IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 3rd April 2014, 12:38
Аватара на Ivo Ivanov
Ivo Ivanov Ivo Ivanov не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2013
Мнения: 53
По подразбиране

Аз останах много доволен от комбинацията - изолат на мех с flex wheeler anabolic pro,успях да изчистя доста голямо количество мазнини и да кача много сила и мускулна дефиниция.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 7th April 2014, 14:26
atreides atreides не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 15
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Oompa Loompa Виж мнението
За съжаление ако веднъж си свикнал на големи порции и стомаха ти е разширен, винаги ще ти се иска да си похапваш повече. Стомаха има рецептори, които когато е напълнен стомаха праща сигнали на мозъка, че повече не си гладен, но когато години наред си преяждал и стомаха е трайно разширен, тези рецептори се увреждат и сигнала към мозъка че си сит не стига до мозъка . За съжаление винаги ще страдаш от това чуство за глад и ще трябва много голяма самодисциплина и самоконтрол за да спреш да се тъпчеш до пръсване.
За радост открих, че човек може да тренира това, но е необходима малко воля. Преди време попрекратих яденето на слядко - шоколади, сладкиши и всакакви подобни, заради които коремът ми непрекъснато беше подут. Месец след това все по-малко ми се ядеше, дори се сдържах да не ровя в хладилника след вечеря, и то след лека такава. Да не говорим, че това се отрази много добре на тялото ми, освен че плочките поизпъкнаха, дори от лицето посмъкнах Но определено човек може да се приспособи.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 10th April 2014, 14:20
Аватара на pepi_simeonova
pepi_simeonova pepi_simeonova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 86
По подразбиране

Трябва воля и почивки, разбира се, за да може да се мотивираш повече.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 28th April 2014, 14:02
Vaklin Vaklin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 27
По подразбиране

Не може да ядеш само плодове и зеленчуци! Така лишаваш организма си от много важни съставки, които му трябват и се съдържат само в месото! Веднага я спри тази диета.
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
диета, тренировка

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Постоянитренировкитежкадиета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:38.