IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1721  
Стар 22nd April 2011, 17:50
valeruga valeruga не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 53
По подразбиране

Здравейте момичета и момчета Какъв е този нов облик на страницата, докато се ориентирам
Не съм влизала отдавна, че нямам микакво време, виждам че доста сте писали, но не съм ви чела. Надявам се операциите ви да минават добре и бързо да се възстановявате. Искам да ви споделя нещо- започва да ме хваща яд за операцията- връхчето на нослето ми падна и изглежда като счупен.А и в амфаз от едната страна е по крив и некрасив. Остана ми широк в основата, а като че ли и по широк от едната страна от колкото преди. Няма и да спадне. Още не съм ходила на контролен, но трябва да си запазя скоро час.Ще кача скоро снимки да видите. но ме е яд
Отговори с цитат
  #1722  
Стар 22nd April 2011, 20:24
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от valeruga Виж мнението
Здравейте момичета и момчета Какъв е този нов облик на страницата, докато се ориентирам
Не съм влизала отдавна, че нямам микакво време, виждам че доста сте писали, но не съм ви чела. Надявам се операциите ви да минават добре и бързо да се възстановявате. Искам да ви споделя нещо- започва да ме хваща яд за операцията- връхчето на нослето ми падна и изглежда като счупен.А и в амфаз от едната страна е по крив и некрасив. Остана ми широк в основата, а като че ли и по широк от едната страна от колкото преди. Няма и да спадне. Още не съм ходила на контролен, но трябва да си запазя скоро час.Ще кача скоро снимки да видите. но ме е яд
Колко време мина от операцията ти?Това,което си изброила наистина звучи обезпокояващо.......
Отговори с цитат
  #1723  
Стар 23rd April 2011, 08:51
valeruga valeruga не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 53
По подразбиране

Ами вече 4-5 месеца. Не вярвам да се променя повече от това. Сега върха ми изглежда още по-широк от преди. Но като ида на консултация ще видим какво ще каже доцента.
Отговори с цитат
  #1724  
Стар 23rd April 2011, 12:59
Аватара на tavita
tavita tavita не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 4
По подразбиране

Здравейте на всички
аз съм нова във форума , но също като вас ми предстои операция на 15.05 - мислех си , че е доста късно все пак ще е топло но явно ще има и след мене... прочетох за някои които ще са през юли.... малко ми е притеснено , че ще е топло тогава времето и съм чувала, че операции е добре да се правят късна есен и ранна пролет ...кажете ми така ли е по принцип???
Отговори с цитат
  #1725  
Стар 23rd April 2011, 13:15
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tavita Виж мнението
Здравейте на всички
аз съм нова във форума , но също като вас ми предстои операция на 15.05 - мислех си , че е доста късно все пак ще е топло но явно ще има и след мене... прочетох за някои които ще са през юли.... малко ми е притеснено , че ще е топло тогава времето и съм чувала, че операции е добре да се правят късна есен и ранна пролет ...кажете ми така ли е по принцип???
Здравей и добре дошла!
Аз го питах същото доцента, той отговори че може да има леко отношение към бързината, с която спада отока, но нямало никакво отношение към окончателния резултат. Не се притеснявай за това, само трябва да имаш предвид, че носа се пази от директно слънчево напичане 1-2 месеца. Успех!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #1726  
Стар 23rd April 2011, 13:16
Аватара на emka
emka emka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 119
По подразбиране

tavita и аз така знам че е за предпочитане, но пък в крайна сметка няма как всички да се оперират ранна пролет и късна есен.просто трябва да спазваш стриктно препоръките на лекаря да не ходиш на солариум,да не се излагаш за по продължително време на слънце за около 2-3 месеца след операцията.
Отговори с цитат
  #1727  
Стар 23rd April 2011, 13:42
Аватара на tavita
tavita tavita не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 4
По подразбиране

Благодаря Ви на всички за бързият отговор само леко съм Ви подвела , операцията ми ще е на 15.06 а не май месец , но пак ще гледам да се пазя значи от слънцето ....няма да ходя на плаж значи ....ще го преживея
Отговори с цитат
  #1728  
Стар 24th April 2011, 20:47
Аватара на vipche
vipche vipche не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: София
Мнения: 51
По подразбиране

Здравейте ! Отдавна не съм писала във форума,но следя какво се случва тук Не искам да ви обнабеждавам,но резултата след операцията се вижда след около година.Моето рино беше преди 2 години... в началото беше кокетно повдигнат ,не беше това,което исках ,но ставаше... сега е увиснал и имам подутина близо на върха ,който го прави доста груб на моето нежно лице......... ,така че дано имате по-голям късмет,защото явно е тото шанс... надявам се скоро да имам втори такъв
__________________
Миналото се е свършило,бъдещето не се знае дали ще дойде,а настоящето е единствения гарант да следваме красотата на мечтите си !!!
Отговори с цитат
  #1729  
Стар 25th April 2011, 01:37
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Последната ми операция беше преди 5 години и носът ми не е спрял да се променя. Срещнах се онзи ден с една приятелка, която не ме е виждала от една година, и тя ми каза, че носът ми като че ли се е разширил откъм коста и връхчето е паднало.. не знам дали само оперираните носове се променят, но принципно носът и ушите растат цял живот..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #1730  
Стар 25th April 2011, 15:10
Аватара на tavita
tavita tavita не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 4
По подразбиране

хей , VIPCHE, недей така на мен ми предстои операция и малко ме разколебаваш , аз съм за ринопластика също , нямам кой знае какъв проблем и ако чета тука коментарите ще вземете да ме откажете , аз имам огромно желание за тази операция!!! Ако е удобно би ли описала какво точно са ти правили и защо мислиш че е безнадеждно???
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
img

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовІІчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:02.