IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 29th June 2012, 15:45
swing swing не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 25
По подразбиране

А защо има риск от увисване при надмускулно, особено като ще има и повдигане + обиране на кожа? Заради сегашната птоза ли? Имам позната, която си направи операция, но с по-малки кубици и вече 3 години след това няма никакво увисване. Не съм напълно убедена, но като че ли при подмускулното поставяне ми се струва, че гърдите започват от подмишниците, имат един странен изглед, което си го обяснявам точно с натиска на мускула, който притиска импланта. Поне съдя по някои снимки тук във форума в темата със снимки.

Последно редактирано от swing : 29th June 2012 на 15:52
Отговори с цитат
  #52  
Стар 29th June 2012, 16:01
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

изборът е твой.но почти никой вече не слага надмускулно
Отговори с цитат
  #53  
Стар 29th June 2012, 17:24
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Аз съм с подмускулен имплант и Т-образно повдигане. За сега гърдите ми са супер. Никакъв дабъл бабъл няма... Да чукна на дърво. Ще ти пратя снимки!

Не ти препоръчвам надмускулно, защото при нас, с птозите, е доказан понижен тургур на кожата. А в надмускулен случай цялата тежест на импланта се поема от кожата, която и без това ти е склонна към разстягане. ... Просто не е вариант за хубав и траен резултат.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #54  
Стар 29th June 2012, 17:41
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

swing, пратила съм ти лс
Отговори с цитат
  #55  
Стар 29th June 2012, 18:56
swing swing не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 25
По подразбиране

Видях личните, ако не ми бяхте написали, нямаше изобщо да забележа, че имам лични съобщения. Общо взето не знам какво да мисля, аз съм и зодия Везни и трудно взимам решения, когато съм поставена пред избор. Искам всичко да стане максимално добре от първия път, а не да се налага да лягам втори път на операционната маса Мерси много за снимките, определено ме карат да се замисля сериозно.

А чисто статистически кой метод преобладава тук във форума - под или над мускула? И кои са по-доволни?

Последно редактирано от swing : 29th June 2012 на 19:31
Отговори с цитат
  #56  
Стар 29th June 2012, 22:27
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

има раздел с информация и снимки ...прочети!
Отговори с цитат
  #57  
Стар 30th June 2012, 10:44
swing swing не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 25
По подразбиране

Прочетох. Определено преобладават подмускулните. Но пък почти не харесах нито едни гърди, които са подмускулно. Не искам никой да обидя, много хора пък това точно харесват, това е мое виждане, заради силно изразените гръдни мускули. По принцип не харесвам очертани мускули при жени, това се отнася и за мускулести женски гърди. Ще дам пример - гърдите на swetulka на трета страница в темата със снимките и на liuskata8305 на 4-та стр. Много ясно си личи гръдния мускул как започва от предмишницата. Това го забелязаха при повечето снимки. Но пък има и доста хора, които или не са им валидни паролите, или изобщо нямат снимки, така че не мога да абсолютизирам. При Моник не забелязвам подобен ефект, въпреки че и тя е подмускулно. Явно все пак има значение конкретният случай и индивидуални особености на тялото. На милена127 също са много хубави, въпреки че са под мускул.

Последно редактирано от swing : 30th June 2012 на 10:54
Отговори с цитат
  #58  
Стар 30th June 2012, 12:08
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

значи е решено...Успех!!!
Отговори с цитат
  #59  
Стар 30th June 2012, 12:33
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

стига сте я навивали да слага импланти, ако има жлеза не е нужно това. Импланта не е закован за гръдната стена и с времето ще се свлича все по-надолу. Това не е начин да се коригира птоза. Swing носи 80С - има си жлеза достатъчно, тя само трябва да се събере и оформи и ще има цицки като грейпфрутчета
Отговори с цитат
  #60  
Стар 30th June 2012, 12:37
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

никой не я навива...никой никого не може да навие тук. ставаше дума за метода
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Повдиганенабюстасъсилибезпоставяненаимплант
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:53.