IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 7th May 2008, 17:07
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от doroteia01
Здрасти batzil4e това че казваш че белезите не изчезват много ме притесни.Значи никога няма да можем да се печем без горнище така ли?Ти как си сега ?И какво се установи че ти има са да се направи реоперация?
Здравей и от мен Ще се радвам да отговориш на въпросите на Доротея!
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #32  
Стар 9th May 2008, 07:04
batzil4e batzil4e не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 9
По подразбиране

Здравейте,
Не, надмускулно са имплантите 240сс, имах доста материал преди поставянето им, затова кубиците не са големи- сега нося 75D.
Увисването, както доктора ми обясни се е получило, защото тъканта от лявата страна била много рехава-просто не е успяла да задържи импланта. Аз лично мисля, че се получи защото започнах тренировки и изобщо не се пазех горе-долу 2месеца след операцията. Изчаках 6месеца преди да направя реоперация-едва сега мисля,че всичко е добре. Колкото до белезите- сега имам чудесна възможност да сравнявам- единият е на близо година,а другия на почти 5месеца. Стои като голяма стрия- още не съм се излагала на слънце- предполагам, че ако има и тен почти няма да се забелязва. Ще направя снимки и ще пусна- така ще стане по -ясно.
Отговори с цитат
  #33  
Стар 9th May 2008, 08:02
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

С нетърпение очакваме снимки,дано все повече момичета започват да качват снимки.Много се радвам:
1.Че си доволна от резултата.
2.Че има и слънчев лъч с надежда белезите ни да изглеждат добре.
Пожелавам ти със здраве да си ги носиш.
Отговори с цитат
  #34  
Стар 9th May 2008, 08:25
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от batzil4e
Здравейте,
Не, надмускулно са имплантите 240сс, имах доста материал преди поставянето им, затова кубиците не са големи- сега нося 75D.
Увисването, както доктора ми обясни се е получило, защото тъканта от лявата страна била много рехава-просто не е успяла да задържи импланта. Аз лично мисля, че се получи защото започнах тренировки и изобщо не се пазех горе-долу 2месеца след операцията. Изчаках 6месеца преди да направя реоперация-едва сега мисля,че всичко е добре. Колкото до белезите- сега имам чудесна възможност да сравнявам- единият е на близо година,а другия на почти 5месеца. Стои като голяма стрия- още не съм се излагала на слънце- предполагам, че ако има и тен почти няма да се забелязва. Ще направя снимки и ще пусна- така ще стане по -ясно.
Чудесно е че си доволна от резултата, това е една надежда за чакащите за реоперация
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #35  
Стар 10th May 2008, 07:06
batzil4e batzil4e не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 9
По подразбиране

Благодаря за хубавите пожелания!!!
Отговори с цитат
  #36  
Стар 18th May 2012, 16:30
beiBICHka beiBICHka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 14
По подразбиране Повдигане на бюст

Здравейте!
Имам нужда от съвет.. Преди 4-5 години рязко отслабнах, поради което гърдите ми изгубиха обема и промениха формата си. Искам да ги повдигна, не мисля, че ми е необходим допълнителен пълнеж, но не знам как да постигна ефекта, който искам, а той е - да изглеждат по-пълни в горната си част. Според вас това може ли да се случи само с повдигане или трябва да се поставят и малки импланти? Много ще съм благодарна на дамите, които са претърпели такава интервенция, да изкажат мнението си и да ми дадат съвет. Резултатът задоволителен ли беше за вас, дълготраен ли е.. Благодаря!
Отговори с цитат
  #37  
Стар 18th May 2012, 16:54
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от beiBICHka Виж мнението
Здравейте!
Имам нужда от съвет.. Преди 4-5 години рязко отслабнах, поради което гърдите ми изгубиха обема и промениха формата си. Искам да ги повдигна, не мисля, че ми е необходим допълнителен пълнеж, но не знам как да постигна ефекта, който искам, а той е - да изглеждат по-пълни в горната си част. Според вас това може ли да се случи само с повдигане или трябва да се поставят и малки импланти? Много ще съм благодарна на дамите, които са претърпели такава интервенция, да изкажат мнението си и да ми дадат съвет. Резултатът задоволителен ли беше за вас, дълготраен ли е.. Благодаря!
Най-добре лекар ще отговори на въпросите ти. (То е ясно, де.) А ако искаш мнения тук, трябва да пуснеш снимки. Аз не съм компетентна по въпроса, де. Пиша, само защото никой не ти е отговорил.
То ти си подновила темата, чак сега виждам, че другите мнения са доста отдавна.
Отговори с цитат
  #38  
Стар 19th May 2012, 14:35
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Piny е с такава операция, но я прави в Автрия май. Мисля, че има снимки в темата със снимки.
Отговори с цитат
  #39  
Стар 23rd May 2012, 08:54
beiBICHka beiBICHka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 14
По подразбиране

Благодаря ви за отделеното внимание и време!
Снощи писах в темата "Въпроси към оперираните", но никой не ми отговаря, не знам рано ли е да очаквам мнения.. Може би съм прекалено нетърпелива, защото ми е голям комплекс от години и сега има развитие по въпроса.. Та трудно се сдържам, но ето какво написах в общи линии в другата тема:

И аз така осъзнах в крайна сметка, че трябва специалист да ме посъветва и затова бях на консултация при доц. Тепавичарова. Това, което казват всички, че докторката говори малко и не обянсява в подробности е и моето мнение. Каза, че за да получа този ефект, трябва да сложа имплант. Попитах я за съвет колко кубика биха стояли добре на моята фигура и тя ми отвърна, че това само аз мога да си го преценя и че съм щяла да меря различни сутиени преди операцията и да и кажа кой размер избирам. Това е едното ми притеснение. Второто и може би по-сериозното - нямам представа каква е нейната представа за красиво. Не съм виждала снимки на нейни пациентки преди и след интервенцията.. Показах и едни гърди, тези на Меги от Плейбой и тя ми каза, че няма как да се получи този резултат при мен. Не знам как си представя да станат моите гърди впоследствие. Помолих я да ми покаже подобен на моя случай, с по-сериозна птоза, с гърди като на раждала жена, както тя се изрази (а аз не съм), но тя веднага ме сряза, че нямало как това да се случи! Искам да имам някаква представа на какво мога да се надявам, каза, че никой не се харесва на 100%.. Не ми харесват тези гърди, тип "патладжан", както ги наричат някои, както и не ми се иска зърната ми да сочат надолу, но нямам гаранция, че моите няма да изглеждат така.. Каза, че в моя случай птозата може да се коригира само с периареоларен разрез, без този вертикалния, но май ефектът не е толкова добър.. Спомена, че може да се "плисира" кожата, и че тя жлезата не я пипа, реже само кожа при повдигането.. Не знам какво означава това?! Тя нищо не ми обясни, не знам какво да мисля и на какво да се надявам!!! Вместо да се почувствам по-сигурна, в момента съм доста по-объркана от вчера.. Моля ви, дайте някакво мнение, съвет.. При вас как протекоха нещата? Защото определено съм решила, колкото и да струва, тя да ме оперира, защото само хубави мнения чета за нея като професионалист.. Но определено МНОГО се притеснявам от тази неяснота.. И още нещо - като каза, че ще ме оперира с разрез около ареолата, спомена, че гаранция ще имам проблеми с кърменето.. Имало и дренажи при нея.. и аспирация. Ако може да споделите личен опит, може и на ЛС. Много ще съм ви благодарна!!! Ако трябва и снимки ще кача. Надявам се, не съм досадна, просто ми е главоблъсканица от въпроси в главата!
Отговори с цитат
  #40  
Стар 23rd May 2012, 16:16
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

да, аз съм с такава операция ( ще ти пратя снимки на лс)
Ако имаш въпроси, питай конкретно.
От моята операция минаха две години и гърдите ми не са мръднали ( ареолите все още са 42мм - както ми ги изрязаха при операцията)
в България май само Заякова може да направи качествено повдигане.
Тези неща дето ти ги наговорила Тепавичарова не са верни.
Само с разрез около ареолата нищо няма да стане. При мен разрезът е и вертикален- не се вижда в момента нищо от белега, нито кожата ми е плисирана
Но ако искаш 100% добър резултат е по-добре да се оперираш в Австрия след като родиш.
След тази операция трябва много да внимаваш да не напълняваш ( +/-5кг е максимумът)

Последно редактирано от Piny : 23rd May 2012 на 16:41
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Повдиганенабюст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:03.