IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #101  
Стар 15th July 2009, 18:46
Аватара на tainichka
tainichka tainichka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 173
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от *Princess*
Аз ги махам през ден със самобръсначка. Обаче направо ми е писнало от това. С епилатор ме е шубе и мисля да пробвам с лентички на Вийт.

А някой да е пробвал с крем депилатоар Би трябвало от него да омекнат и да растат по - бавно.
Значи процедурата ми е следната: първо самобръсначка; после докато са още късички с пинсета (за подмишници не изисква много време; дори е наложително с пинсета да се повтори) и чак след това идва епилатора. По-този начин действам и с краката. Ако скубеш дълги косми с епилатор, боли - поне мене доста си ме боли, защото съм кекава.
С крем депилатоара космите се намазват, той ги кара да омекнат и да се откъснат, което е равносилно на бръснене, както ти казаха по-горе. Растат си нормално. Каква е логиката да растат по-бавно?
Лепенките Veet аз не мога да се науча да ги ползвам. В края на краищата се оказвам космата и облепена тук-там с досадна кола, която наистина за щастие се премахва с кърпичките в комплекта.
Отговори с цитат
  #102  
Стар 15th July 2009, 19:34
Аватара на Stunning
Stunning Stunning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 529
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tainichka

Значи процедурата ми е следната: първо самобръсначка; после докато са още късички с пинсета (за подмишници не изисква много време; дори е наложително с пинсета да се повтори) и чак след това идва епилатора. По-този начин действам и с краката.
тайничка, за какви косми говорим тум, то тази процедура си е цяло приключение...
Отговори с цитат
  #103  
Стар 15th July 2009, 19:38
Аватара на jolifille
jolifille jolifille не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Luzern CH
Мнения: 4 060
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Stunning
Цитирай:
Първоначално написано от tainichka

Значи процедурата ми е следната: първо самобръсначка; после докато са още късички с пинсета (за подмишници не изисква много време; дори е наложително с пинсета да се повтори) и чак след това идва епилатора. По-този начин действам и с краката.
тайничка, за какви косми говорим тум, то тази процедура си е цяло приключение...
Абсолютно нямам намерение цял ден косми да махам,.....затова или епилатор или кола маска и аидеее
Отговори с цитат
  #104  
Стар 15th July 2009, 19:41
Аватара на tainichka
tainichka tainichka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 173
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Stunning
Цитирай:
Първоначално написано от tainichka

Значи процедурата ми е следната: първо самобръсначка; после докато са още късички с пинсета (за подмишници не изисква много време; дори е наложително с пинсета да се повтори) и чак след това идва епилатора. По-този начин действам и с краката.
тайничка, за какви косми говорим тум, то тази процедура си е цяло приключение...
Ами така правя, защото ме боли и ме е страх да ходя на козметик. Идеята ми е, че не боли при отстраняване на късички косми (2-3-4 дни след бръснене). Ако бъзлив човек използва епилатор при така добре обраслите си косми, ще го намрази за дълго време.
Отговори с цитат
  #105  
Стар 15th July 2009, 19:45
Аватара на tainichka
tainichka tainichka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 173
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jolifille
Абсолютно нямам намерение цял ден косми да махам,.....затова или епилатор или кола маска и аидеее
Така е, права си, но си вече свикнала. Но докато се реши човек, стои на етап самобръсначка.
Отговори с цитат
  #106  
Стар 16th July 2009, 09:10
Danito:) Danito:) не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Somewher over the rainbow
Мнения: 2 819
По подразбиране

Специално за подмишници направих точно като Тайничка.Това беше само първия път когато реших от самобръсначка да мина на епилатор.Имам много малко косми по принцип и да ги махна с пинсета не ми отне много време.И след това с епилатора въобще не ме болеше.Пробвала съм и един два пъти с ленти,но специално за там никак не ми е удобно да се дръпна сама
__________________
Live or die.I will never live a lie.
I'm going there cause I try
I wont quit until I die
Отговори с цитат
  #107  
Стар 16th July 2009, 11:38
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

Аз бях дръпнала 1 косъм с пинсета, защото беше почнал да расте навътре, но такава болка няма Все едно го изкарвах от рамото ми чак, а беше много мъничко косъмче. Като ви чета, с пинсета всичките косъмчета Не бих се подложила никога
__________________
"Уважавам само тези, които ми опонират, но нямам намерение да ги търпя."
Отговори с цитат
  #108  
Стар 16th July 2009, 11:43
*Princess* *Princess* не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 554
По подразбиране

Кола маската на крака и на ръце е приятно изживяване. Аз лично усещам лек гъдел. Но за подмишници ... Дали ще се прежаля, незнам.
Пък и не мога да ги чакам да израстат за кола, защото много ме дразнят. Най - много мразя да видя жена с необръснати подмишници.
Отговори с цитат
  #109  
Стар 16th July 2009, 15:41
greqna greqna не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: София
Мнения: 250
По подразбиране

Аз ги махам с епилатор или кола маска , един път ми ги махаха с крем деилатоар и ми направиха възаление и вече никога за нищо не бих го използвала.
Отговори с цитат
  #110  
Стар 16th July 2009, 22:13
*Princess* *Princess* не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 554
По подразбиране

Абе и аз веднъж съм пробвала с депилатоар на краката. Ама е много гадно. Кожата ми стана една такава странна и май имаше някакъв затоплящ ефект.

Веднъж пробвах на Вийт пяна / пак на краката /, и към флакона една гъбичка, с която трябваше да обера пяната и да стана гладка. Само си отрових нервите, флакона доникъде не ми стигна,
Не стана гладко Накрая се минах с бръснача
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Каксимахатекосмитеподмишниците
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:10.