IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #27  
Стар 26th July 2013, 21:07
Аватара на Beauty_on_Duty
Beauty_on_Duty Beauty_on_Duty не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 123
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от janeRR Виж мнението
Привер Съфорумници В началото на юни бях на консултация при д-р Янков. Искам да си променя брадичката. Той ми предложи метод, при който се вкарва собствена мазнина под кожата, вместо стандартното слагане на импланти. (не съм сигурна за името на самия метод ... простете за невежеството) Предупреди ме и че е възможно да не се получи желания резултат от първия път. Сега се чудя дали да го изпробвам този метод или не.... Дали има още някой във форума, който се е подлагал на такова нещо? Колко е ефективно и дали д-р Янков е правилния избор за тази операция, са моите въпроси. Иначе човека е голям пич! Много любезен и отзивчив, с чудесни впечатления съм!
Метода се нарича липофилинг, но за да е ефективен трябва да се изпълнява по Колман със съответния инструментариум. В противен случай, не само че няма да има ефект от първия път, изобщо не би имал ефект, колкото и пъти да се прилага! Нямам никаква информация за съответния лекар и не мога да споделя впечатления. Но ако използва обикновена центрофугирана мазнина, резултата ще бъде само един - скъпо разочарование! Иначе плинципно липофилинга наистина се предпочита пред поставянето на имплант и дава доста добри резултати.
Отговори с цитат
 


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДаниелЯнковклиникаquotДивнаquotВарнаМНЕНИЯ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:33.