IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 20th August 2011, 00:27
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mishel1607 Виж мнението
Nells,НЕ МОГА ДА СЕ НАГЛЕДАМ НА РЕЗУЛТАТА..........ПЕРФЕКТЕН!!!!



Не знам дали в тази тема е мястото да допълня, че док ми каза, че може да ми оправи носа с филър. Т.е. да ми надигне падналата колунела като инжектира някакъв супер плътен филър - Волума, пак на Алерган бил, дълбоко в основата на носа, който ще повдигне цялата вертикална ос, респективно носът ще стане с една идея по-чип. На мен ми звучи прекалено хубаво за да е истина, но тя ми се похвали, че това й била темата за десертацията при еди-кой-си професор в Калифорния - естетическа корекция на нос неоперативно...

Първо, ефектът би бил до 1,5 година. Второ 2.00мл струва колкото ще ми е операцията при Джамбазов. Чудя се дали да пробвам наистина..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #52  
Стар 20th August 2011, 01:33
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

На мен ми звучи твърде неизпитано и неутвърдено....като метод,едва ли трябва да рискуваш,по-добре пак класическа ринопластика за корекциите,които ти искаш.Така мисля.
Отговори с цитат
  #53  
Стар 22nd August 2011, 13:27
Аватара на Oksana_
Oksana_ Oksana_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 294
По подразбиране

Нелс, много свеж и естествен резултат, особено втората снимка с попълването на устната... Красавица
Аз от толкова време проточвам нещата с тия скули, но малко ме е страх, защото лицето ми е с по-кръгла форма и не знам дали ще мога да се възприема
Това за корекцията на носа с филър за първи път го чувам, ще е супер ако ни държиш в течение.
Отговори с цитат
  #54  
Стар 21st May 2016, 10:15
Mariana.Dimitrova Mariana.Dimitrova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2016
Мнения: 8
По подразбиране

Аз започнах антицелулитен курс в един център, като впоследствие разбрах, че апаратът има и специален накрайник за околоочен контур. Докторката ми обясни, че лично това и e любимата процедура, няма никакви странични ефекти и видимо подобрява вида на кожата. Апаратчето сякаш освен радиочестотен лифтинг ползваше и друга технология, защото ми засмукваше кожата край очите и я изпъваше . Направих 6 процедури в рамките на месец, и съм много доволна )) Още след 2рата процедура кожата ми изглеждаше по-тонизирана и почна да се опъва. Сега съм на 3ти месец след процедурите и мога да кажа, че има голяма разлика.
Правила съм и мезотерапия и филъри, но определено тази процедура най-много ми хареса и догодина ще повторя.
Отговори с цитат
  #55  
Стар 25th May 2016, 09:46
Аватара на bette
bette bette не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2016
Мнения: 129
По подразбиране

Мариана, аз мисля, че двете процедури имат различно предназначение и се препоръчва едната или другата, според целите и състоянието на местата, които ще се третира. Или бъркам?
При теб за какво точно ставаше дума, търсеше точно лифтинг ефект ли?
Отговори с цитат
  #56  
Стар 21st June 2016, 10:57
Аватара на Siqana
Siqana Siqana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: София
Мнения: 187
По подразбиране

Mariana.Dimitrova тази терапия за хора на каква възраст се прилага?
__________________
all you need is love ...
Отговори с цитат
  #57  
Стар 21st July 2016, 12:49
Аватара на bette
bette bette не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2016
Мнения: 129
По подразбиране

Siqana , хаха. Ние май тук трябваше да говорим за мезотерапията , а не да се отплесваме в съседната тема за ботокса. Тази дето правиш нали е точно с хиалурон
Отговори с цитат
  #58  
Стар 25th August 2016, 09:41
JenataJa JenataJa не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 33
По подразбиране

Bette, ето, по твоя препоръка копирам поста с въпроса ми от другата тема тук. Става дума за филърите, които се прилагат в мезотерапиите. Надявам се някой с такъв опит да коментира


Цитирай:
Първоначално написано от JenataJa Виж мнението
Цитирай:
Първоначално написано от Siqana Виж мнението
Здравей, филърът ми е RRS HA EYES за околоочен контур. С хиалуронова киселина е. Аз писах вече, ама ето тук можеш да го видиш http://www.drkaliasheva.com/services...rapiya-za-ochi. Имам само още една процедура да направя, но е ясно, че наистина това ми е трябвало. Радвам се, че послушах докторката да направим тази терапия, вместо ботокс, както мислех.
Благодаря. А имате ли представа за филъра, дали се ползва същия и за мъже и за жени? Дали има специални за мъже или няма значение от пола?
Отговори с цитат
  #59  
Стар 31st August 2016, 12:32
Аватара на Siqana
Siqana Siqana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: София
Мнения: 187
По подразбиране

Ами тогава и аз ще ти отговоря в тази тема
До колкото ми е известно, филърите като продукт не са според пола, а според предназначението. Лекарят избира подходящия според особености на човека, според каквото е нужно да му се направи.
__________________
all you need is love ...
Отговори с цитат
  #60  
Стар 1st September 2016, 12:58
Аватара на bette
bette bette не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2016
Мнения: 129
По подразбиране

JenataJa, кой е този господин, който иска мезотерапия и се прави на срамежлив сам да разпитва? ))
Общо взето всякакви терапии, дето си правим жените, са на разположение и за мъжете. Само дето те не искат да си признават, че се вълнуват.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: МЕЗОТЕРАПИЯХИАЛОРОНОВАКИСЕЛИНА
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:57.