IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #461  
Стар 30th March 2010, 14:42
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Ивче,
честит рожден ден и от мен, макар и на патерица!
От здраве и късмет цял живот да не се отървеш!
Отговори с цитат
  #462  
Стар 30th March 2010, 14:45
Аватара на дундарина
дундарина дундарина не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2009
Град: Пловдив
Мнения: 4 004
По подразбиране

Пини,ти пък къде ходиш?
Толкоз мълчалива не си била никога
Отговори с цитат
  #463  
Стар 30th March 2010, 14:51
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Тъкмо се върнах сега, бях във фирмата.
Вчера шефът ми се обади и ме пита дали не ми се връща на работа. Та днес ходих да го уговорим. Обучението отпада, започвам от другия месец от вкъщи за по 5-6 часа на седмица. От септември до ноември по един ден в седмицата в офиса, до края на декември - 3 дни в седмицата ( в офиса), а от 1ви януари - 4 дни в седмицата (ще почивам петък, събота и неделя)
Хем ми е кеф, че шефът се съгласи на толкова гъвкав модел..хем малко гузно ми е - Анито ще е на една годинка - каква майка съм.
Но от друга страна ако бях карала това образование, пак щях да съм заета по цял ден, че дори и повече, защото вечер трябва и домашни да пиша....
Отговори с цитат
  #464  
Стар 30th March 2010, 15:05
Аватара на дундарина
дундарина дундарина не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2009
Град: Пловдив
Мнения: 4 004
По подразбиране

Повярвай ми по-добре така,
отколкото да ти кажат,че ...НЯМА място за теб,
не че имат законното право,ама...
Отговори с цитат
  #465  
Стар 30th March 2010, 15:08
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

така е, поласкана съм наистина. От една страна гонят хора, от друга мен ме искат преди да ми е свършило майчинството. И като ми видиш работното време - както аз си го избрах, така го прие шефът ми. Но Анито е мъничка....от една страна аз не съм човек дето дълго време може да стои в къщи, но от друга ми е гузно за това мъниче
Отговори с цитат
  #466  
Стар 30th March 2010, 15:08
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Дундарина, житото ще го варя и ям след ВД.
Сега искам да пробвам елдата. Та идеята ми е като сваря 1 чаша в 2 чаши остава ли вода и какво да я правя? на опаковката има само една рецепта с лук, която не ми върши работа.
Моля, някоя от вас, която отдавна го познава това чудо елдата да ми постне няколко рецепти ама отначалото защото казах, нямам и понятие. Кога да я ям: сутрин или вечер? Набъбва ли? По колко на едно ядене? Може и на ЛС, за да не преча повече тук.
Благодаря!
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Отговори с цитат
  #467  
Стар 30th March 2010, 18:27
Аватара на daphne
daphne daphne не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 178
По подразбиране

Хм, за едно ходене до фирмата цял ден безмълвна, представяте ли си какво ще стане като започне и работа Пинито ........
Пини, радвам се иначе, че са ти се навили на схемата, която сама си си подбрала..... УСПЕХ
Аз пък само такова перлено жито намерих,.....ако започна диета, с него ще да е явно,...... А магазина за органични бла бла се оказа за кремчета от натурален прополис и хранителни добавки .......пак ударих на камък , ама здраве да е ....
Отговори с цитат
  #468  
Стар 30th March 2010, 19:19
Аватара на daliq
daliq daliq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: варна
Мнения: 279
По подразбиране

Нали от 6 ти почвахмеееееееее с житото , аз не съм готова
__________________
Един урок се повтаря , докато го научиш ! Живота ще продължава да проверява , дали си го научил!
Отговори с цитат
  #469  
Стар 30th March 2010, 22:23
Аватара на MonicHka
MonicHka MonicHka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Stara Zagora
Мнения: 228
По подразбиране

А от 6-ти почваме, да.Леле,нямах нет,чак сега осъзнах колко съм зависима от него.А цели орехи от къде ще намерим по това време на годината....
Отговори с цитат
  #470  
Стар 30th March 2010, 22:27
Аватара на siseto90
siseto90 siseto90 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Град: Горна Оряховица/Варна
Мнения: 123
По подразбиране

Оф, не знам заради наближаващите празници ли, или заради нещо друго, но напоследък така съм се разхайтила... През вечер - издънка. При това днес почти само с неща, които минават за "здравословни" - плодове, мюсли (ненакиснато ужас), орехи... Но пък в такова количество, че не са за пренебрегване, че ми става и супер тежко. Хем знам, че ще е така, ама продължавам.За утре сутрин съм си накиснала мюсли, явно ми липсва, толкова ми е вкусно по принцип... Май ще изоставя Дюкан известно време, защото направо ми писна от кисело мляко и пилешко месо. В петък и събота съм на поход, а във вторник ще започна с вас житния режим (дано го довърша успешно). На моменти се замислям дали изобщо мога да сваля още и дали после бих ги задържала - никога не съм била толкова кг, доста години поддържах 58-63. Уж ИТМ ми е нормален, но все така си имам паласки, които направо ме побъркват и последни се повлияват от каквото и да било.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетичнаГОВОРИЛНЯ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:28.