IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #241  
Стар 23rd January 2008, 21:46
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

Ти на някай друг,аз на тебе все така трябва да се уреждат нещата в нашата мила родина...........от край време си е така....
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
  #242  
Стар 23rd January 2008, 21:51
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

MILI, кво да ти кажа...така си .Другия начин е лизането...
Отговори с цитат
  #243  
Стар 23rd January 2008, 21:57
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Аз все още уча със специалност икономист-посредник митници, така че имате още време да помислите с какво можем да си бъдем полезни взаимно след време.
Отговори с цитат
  #244  
Стар 24th January 2008, 07:39
Аватара на Gia
Gia Gia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София/Варна
Мнения: 715
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ледено_sЪrце
Аз все още уча със специалност икономист-посредник митници, така че имате още време да помислите с какво можем да си бъдем полезни взаимно след време.
Това е интересно-къде се изучава? Горките митничари-откакто сме в ЕС много им намаляха 'доходите'. Ако аз например реша да се прибирам, няма да ми тарашат те багажа, а тези от първата евроспирка-напр. в Милано. А и колегите от Дунав мост и те горките,ех, времена...
Отговори с цитат
  #245  
Стар 24th January 2008, 10:27
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Права си, аз затова се чудя дали изобщо да си губя времето с 13 клас. Иначе се учи в Икономически техникум, но е изчезващ вид специалността.
Отговори с цитат
  #246  
Стар 24th January 2008, 11:27
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

ледено_sЪrце Средното ми образование е по специалност"Митническо комисионерство". След многократни неуспешни опити да започна работа по специалността си установих,че няма никакъв смисъл и е безпредметно да продължавам в тази насока.Това беше преди доста години,но не мисля ,че нещо се е променило коренно от тогава.Ти това ли искаш да работиш?
__________________
Най-големите ни разочарования са от несбъднатите ни желания ,които в даден момент сме виждали като реалност
Отговори с цитат
  #247  
Стар 24th January 2008, 11:29
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Не, именно за това се чудя, дали има някакъв смисъл. Нещо с икономика - да, но с митници ме съмнява да се занимавам.
Отговори с цитат
  #248  
Стар 24th January 2008, 12:09
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

На мен когато си избирах тази специалност ми се виждаше много интересно и вълнуващо,но после разбрах ,че няма нищо общо с това което аз съм си представяла.Все пак никога не се знае как ще се обърнат нещата и с икономиката пак можеш да се занимаваш с това ,ако решиш нещо в тази насока нататък.
__________________
Най-големите ни разочарования са от несбъднатите ни желания ,които в даден момент сме виждали като реалност
Отговори с цитат
  #249  
Стар 24th January 2008, 20:52
Аватара на Gia
Gia Gia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София/Варна
Мнения: 715
По подразбиране

Е, спокойно, вие със сигурност изучавате и много икон. предмети. То в Бг си е въпрос на шанс и връзки да се набуташ на добро място. Казвам, в повечето случаи, напоследък е по-добре вече.
Отговори с цитат
  #250  
Стар 24th January 2008, 20:56
Аватара на secretk
secretk secretk не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 4 401
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Gia
Е, спокойно, вие със сигурност изучавате и много икон. предмети. То в Бг си е въпрос на шанс и връзки да се набуташ на добро място. Казвам, в повечето случаи, напоследък е по-добре вече.
сaмо че кофтито е , че много хорa учaт в Бългaрия икономикa и съответно конкуренциятa е по-голямa .
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дасибъдемполезниспоредпрофесиитеси
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:46.