IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 1st November 2006, 22:00
cranberry cranberry не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 609
Изпратете съобщение чрез ICQ до cranberry
По подразбиране

щото е най-4есто срещана в бг хаха
__________________
I'm hangin' on your words
Livin' on your breath
Feelin' with your skin
Will I always be here ???
Отговори с цитат
  #12  
Стар 1st November 2006, 23:23
Аватара на cocolino
cocolino cocolino не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 468
Изпратете съобщение чрез ICQ до cocolino
По подразбиране

благодаря мн за линкчетата жерида
прочетох доста неща,някои ми се струват така мн верни и точни..на теория както ги обясняват,определено има връзка храненето с кръвната група,но на мен лично ми пише,че трябва да забравя за пилешкото месо \\\\\\\\кoетo ОБОЖАВАМ под всякаква форма,най-различни ястия,от пилешки хапки до пиле на грил ...всичко с пиле \\\\\\\\,сладолед\\\\\\\\второто ми най-голямо изкушение може би...сравнявам го с шоколада и са на везни двете неща \\\\\\\\,домати\\\\\\\\кoетo вече е абсурдно ,не че съм им толкова голям привърженик,но това е един от основните,да не кажа най-основен зеленчук\\\\\\\\знам теорията за плода,но тук не това е основно като тема \\\\\\\\ и фъстъци да забравя...абе не знам,малко си пишат свободни съчинения май 8) ...цял живот си ги ям тези неща и нищо толкова фатално не е станало :P
__________________
I'm lost, I've gone to look for myself, so if I get back before I return, please ask me to wait...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Интереснадиета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:32.