IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 15th January 2009, 10:30
NatalyTake NatalyTake не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Sofia
Мнения: 321
По подразбиране Как отслабваме?

След голямото новогодишно плюскане и съответно "закръгляне", естествено доста се стреснах и веднага увеличих упражненията и се върнах към нормалния си режим на хранене, за който съм писала в други теми. Е, малко го подсилих режима, но смятам, че е за добре. За 12-13 дни смятам, че посвалих килца, но нямам кантар да констатирам колко. Със сигурност съм се постегнала от аеробиката, дето се потя по 3 пъти в седмицата по 1 час, и отделно доста ходене и катерена на стълби. Върпоса ми е в друго! В лицето заприличах на кукумявка: кожата ми увисна, очите ми хлътнаха, направо .... Горгона-Медуза (да не я обидя, само) Гърдите ми се спихнаха, сякаш изпуснах въздух от тях... АМА Г.....-ЗАААААААА си е същият. Едвам навличам панталоните.
Диференциала ми не мръдна дори на сантиметър.
Всички ли така отслабвате или аз нещо съм се сбъркала?!
Зная, че организма отслабва постепенно, но като по-млада само за няколко дни и от всякъде намалявам сантиметрите, а сега....
Пишете как ви е протичало отслабването?!
А може би трябва да наблегна на нещо друго? Но строг хранителен режим и физическо натоварване е най-доброто - сигурна съм. И от форума го зная и от собствен опит.
Кажете какво мислите, моля ви!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 15th January 2009, 11:36
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

Ха хубава тема!
Аз от всяка диета отслабвам по- различен начин на различни места, но в 80 % от случаите там където не трябва (лице, цици и т.н.)! И това е нормално.....
Определено с по- умерена диета и повече спорт, се сваля най- равномерно
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
  #3  
Стар 15th January 2009, 11:47
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

всеки сваля първо от различни места...по принцип се смята че дупето и корема намаляват последно и най-бавно, а първо се сваля от ц....е....смятам се за привилегирована защото аз от циците свалям минимално а първо свалям от бедрата и дупето
__________________
Животът е като огледало - ако ти му се усмихнеш и той ще ти отговори със същото.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 15th January 2009, 12:49
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bibi_82
а първо свалям от бедрата и дупето

Искам и аззззз от както съм се почнала с тея диети дупето не ми е мръднало от 100см. точно. Е имала съм периоди +- 1-2см., но е адски трудно.
NatalyTake: Много хубаво си направила, че спортуваш толкова активно, но те съветвам да приемаш витамини и да хапваш повече плодове. Тази сивееща кожа не е на добре. Храни се повече, не си позволявай да отслабващ толкова рязко именно защото кожата увисва, а и можеш да си вземеш малко гирички и да потренираш за гърди. Също и да направиш няколко упражнения за дупето и краката. Ако направиш 2 дена аеробика и 2 дена упражнения като Пилатес, ще си идеална Успех! и Храни се!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 17th January 2009, 16:13
Аватара на zozeto
zozeto zozeto не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 194
Изпратете съобщение чрез MSN до zozeto
По подразбиране Здравейте!

Здравейте момичета,

Хубаво е това за споделянето на опит и за тежките моменти в борбата с тъпите килограми. Поздравления за темичката. Аз мноооого трудно свалям. А и волята ми за диети хич я няма. На всички, които имат възможност и време да спортуват и го правят - евала, а на тези като мен, които водят изключително заседнал начин на живот по една или друга причина, препоръчвам балансираното и здравословно хранене. А ако това се съчетае с някой флирт или приятна емоция - направо супер
Отговори с цитат
  #6  
Стар 20th January 2009, 10:03
didi84 didi84 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 28
По подразбиране

Здравейте и от мен, момичета Да ви кажа и аз ужасно трудно свалям в дупето и бедрата. 4 пъти в седмицата спортувам минимум по 1 час, не ям много и калорични неща като цяло, но проблема ми е, че основното ми хранене е вечер и май всичко се прецаква. Дори да позаслабна, най-много паласките да намаля, но и това е нещо. Сега започнах диетата на Байкова(от вчера), защото преди абсолвентския доста се вталих с нея. За кг не знам, но поне ми оширочаха дънките. Надявам се на същия резултат, е от тогава съм трупнала 4-5 килца и вече не приличам на себе си ;(
Отговори с цитат
  #7  
Стар 20th January 2009, 20:20
Аватара на marie_claire
marie_claire marie_claire не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Град: София
Мнения: 682
По подразбиране

При мен промяната в килограмите се отразява най- вече на лицето, горната част на ръцете, талията, вътрешната част на краката, с дупе и бричове проблеми нямам, а с циците проблема съм го решила
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Какотслабваме
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:27.