IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #881  
Стар 25th October 2013, 18:17
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Точно тук е разликата между нас. Аз не си позволявам да рекламирам никого на база на собствените си проучвания. Не е коректно. Кой за кого е омъжен нема никво значение (тва малко си го поправи, щот излиза че АЗ съм омъжена за ИлЮ от лошия словоред)

Значи, ако разбирам правилно това, което си написала... бълваш реклами за ИС с две ръце обаче видиш ли ако се появят недоволни ще почнеш да го плюеш? Мноо хитро


А последното за кривите цици не си разбрала защо писах, че ще си ходиш без цици, а именно ако ти бяха писали недоволни от ИС щеше да се откажеш и от него...

Ма що се 'аба въобще незнам....
Отговори с цитат
  #882  
Стар 25th October 2013, 18:19
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
а личното ти мнение, което никой не е длъжен да приема се мъдри във всяка тема точно с цел потребителите да бъдат повлияни от него... хайде да наричаме нещата с истинските им имена.
Много ще се радвам, ако потребителите се повлияят от моето мнение точно за този доктор.Виждам, че ти е трудно да ме разбереш, но няма и да ти отговарям повече, защото ми писна да оспамвам важни теми, за вечно заяждащите се без основателни причини. А тъй като аз обичам да правя хората щастливи и виждам че моето появяване те прави особено щастлива за това и нямам намерение да изчезвам от тук. Обичам те Лилианкееее

Последно редактирано от Шоки : 25th October 2013 на 18:23
Отговори с цитат
  #883  
Стар 25th October 2013, 18:28
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Говорим на различни езици. Бъди жива и здрава ... един ден евентуално ще вденеш какво имам предвид (а дано ама надали).
Отговори с цитат
  #884  
Стар 26th October 2013, 10:12
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Ако ви кажа, че хем ви разбрах, хем не ... повече ми харесваше онова с краставите магаренца ... и да завърша с "убих вЪ"
Та, и аз да кажа - МОЕ мнение: всеки доктор греши, въобще: няма безгрешни хора.
Отговори с цитат
  #885  
Стар 26th October 2013, 10:23
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Та, и аз да кажа - МОЕ мнение: всеки доктор греши, въобще: няма безгрешни хора.
Така мисля и аз! И най-добрия специалист има лоши дни. Въпрос на късмет е в голяма степен всичко.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #886  
Стар 26th October 2013, 10:49
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lidiya Виж мнението
Така мисля и аз! И най-добрия специалист има лоши дни. Въпрос на късмет е в голяма степен всичко.
...и до физика,момичета.../едва се сдържах да не се обадя/...съвсем различно е да направиш едни малки,стегнати,почти липсващи гърди,а далеч по-сложно се изравняват асиметрии и се повдигат гърди...
Отговори с цитат
  #887  
Стар 26th October 2013, 12:57
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Да, и до физика. Виждала съм гърди, които са направени възможно най-добре (импланти, повдигане) и пак не ми харесват. Но за такива случаи това е най-доброто. Моите гърди също спадат малко към тези случаи. Не може всички гърди да са идеални.
Отговори с цитат
  #888  
Стар 26th October 2013, 13:59
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Ако ви кажа, че хем ви разбрах, хем не ... повече ми харесваше онова с краставите магаренца ... и да завърша с "убих вЪ"
Та, и аз да кажа - МОЕ мнение: всеки доктор греши, въобще: няма безгрешни хора.
Сори Инче, но проблема не е в моя телевизор. Какво има да ни разбираш, Лилиана постоянно ме заяжда аз постоянно се опитвам да се обоснова и незнам защо въобще го правя, като не мога да се изразя в разбираем за нея език явно. А и определено нямам никаква представа какъв й е проблема с мен, ама не ме и интересува. Това, че всеки доктор греши съм го писала 10 000 пъти. Това, че съм доволна от моя доктор не виждам нищо лошо да го кажа. И това, че се опитвам да спася колкото се може повече момичета от специално този доктор също не е тайна. Единствената ми работа в този форум е да помагам колкото мога и с каквото мога, но това беше последно от мен, не искам тази тема да се оспамва заради моето присъствие.
Отговори с цитат
  #889  
Стар 26th October 2013, 15:29
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Работата е там, че аз когато помагам се старая да помагам с факти, а ти дуднеш като развален грамофон... кого си тръгнала да спасяваш????


Нито един хирург не бива да препоръчваме.... в това се крие идеята на моето "заяждане".... баси мелодрамите правиш не е истина!


Писнало ми е от повърхностни хора и за това се обаждам.... дали ше си ти или някой друг е без значение. Имам непоносимост към празни приказки, а не към отделни личности!


Да ме извинят всички останали...
Отговори с цитат
  #890  
Стар 26th October 2013, 16:37
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Работата е там, че аз когато помагам се старая да помагам с факти, а ти дуднеш като развален грамофон... кого си тръгнала да спасяваш????


Нито един хирург не бива да препоръчваме.... в това се крие идеята на моето "заяждане".... баси мелодрамите правиш не е истина!


Писнало ми е от повърхностни хора и за това се обаждам.... дали ше си ти или някой друг е без значение. Имам непоносимост към празни приказки, а не към отделни личности!


Да ме извинят всички останали...
Слушай какво, оказва се, че моите приказки ако за теб са празни за други хора не са. Това, че за теб аз пиша глупости , други хора намират за полезни. Тук не си само ти и не си ти най-важната. За много хора тук моите думи са важни, а щом за теб са глупави просто не ми отговаряй и си пази мнението за себе си. Всички сме различни и аз приемам всички такива каквито са, а ти просто напълно умишлено обръщаш и преиначаваш думите ми и постоянно си противоречиш само и само да се заяждаш, защото съм сигурна че не си толкова безбожно тъпа. Живея в свободен свят и съм свободна да давам мнението си и то определено без да обиждам и да се заяждам. Как па само с тебе тука не мога да се разбера. На мен също ми е писнало от такива неудовлетворени киселици като тебе , ама не ги заяждам постоянно. Ай довиждане, че ми писна да се оспамва постоянно заради тебе всяка важна тема.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЖивкоКъневМолядайтеповечеинфо
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:19.