IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 6th November 2010, 12:29
niki_20 niki_20 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2010
Мнения: 1
По подразбиране Какво да пия за да повиша нивото на тестостерон

Здравейте приятели, съжалявам че направих тема специално за моят проблем, но искам някой да ми помогне, ако знае разбира се! На 21 години съм и имам слабо окосмяване на лицето, искам да ви попитам какво да пия за да повиша нивото на тестостерон и съответно окосмяването си! Разбира се ще съчетая приема на препарати с тренировки! Благодаря ви предварително за отговорите, надявам се че няма да има подигравателни подмятания, а наистина ще намеря отговор за решаването на проблема ми!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 6th November 2010, 12:32
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране Re: Какво да пия за да повиша нивото на тестостерон

Цитирай:
Първоначално написано от niki_20
Здравейте приятели, съжалявам че направих тема специално за моят проблем, но искам някой да ми помогне, ако знае разбира се! На 21 години съм и имам слабо окосмяване на лицето, искам да ви попитам какво да пия за да повиша нивото на тестостерон и съответно окосмяването си! Разбира се ще съчетая приема на препарати с тренировки! Благодаря ви предварително за отговорите, надявам се че няма да има подигравателни подмятания, а наистина ще намеря отговор за решаването на проблема ми!
Абе момче ти добре ли си за едното окосмяване да вземаш тестостерон !!!Ако толкова мислиш 4е ти е проблем отиди на лекар а не да ми търсиш съвети по форуми ! Вземането на хормони не е така безобидно и можеш да си навле4еш много странични ефекти!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 8th November 2010, 17:51
Аватара на LUCKY Dancing Queen
LUCKY Dancing Queen LUCKY Dancing Queen не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: Debelec
Мнения: 2 209
По подразбиране

Един от страничните ефекти може да се излиза с окосмяване там където най малко му трябва. Вгледайте се в някои мъже и ще видите какви тръстики се спускат по лицевата част на носовете. И ако се случи върху нос тип камба...
__________________
"В средновековието храната спаси човечеството от глад. Добре известен факт"

Цимбал фон Щруделшмерцкопфен
Отговори с цитат
  #4  
Стар 8th November 2010, 20:28
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Хехехех карай де , тъкмо ако опешивее преждевременно ще може да замята вълна от към гърба към главата
Отговори с цитат
  #5  
Стар 9th November 2010, 13:30
fitnessshop fitnessshop не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 43
По подразбиране

Приятелю, в днешно време е модерно да си без косми! Но ако много искаш прочети малко за стероидите(тези които са най-андрогенни) ще ти свършат работа, дори е възможно и по гърба да ти пораснат..
__________________
http://dm-fitnes.com/
Отговори с цитат
  #6  
Стар 24th December 2010, 17:04
FitnesPich FitnesPich не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 1
По подразбиране

Момче, ако пиеш тестостерон, ще си спреш развитието на тялото и много ще съжаляваш след време! Изобщо не се занимавай нито с тестостерон, нито изобщо с каквито и да били стероиди! Ако искаш можеш да си тренираш фитнес често и да пиеш по едно сурово яйце на гладно всяка сутрин, това може и да помогне донякъде, но и да не помогне, не се занимавай със стероиди и простотии, защото ти казвам, че ще си спреш развитието на тялото.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 28th December 2010, 13:02
Аватара на Morozko
Morozko Morozko не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Sofia
Мнения: 217
По подразбиране

Отиваш в аптеката и си купуваш трибулус терестрис. Продукта е естествен и повишава нивото на тестостерон, обаче незнам дали ще повлиае на окосмяването ти. Освен това аз давам мило и драго да не се бръсна всеки ден по дяволите..
__________________
That's mee!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 29th December 2010, 15:32
Аватара на not_sweety
not_sweety not_sweety не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: Свят за двама
Мнения: 768
По подразбиране

http://www.bb-team.org/forums/viewthread/26941

http://www.fitnes-bg.com/%D4%E8%F2%E..._200911261480/

Какво подобрява ендогенната (вътре в организма) синтеза и активност на тестостерона?
- почивка (без продължителен стрес), отпуснатост, добър сън, секс
- кратки, силно интензивни спортни натоварвания, придружени обаче от почивка
- инсулинът понижава нивото на SHBG и така увеличава количеството на свободния тестостерон в тялото. При това трябва да се внимава количеството на въглехидратите да е ниско (следователно приемайте hi mol въглeхидрат хидролизати и растителни екстракти за модулиране на инсулина)
- трябва да се приемат достатъчно (но не прекалено много) мазнини и то моно- и полиненаситени мастни киселини, както и наситени мастни киселини, вкл. arachidion-киселина (месо). По правило 25-30% от ежедневния калориен прием трябва да се покрива с мазнини.
- повишеният прием на протеин също като инсулина понижава нивото на SHBG и увеличава количеството на свободния тестостерон
- глутаминът/глутаминовата киселина покачват нивата на ЛХ (лутенизиращ хормон) и ФСХ (фоликулостимулиращ хормон)
- витамин А е небходим за регулацията на тестостерона
- фитостероли от растителни масла и зеленчуци
- pygeum (пигеум) и saw palmetto (сао палмето) предотвратяват уголемяването на простата, като сао палмето намалява превръщането на тестостерон в ДХТ (дихидротестостерон)
- пигеумът и екстрактите от коприва (воден екстракт от корените), белият шампион, лигнаните, фитостеролите полифеноли от гроздови зърна, хризин (от семената на морковите и от прополиса), както и цинкът задържат ароматазата (превръщането на тестостерон в естрогени)
- екстрактът от овес видимо освобождава свързания с SHBG тестостерон, но качеството е определящо (овесените семена не помагат)
- чубрица (съдържа прекурсори за адреналина и половите хормони)
- минералите бор, калий, селен, цинк и магнезий са важни за баланса на тестостерона
- даидзеинът от соята видимо повишава синтезата на тестостерона при мъжете и я намалява при жените
- Velvet Deer Antler повишава стойностите на тестостерона в кръвната плазма
- сминдухът стимулира синтезата на тестостерон чрез активиране на инсулина и ЛХ
- корейският женшен повишава ендогенното образуване на тестостерон
- бабините зъби стимулират синтезата на тестостерон (чрез ЛХ)
- в едно изследване сусамените зърна повишиха нивото на тестостерона
- чесънът повишава нивото на тестостерона (чрез ЛХ)

Изследванията показват че приемането на 30мг Цинк и 450мг Магнезии на ден повишават нивото на тестостерона до 45%!

И т. н....
__________________
И бронята си ще сваля. Тежи ми.
Какво че рани-рози ще цъфтят
по бледата ми кожа. Помогни ми.
Пусни ме днес на риск във своя свят.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 29th December 2010, 22:29
HealthStore HealthStore не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 95
По подразбиране

Хапвай си повече цели яйца и месо, както и храни богати на полезни мазнини. Така по естествен начин ще стимулираш тестостерона си.
__________________
Syntrax, Harbinger, Mueller
Отговори с цитат
  #10  
Стар 7th January 2011, 12:09
viliyana89 viliyana89 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Varna
Мнения: 27
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Desiro Night
Един от страничните ефекти може да се излиза с окосмяване там където най малко му трябва. Вгледайте се в някои мъже и ще видите какви тръстики се спускат по лицевата част на носовете. И ако се случи върху нос тип камба...
Това е ужасно... но се предполага, че все пак мъжете трябва да се поддържат и там
__________________
Ships, Luxury yachts, Bogatite.com
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Какводапиязадаповишанивотонатестостерон
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:18.