IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 16th January 2008, 18:08
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Аз спрях цигарите преди 1 година - имах голям стимул - щяха да ми правят една пластична операция, при която имаше голям риск да не се получи,ако съм пушач ... та така - слагах си лепенки 3 дена, после като видях,че не ми се пуши вече спрях да ги слагам, въпреки , че те трябва да се слагат поне 3 месеца! Запазих си няколко за когато ходя по дискотеки - мен тогава ми беше най-трудно да не пуша) и така, напълнях като че ли, но съм много доволна - вече не смърдя на цигари ...
Но наистина трябва да знаеш защо го правиш - иначе няма начин!
Отговори с цитат
  #12  
Стар 16th January 2008, 20:54
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

аз вече втори ден не пуша...вчера свърших кутията си цигари и просто изведнъж реших че повече няма да пуша. не съм го обмисляла предварително. откакто сам пропушила преди 6 години не съм правила никакви опити досега да ги спирам но вече ми писна да ги пафкам честно казано. не е лесно изобщо но се надявам да издържа.не ми се пуши в интерес на истината, не се дразня и някой като запали пред мен, но навика е кофти работа - това е най-трудното за преодоляване според мен. стискайте палци да успея!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 17th January 2008, 13:49
apolonia2006 apolonia2006 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 150
По подразбиране

браво!ще стискаме палци!!!!а по колко пушеше?
Отговори с цитат
  #14  
Стар 17th January 2008, 14:23
elincee elincee не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 1
По подразбиране

Аз днес си купих една чанта с дъвки за отказване на цигарите и м исля от утре да ги спирам, но пуша по две кутии на ден и незнам дали сте успея, А МНОГО ИСКАМ!!! Някой знае ли колко време е продължава желанието за пушене? Помогнете ми............
Отговори с цитат
  #15  
Стар 17th January 2008, 14:29
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apolonia2006
браво!ще стискаме палци!!!!а по колко пушеше?
средно по кутия на ден, понякога и по-малко, зависи. но кутия отиваше в повечето случаи
Отговори с цитат
  #16  
Стар 17th January 2008, 14:34
Dimitroff Dimitroff не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: В Е46-цата
Мнения: 1 341
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от elincee
Аз днес си купих една чанта с дъвки за отказване на цигарите и м исля от утре да ги спирам, но пуша по две кутии на ден и незнам дали сте успея, А МНОГО ИСКАМ!!! Някой знае ли колко време е продължава желанието за пушене? Помогнете ми............
Кажи на 200 човека, че ги спираш!Не си губи времето с лепенки и дъвки!От РАЗ се спират само! Същия бях - 2 кутии гарантирано-ако излизам вечер още 10-тина цигари

Аз ги спрях на инат + факта, че съм адски горделив и не мога да си позволя да кажа "спирам цигарите" и да не го направя.Думата ми значи много!
__________________
a b c d e f g k l, but М is something Special!
Стълбовете нанасят поражения на вашите коли само в случай на самоотбрана.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 17th January 2008, 20:30
Аватара на Gavr1
Gavr1 Gavr1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Under the rainbow ...
Мнения: 2 092
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от _sladuranka_
е да ама този човек като няма воля...

Ами и аз това казвам всеки път, когато реша да направя нещо и не става - нямам воля! Да ама мен ако питаш не е от волята, трябва да си много амбициран. Да речем набележи си нещо хубаво в някой магазин и кажи, че ще си го купиш със спестените от цигари пари, не пуши 1 месец и то ще е твое. И съм сигурна, че ако един месец не пушиш ще видиш, че без цигари ти е по-добре и няма да запалиш повече!
__________________
... too beautiful to die, too wild to live ...
Отговори с цитат
  #18  
Стар 18th January 2008, 06:22
Аватара на Gia
Gia Gia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София/Варна
Мнения: 715
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от westside85
Цитирай:
Първоначално написано от kukli4ka
Пушенето не е само навик,то е зависимост на организма.И затова отказването от цигарите трябва да е комплексно.В тази ситуация е много важно да не си сам,да имаш подкрепа.Това за създаването на група за взаимопомощ при отказване много ми хареса.Умна идея!
Освен това зависимоста от зигарите е по силна от тази на наркотиците , ако някои се сеща филма "Вътрешен човек" там се разказва как тютюневите компании обработват тютюна , със специални вещества които деистват пряко на мозъка . плюс това се отделя голямо количество
хормон на удоволствието .
Добро утро, за съжаление не само в него, Гришам си изкара цял роман, а се сещам за един добър филм-Thank you for smoking, който иска, може да го гледа.
И според мен, за да се откажеш от пушенето (аз съм непушач от 10 месеца), трябва да няма около теб пушачи, а в Бг всички като че ли го правят. Тук пък е обратното, сега даже забраниха и на бара да се пуши, а при -4 по Фаренхайт не е гот да излезеш навън. Поне аз бях т.нар. социален пушач и като си бях вкъщи сама, не съм имала нужда, но на кафета, барове и клубове как само вървяха кутиите...
Отговори с цитат
  #19  
Стар 19th January 2008, 02:06
Аватара на hubavelka
hubavelka hubavelka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 1 479
Изпратете съобщение чрез MSN до hubavelka
По подразбиране

Че и като правиш секс се отделят ендорфини..... лошо няма, ще се намери начин да ги замести някак.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 19th January 2008, 20:05
niki_igra4a niki_igra4a не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 20
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от elincee
Аз днес си купих една чанта с дъвки за отказване на цигарите и м исля от утре да ги спирам, но пуша по две кутии на ден и незнам дали сте успея, А МНОГО ИСКАМ!!! Някой знае ли колко време е продължава желанието за пушене? Помогнете ми............
Никога не съм пушил,но познавам доста момичета,които пушат повече от 2 кутии на ден тежки цигари.Много ми е чудно как тези момичета успяват да поемат толкова огромно количество отрова и не им ли се отразява пагубно!Така че ще ми е любопитно да разбера как се чувства едно такова момиче като теб,пушейки толкова много и какво точно те кара да не спираш да ги палиш една след друга.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Отказванеотцигарите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:21.