IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #501  
Стар 29th December 2009, 08:26
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Апо,браво,че си се решила на тази стъпка
Наистина безсънието направо убива(моята не щеше да спи до 3-тата си годинка ).Така ще си по-спокойна и пълноценна.На мен нямаше кой да ми помага и за това и сега ме е страх да се реша за второ......Абе трудно си е от начало......
Дядо Коледа какво и подари на малката маймунка.... :P
Отговори с цитат
  #502  
Стар 29th December 2009, 08:37
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Да, много добре си направила - още повече, че си наоколо и можеш да наглеждаш всичко
Марулче, може пък да е по-спящо второто. Моят юнак до ден днешен е с железен режим по отношение на спането и човек може да си планира нещата според часовете му спане.
Отговори с цитат
  #503  
Стар 29th December 2009, 08:50
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK
Марулче, може пък да е по-спящо второто. Моят юнак до ден днешен е с железен режим по отношение на спането и човек може да си планира нещата според часовете му спане.
Aми кУ не е ........ аз къвто съм карък и второто ще е дзверче......
Отговори с цитат
  #504  
Стар 29th December 2009, 09:08
Аватара на mimika
mimika mimika не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 493
По подразбиране

Здравейте мами. Имам един проблем, и ако може някой да ми помогне, ще съм благодарна. Моята дъщеря, която е на година и половина почти, от както започна да изкарва зъбчета, ваденето на всеки зъб е съпроводено със запушен нос и хремичка. Аз вече съм и свикнала, до сега има вече 12 зъба. В момента изкарва долните два кучешки, и още малко ще стане месец, откакто все е със запушено носле и сополките и пречат да диша. Иначе си е добре детето. Но има дни, в които вечер или когато спи през нея, те се стичат/което е нормално, тъй като не може да се издуха/, и тя започва да кашля от тях, ама чак почти до повдигане
Аз постоянно с помпичка изсмуквам сополките, пръскам със Стеримар за прочистване, капвам и отвара от лайка, но не би....
С хомеопатични се е подобрявало положението, но като ги спра, след няколко дни същата песен.
Предполагам, че докато не избият зъбчетата, няма да спре и хремата, ама се надявам някоя от вас, препатила така, да ми препоръча нещо - тя иначе е здрава, и не искам за това да и давам антибиотици или други по-силни лекарства.
Благодаря ви предварително, и се извинявам за въпроса
Отговори с цитат
  #505  
Стар 29th December 2009, 11:53
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Абе мойто диване си направи вече режим- яде в 12 вечерта, после в 4 и в 8, мога да спя, въобще не реве през нощта, ама нищо не мога да свърша, ако няма още един човек. През деня вече не спи много, ако я оставя сама дори и с бебефона, пак през 5 минути трябва да търча при нея, една прахосмукачка не мога да пусна като хората... а аз на какво съм заприличала... косми навсякъде с блуза на петна като минавам покрайгледалото се обръщам на другата страна да не се уплаша
Отговори с цитат
  #506  
Стар 29th December 2009, 11:58
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
а аз на какво съм заприличала... косми навсякъде с блуза на петна като минавам покрайгледалото се обръщам на другата страна да не се уплаша
Хихи.... много познато .........
Ама после ще видиш ква лъскава ще станеш....... повече от преди даже......
Отговори с цитат
  #507  
Стар 29th December 2009, 11:58
Аватара на princesavm
princesavm princesavm не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Sofia
Мнения: 893
По подразбиране

Аник,Апо - благодаря ви за мненията
__________________
Получавам сигнали от кораба Майка ...
Отговори с цитат
  #508  
Стар 29th December 2009, 12:59
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Маруле, като ви знам всичките как изглеждате и направо се депресирам... кога намирате време да изглеждате така бе, вие сте нечовеци
Аз мисля, че никога повече няма да приличам на човек
Отговори с цитат
  #509  
Стар 29th December 2009, 13:07
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Маруле, като ви знам всичките как изглеждате и направо се депресирам... кога намирате време да изглеждате така бе, вие сте нечовеци
Аз мисля, че никога повече няма да приличам на човек
Ба.........
ако ти кажа,че аз бях много по-разпльокана преди да родя.......
Ама те хората са го казали:жената се разхубавява след като роди...(повечето ,де....има и изключения.... мои съученички не можах да ги позная бляк).А и сега ще видиш какъв фитнес е с прохождането..... такива готини плочки бях за формила на корема,че не е истина........ ако имаш нужда от помощ ,свиркай.....че моята ми е тежинка(27кг) да я вдигам за да тренирам.......
Отговори с цитат
  #510  
Стар 29th December 2009, 13:40
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Аааа, абсолютно, и аз се харесвам повече след раждането - и по-голяма грижа започнах да полагам за себе си.
Apo, и да не спи, да си стои при теб в стаята - аз Габриел така си го мъкнех навсякъде из къщи със шезлонга - шума от епилатора ги унася, прахосмукачката също, пък и им е интересно да зяпат какво се случва. Нека девойката-помощница още малко да свикне и ти да започнеш да и имаш повече доверие, ще си идеш на един козметик
mimika, мисля, че правиш всичко необходимо. Аз не съм имала такива проблеми със зъбоникненето. От снощи обаче съм на вълна "коки", че синът ми пак е с температура и според една УНГ в Нова Загора (при баба му), най-вероятно има стрептококи, та аз затова сега само за това се сещам - снощи изчетох сума материал и ми настръхна косата.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинабременнимайки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:14.