това е тенденция на повечето бременни които познавам
Отговори с цитат
  #58  
Стар 26th June 2009, 10:56
Bellegrin Bellegrin не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: Sofia
Мнения: 44
Изпратете съобщение чрез ICQ до Bellegrin
По подразбиране

По скоро е факта ,че жената е подготвена при втория път и знае какво да прави , как да се храни и какво да очаква .
Отговори с цитат
  #59  
Стар 26th June 2009, 11:34
fruitty fruitty не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: Sofia
Мнения: 278
Изпратете съобщение чрез ICQ до fruitty Изпратете съобщение чрез Yahoo до fruitty
По подразбиране

МОЖЕ И ТАКА ДА Е ,НО АЗ И СЕГА СИ ЗНАМ КАКВО ТРЯБВА И КАКВО НЕ ДА ЯМ БЕЗ ДА СЪМ РАЖДАЛА/ДАЖЕ СЪМ СИ ИЗВАДИЛА ИНФО В КОЙ ПЕРИОД ОТ БРЕМЕННОСТТА КАКВО ТР ДА СЕ ЯДЕ/ И МЕНЮТО МИ Е ПРЕДИМНО ОТ ПЛОДОВЕ И ЗЕЛЕНЧУЦИ /НИКАКВИ СЛАДКИШИ /НО ФАКТ Е ЧЕ СЪМ ШИШКА ДУНДА
Отговори с цитат
  #60  
Стар 26th June 2009, 11:57
Bellegrin Bellegrin не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: Sofia
Мнения: 44
Изпратете съобщение чрез ICQ до Bellegrin
По подразбиране

Много се радвам ,че е така Аз тогава бях на 21г. и не знаех къде се намирам Живот и здраве да стигнеш до второ детенце ще видиш и усетиш разликата . Просто е по различно
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Килограмите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:43.