IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1731  
Стар 25th April 2011, 20:08
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tavita Виж мнението
хей , VIPCHE, недей така на мен ми предстои операция и малко ме разколебаваш , аз съм за ринопластика също , нямам кой знае какъв проблем и ако чета тука коментарите ще вземете да ме откажете , аз имам огромно желание за тази операция!!! Ако е удобно би ли описала какво точно са ти правили и защо мислиш че е безнадеждно???
Здравей!Не мисля,че нещата,които са споделили тук момичетата,трябва да те разколебават!Ако искаш тази операция много силно и си готова да поемеш риска,не би трябвало да се чувстваш несигурнаВсичко ще бъде наред-повярвай ми!Споко и горе главата
Отговори с цитат
  #1732  
Стар 27th April 2011, 20:22
Аватара на Serpentina^
Serpentina^ Serpentina^ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: София
Мнения: 343
По подразбиране

Да, носът наистина се променя след ринопластика. Моят в началото беше прасешки, добре че с времето върхът падна и сега е доста по-нормален.
__________________
Life is neverending fight
Отговори с цитат
  #1733  
Стар 27th April 2011, 20:28
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Serpentina^ Виж мнението
Да, носът наистина се променя след ринопластика. Моят в началото беше прасешки, добре че с времето върхът падна и сега е доста по-нормален.
Здравей!Доцент Джамбазов ли те оперира!Ще ми пуснеш ли снимки на личен-ако това мое искане не нарушава личното ти пространство)
Отговори с цитат
  #1734  
Стар 28th April 2011, 23:50
Аватара на roxsana74
roxsana74 roxsana74 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 63
По подразбиране

Здравейте и от мен. След като изчетох няколко пъти темата, реших да се запиша и аз
Неправилния ми нос ми е болна тема от поне 20 години, но високите цени на тези операции почти ме бяха отказали от мечтата ми да се отърва от този комплекс. Откакто ви открих надеждата ми се върна. Мислех да запиша час при доц. Джамбазов за края на май, но за съжаление ще записват чак след 25. Юни
Сега остава да се преборя със скептичното отношение на близките си, и протестите на мъжа ми, че ще натоваря излишно семейния бюджет.
Успех на всички с предстоящи операции, и късмет на тези с новите нослета
Отговори с цитат
  #1735  
Стар 29th April 2011, 21:50
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от roxsana74 Виж мнението
Здравейте и от мен. След като изчетох няколко пъти темата, реших да се запиша и аз
Неправилния ми нос ми е болна тема от поне 20 години, но високите цени на тези операции почти ме бяха отказали от мечтата ми да се отърва от този комплекс. Откакто ви открих надеждата ми се върна. Мислех да запиша час при доц. Джамбазов за края на май, но за съжаление ще записват чак след 25. Юни
Сега остава да се преборя със скептичното отношение на близките си, и протестите на мъжа ми, че ще натоваря излишно семейния бюджет.
Успех на всички с предстоящи операции, и късмет на тези с новите нослета
Здравей!Първо искам да те поздравя,че си взела това решение!За мен това е една много смела постъпка,защото тази,както и всяка подобна интервенция крие своите рискове и никой не може да ти гарантира 100% успешен резултат!
Да,наистина доцент Джамбазов след 25 юни,което означава,че ако си по ЗК операцията ти може да е декември или януари.Това е само прогноза,но мисля,че не греша.Моята консултация беше на 05.04,а операцията ми е в края на септември.Що се отнася до настроенията на твоите близки,повярвай ми,че в един момент те ще отстъпят.Ако ти толкова силно желаеш тази интервенция-няма какво да те спре!Моята майка,много тежко понася това,въпреки,че аз имам вече 2 операции зад гърба си.В крайна сметка обаче-решението си е мое и аз ще си понеса последствията.
Поздрави!

Последно редактирано от ИЗТ : 1st May 2011 на 23:02
Отговори с цитат
  #1736  
Стар 29th April 2011, 22:31
Аватара на roxsana74
roxsana74 roxsana74 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 63
По подразбиране

Благодаря за топлото посрещане nurelche, явно наистина ще падне чакане /ако прогнозите ти се сбъднат/, но какво са още 5-6 месеца, след като съм чакала с години. Не знам дали ще мина по ЗК, защото според мен нямам физиологични проблеми /изкривени прегради, затруднено дишане и др./, но разбира се последната дума ще има доцента.
Възхищавам се от твоята смелост да се подложиш на трета операция, за да постигнеш резултата за който мечтаеш.
Отговори с цитат
  #1737  
Стар 29th April 2011, 22:49
Аватара на roxsana74
roxsana74 roxsana74 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 63
По подразбиране

Извинявай nurelche, върнах се и прочетох твоите постове по-внимателно, това ще ти е първото рино, нали? Аз реших, че ще е 3-то
Като и да е - ще стискам палци на 30 Септември!
Отговори с цитат
  #1738  
Стар 30th April 2011, 08:03
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от roxsana74 Виж мнението
Извинявай nurelche, върнах се и прочетох твоите постове по-внимателно, това ще ти е първото рино, нали? Аз реших, че ще е 3-то
Като и да е - ще стискам палци на 30 Септември!
Да,това ще ми бъде първата ринопластика.Иначе имам отопластика,от която имам горчиви спомени и до днес и лазерна корекция.Искам да ти кажа,че последната(лазерната корекция)е една много сериозна интервенция,където отново не ти дават гаранция за успешен резултат.Преди самата манипулация подписах договор,който е доста стресиращ.Спирам до тук,защото все пак темата е РИНОПЛАСТИКА.
Ако имаш някакви въпроси,винаги можеш да ме питаш-ще се отзова!Един съвет от мен-добре обмисли всички въпроси,които искаш да зададеш на доцента.Запиши си ги на един лист и заедно със снимковият материал в деня на консултацията ги покажи на дока.Аз направих така и съм много доволна.Нищо не съм пропуснала да питам,моята консултация продължи 40 минути.Обикновено в такива моменти човек се притеснява и всичко ти се изпарява от главата.
До скоро!
Отговори с цитат
  #1739  
Стар 1st May 2011, 12:56
Аватара на roxsana74
roxsana74 roxsana74 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 63
По подразбиране

Много си мила nurelche, веднага започвам с въпросите. Сестрата ми каза да се обадя след 25.06, за да запазя час, но после видях че е събота. Въпроса ми е дали някой ще ми вдигне през почивния ден?
Ти на флашка ли занесе обработените снимки или на хартия?
Прочетох поста ти и разбрах, че доцента ти е открил изкривена преграда и други проблеми. Ти имаше ли преди това индикации, че нещо не е наред?
Аз уж нямам проблеми с дишането, но на 11-12 години като бях, си ударих силно носа в горната част, близо до веждите, и в резултат на това след време се появи гърбица. Не вярвам да е бил счупен, но знам ли...
Виждам, че и ти си решила да отидеш на операцията без придружител. И аз не искам да ангажирам никой/няма и кой/. Мъжът ми трябва да се грижи за децата, а сестра ми ще припадне само от миризмата на болница На родителите си не смятам изобщо да казвам.
Сори за дългия пост,
Хубав ден на всички
Отговори с цитат
  #1740  
Стар 1st May 2011, 16:39
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от roxsana74 Виж мнението
Много си мила nurelche, веднага започвам с въпросите. Сестрата ми каза да се обадя след 25.06, за да запазя час, но после видях че е събота. Въпроса ми е дали някой ще ми вдигне през почивния ден?
Ти на флашка ли занесе обработените снимки или на хартия?
Прочетох поста ти и разбрах, че доцента ти е открил изкривена преграда и други проблеми. Ти имаше ли преди това индикации, че нещо не е наред?
Аз уж нямам проблеми с дишането, но на 11-12 години като бях, си ударих силно носа в горната част, близо до веждите, и в резултат на това след време се появи гърбица. Не вярвам да е бил счупен, но знам ли...
Виждам, че и ти си решила да отидеш на операцията без придружител. И аз не искам да ангажирам никой/няма и кой/. Мъжът ми трябва да се грижи за децата, а сестра ми ще припадне само от миризмата на болница На родителите си не смятам изобщо да казвам.
Сори за дългия пост,
Хубав ден на всички
Ще ти вдигне-споко!Моят съвет е да звъннеш точно на 25 след 18.00 часа.Защото това има решаващо значение за датата за операцията.И веднага ще ти дам пример.Една мацка от форума се обажда в същия ден,в който се обадих и аз,само че в различни часове.Нейният преглед беше в събота на 03.04,а операцията и е на 01.09.На мен ми дадоха дата за преглед на 05.04,а операцията ми е на 30.09.Занесох много снимки на доцента на хартиен преносител,но честно да ти кажа,той не ми даде категоричен отговор.Няколко дни след прегледа,си обработих моя снимка на фотошоп и я изпратих на мейла на Джамбазов.Той ми отговори веднага.Даже публикувах отговора му,тук във форума.
В интерес на истината никога не съм предполагала,че носът ми е толкова деформиран.А се оказа,че гърбицата ми е най-малкия проблем.Ако трябва да бъда честна,аз отидох с нагласата да се тръшкам,само и само да мина по здравната каса.А той човекът като ме видя се хвана за главата.Взе да пъшка,да го гледа този нос и ми каза следното-носът ти е силно деформиран с изкривена носна преграда.Имаш силен оток от лявата страна,а в дясно хрущялът ти е във въздуха и се налага да се присади там хрущял,за да се изравнят двете части.Имаш силна асиметрия на ноздрите,което налага да бъдеш оперирана по отворения метод.Имам доста работа по гърба на носа,ще скъсим носа,ще приберем върха и ще го повдигнем.....хахахаха)Смея се,защото като ми ги изброи тези неща и ми идваше да си ударя главата в стената.А що се отнася до придружителя-ще имам такъв,понеже моята операция е в петък и ще остана в събота и неделя в болницата.А до колкото разбрах през почивните дни имало само една сестра,която обслужва.Ясно е,че тя не може да огрее навсякъде.Ами това е!
Извинявам се на другите за дългия пост.
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
img

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовІІчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:26.