IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #131  
Стар 30th October 2010, 08:57
Harriet Harriet не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 37
По подразбиране

Defens, и аз се присъединявам към теб и останалите!
Аз съм жив пример за това, как отидох с намерение да дам няколко хиляди за операция, а д-р Янков направи всичко възможно да ме убеди, че мога да постигна много добър ефект без инвазия.
И се оказа прав!
Така че, точно твърденията за парите не ми се връзват в онези писания.
Отговори с цитат
  #132  
Стар 30th October 2010, 21:39
Аватара на Renkata
Renkata Renkata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 238
По подразбиране

В сайта май няма цени. Но в чакалнята на кабинета има ценоразпис. Всичко си пише.
__________________
"Синтезирайки пантонимиката на парадоксалното, базирайки се на солидни, фундаментални фактори, ще бъда кратък, ясен и точен - яжте салата!"
Отговори с цитат
  #133  
Стар 2nd November 2010, 13:16
Аватара на Rumenova
Rumenova Rumenova не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Варна
Мнения: 377
По подразбиране

изпратих запитване до пощата но никой не ми отговаря, значи без консултация не мога да получа инфо за цените , така ли?
Отговори с цитат
  #134  
Стар 2nd November 2010, 21:32
Harriet Harriet не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 37
По подразбиране

Ще ти отговорят. Винаги отговарят.
Отговори с цитат
  #135  
Стар 3rd November 2010, 08:04
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

И аз мисля, че ще ти отговорят. Аз съм писала на имейла им и получих отговор, включително и за цена. Не вярвам да са си сменили политиката.
Отговори с цитат
  #136  
Стар 4th November 2011, 09:56
Аватара на sisitoo
sisitoo sisitoo не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 93
По подразбиране

искам да кажа е доктор Янков е пълен наркоман и по голям боклук от него няма
Отговори с цитат
  #137  
Стар 22nd November 2011, 15:29
Cassiopeia Cassiopeia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте момичета,аз искам да си направя мамопластика, но много се колебая между д-р Янков и Ильо Стоянов.Първо се бях спряла на Стоянов но имам впечатления от познати че напоследък станал много алчен, дава консултации по 10мин, и не се старае толкова при операциите както преди, а и тук четох че поставял имплантите под мишниците и се разубедих. От друга страна за д-р Янков има само положителни коментари, но ме притеснява че при него няма такъв наплив,и той вероятно няма толкова много опит за гърди, но предполагам че именно заради това може би повече ще се старае щом са по малко пациентките..Вие какво мислите, какво бихте ме посъветвали?
Освен това ми препоръчаха и д-р Скерлев бил добър на гърди , но за него съвсем нищо не намерих в нета..
Отговори с цитат
  #138  
Стар 19th January 2012, 09:52
Alex_S Alex_S не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 5
По подразбиране

Здравейте,
бих искала да споделя изключително добрите си впечатления от Д-р Янков, клиника Дивна във Варна. Бях на преглед при него, за който той отдели цял час и ми разясни всички основни елементи на операцията, която искам да си направя. Ринопластиката в клиниката струва между 2400 до 3800 лв., в зависимост от това какво е необходимо да се извърши. Аз имам и девиация на носната преграда, което повишава сложността на интервенцията. Ако някой се интересува от резултата, ще го споделя, след като мине операцията в началото на месец февруари.
__________________
Impossible is nothing!
Отговори с цитат
  #139  
Стар 10th March 2012, 17:24
poisonivi poisonivi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 6
Thumbs up професионалист

Здравейте,момичета!
Тъй като темата на форума е д-р Даниел Янков-клиника"Дивна"-мнения,искам да споделя моите впечатления,а именно:
д-р Янков е професионалист и перфекционист!!Отношението и вниманието към пациентите му-невероятно!Аз съм негова пациентка-увеличих си бюста с импланти миналата година.Естествено всяка пластична операция/особено като тази /крие рискове и ми се наложи реоперация тази година.Д-р Янков ме оперира напълно безплатно и ефекта от операцията е повече от желания,който очаквах.Ако ми се наложи да си правя друга пластична операция или интервенция,непременно ще е пак при д-р Янков!Убедена съм,че в България няма друг хирург-толкова добър в професията си,толкова да се старае и да дава всичко от себе си,и парите да не са му приоритет като при другите хурурзи.Моят съвет е ,ако имате колебания при кой лекар да отидите и на кого да се доверите-д-р Янков ще е вашия най-правилен избор!!!
Отговори с цитат
  #140  
Стар 10th March 2012, 18:54
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от poisonivi Виж мнението
Убедена съм,че в България няма друг хирург-толкова добър в професията си,толкова да се старае и да дава всичко от себе си...
Много ми е интересно как си се убедила, че няма друг?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДаниелЯнковклиникаquotДивнаquotВарнаМНЕНИЯ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:03.