IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 6th September 2011, 20:09
Аватара на Siberia
Siberia Siberia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 80
По подразбиране

Според мен не си заслужава , защото когато си естествена имаш избор как да изглеждаш , а така естественото ти излъчване отива по дяволите. Когато искаш очна линия с малко опити ще се научиш или някой , който може ще ти сложи. Запази правото си винаги , когато поискаш да бъдеш себе си.
Отговори с цитат
  #52  
Стар 8th September 2011, 18:38
sianadimitrova sianadimitrova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 17
По подразбиране

Хммм , много разногласия станаха тук . Видях на едно мимиче как са и направили очната линия и много ми хареса, още се чудя. Но си мисля, че не е нещо кой знае колко фрапиращо ...
Отговори с цитат
  #53  
Стар 11th September 2011, 13:11
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

доколкото знам, ретуша се прави именно заради това, да не изсветлее перманентната боя. Все пак е някаква опция, ако не се хареса човек няма да прави ретуш и с времето ще се тушират леко нещата.
И аз като гледам своя перманентен грим ми се струва, че не може да се изтрие, но ще видим
Отговори с цитат
  #54  
Стар 15th September 2011, 14:23
Parfumare Parfumare не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 9
По подразбиране

С перманентния грим много трябва да се внимава. Първо е важно да бъде направен от много добър специалист, който има добра ръка за фини детайли и може да съобрази цвета на туша спрямо естествените цветове на тена на кожата, очите и косата, за да изглежда добре. Много важно е тушът да бъде за полу-перманентен грим, а не за тату, защото с времето, гравитацията променя контурите на лицето и може очната линия да се измени и да не изглежда добре, а веждите да стигнат до ушите , за това се използват растителни тушове, които до 2-3 години се абсорбират изцяло от кожата и пигмента изчезва.
Отговори с цитат
  #55  
Стар 1st October 2011, 20:38
konstans konstans не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 364
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1 Виж мнението
моите вежди вече са повече от две години и не са мръднали, имам усещането, че ще стоят и след третата година.
Но аз искам да си стоят
Това е много добре, че искаш да си стоят, но се случва и да не си ги харесват след няколко години и да искат някакви промени затова е добре да не се правят с постоянна татуировка. Нали и нашите лица се променят с годините, а и вкусовете и модата също...
Отговори с цитат
  #56  
Стар 10th October 2011, 13:48
Аватара на jewelskin
jewelskin jewelskin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 15
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sianadimitrova Виж мнението
Това някога било ли е модерно ? Аз искам да си направя - първо , защото сама не мога да си слагам нито молив за очи , нито очна линия , а и нямам време всеки ден да се гримирам. Затова мисля , че би било полезно


Искало ви се е сутрин да се събудите и да се видите в огледалото гримирана?
Перманентният грим е вашата процедура.Това е процедура, при която естествени, хипоалергични пигменти се вкарват в много фини игли подкожно (до ниво дерма). Предварително се избира желаната от вас форма и цвят, както и метода на татуиране (на косъмчета или попълване).С времето чертите на лицето избледняват. Именно с тази процедура могат да бъдат естетически подчертани. Трайността на перманентния грим е от 1 до 3 години.Правят се вежди, устни, очна линия на горен и долен клепач.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Перманентенгримочналиния
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:11.