IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4041  
Стар 12th August 2009, 21:58
Аватара на mimozza
mimozza mimozza не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 8
По подразбиране

Момичета днес ми беше хмм ден трети и току що изядох едни леко мазни кюфтенца ,правени от домашно смелена свинско-телешка кайма . Знам ,че не бяха най-добрия избор ,но в нас нямаше ниииищо друго подходящо .
Освен това работя в заведение ( всъщност утре ми е последния ден ) и днес бяха направили домашно Браунис и Тирамису ... е бях на косъм да посегна ! Но целта е по-важна ! И сега се чувствам много яко ,че не съм се поддала на изкушението Мотивирам се дори утре да отида да потичкам и да правя упражнения

Не знам дали съм отслабнала , но корема ми взе да хлътва
Чувствам се добре И вече кроя планове как скоро ще мога да упостоша магазините

При вас как върви диетата и всичко останало ?

п.с. дали ще може някой да сподели менюто си за 1 протеинов и един ПЗ ден ? Мнооого ще ви бъда благодарна ! :P

Успехчета :*
Отговори с цитат
  #4042  
Стар 12th August 2009, 22:18
Аватара на Mama.Mia
Mama.Mia Mama.Mia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 722
По подразбиране

mimozza,
Поздравления за това че си устояла на изкушенията!

Ще упостошаваш магазините за дрехи предполагам, не хранителните!?

Кюфтенцата защо са били мазни - каймата е била такава или са били готвени в мазнина?

Моето меню за протеинов ден е примерно:
Закуска: едно твърдо сварено яйце, резен пуешка шунка (около 100 гр), 2-3 супени лъжици извара, чаша зелен чай.
Обед: печено пилешко месо (без кожата), малка купичка кисело мляко.
Следобедна закуска: твърдо сварено яйце, 50 гр пилешка шунка.
Вечеря: печена риба (обикновено сьомга).

Примерно меню за ПЗ ден ми е като горното, но само че по-малки порции и за обед и вечеря добавям зеленчуци - зелен боб, краставици, домати, или таратор.
__________________
"All things in moderation, including moderation" -
Socrates
Отговори с цитат
  #4043  
Стар 13th August 2009, 08:02
nedaneda123 nedaneda123 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 450
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от smart4ety
Здравейте, сладурани та реших се, за сега ще почна режима на д-р Огнянов, тъй като се включват храни от разнообразен тип, мисля, че в началото няма да издържа с храна от един тип в продължение на няколко дни...
Благодаря много за подкрепата на kokodidi и на всички Вас и тъй като е много късно за кафенце, ще Ви почерпя с една песен....
http://vbox7.com/play:b202ce51....далеч не е моя стил, но е весела...
Днес чух песничката и много ме разсмя, като че ли е писана за такива пухеланки като нас! Успех в диетата, която си избрала!
Отговори с цитат
  #4044  
Стар 13th August 2009, 08:08
nedaneda123 nedaneda123 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 450
По подразбиране

GARGA_SMELA страхотно изглеждаш-ПОЗДРАВЛЕНИЯ!!!!Ти да не ваеш фигура с такива танци(изкочиха ми от ума как се казваха-бейли ли или нещо подобно)?Поддържай си ги борбено тези свалени кг-ми и се гласи и бъди щастлива!!!!
Отговори с цитат
  #4045  
Стар 13th August 2009, 08:40
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Успешен ден момичета
Пожелавам много минуси на всички!
Отговори с цитат
  #4046  
Стар 13th August 2009, 09:09
Аватара на mireto
mireto mireto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Град: София
Мнения: 22
По подразбиране

Добро утро и поздравления за всички с минуси
garga_smela БРАВО! Направо не мога да ти се нарадвам на страхотния резултат на всички останали пожелавам такъв успех, и аз за него си мечтая
Приятен и мноооого усмихнат ден!
Отговори с цитат
  #4047  
Стар 13th August 2009, 09:29
NatalyTake NatalyTake не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Sofia
Мнения: 321
По подразбиране

Добро утро и от мен! Аз за съжаление нямам кантар и не мога да преценя дали съм свалила нещо, но съм на 4 ден и мога да кажа, че съм намалила сантиметри. Възможно ли е това? Полата малко ми се върти, което си е направо за учудване, като в понеделник едвам я закопчах. Даже от отчаяние, че за един месец отпуска съм си върнала 4 килограма, 4 дни съм с една и съща дълга пола, за да не ми се виждат придатъците на талията и ханша....
Лек ден ви желая на всички и да преодолеете всички изкушения, които ви се изпречат!
__________________
Няма начин, да няма начин!
Отговори с цитат
  #4048  
Стар 13th August 2009, 09:38
Аватара на garga_smela
garga_smela garga_smela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Град: варна
Мнения: 576
По подразбиране

dalila78, nedaneda123, mireto Много, много благодаря!
Не, фигурата я мъча с пилатес, на снимките кючеци играех само за да покажа на едни приятелки, какво мога , макар, че с тях много добре се оформя тялото и си мисля, че може и това да правя, когато ми е скучно.
Честито на всички минусчета и пожелания за още много такива!
Отговори с цитат
  #4049  
Стар 13th August 2009, 09:39
Аватара на Leonarons
Leonarons Leonarons не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2009
Град: Sofia
Мнения: 235
Изпратете съобщение чрез ICQ до Leonarons
По подразбиране

Здравейте любими мои!!!!!!!!!!!!!
На минусовите - ЧЕСТИТИ ДА СА ВИИИИ!!!
На новичките - всичките - едно голямо и от мен и дерзайте с кеф и минуси

Момичета, не съм писала ужасно отдавна (пък и да си призная още не съм изчела пропуснатото), защото ми се случи случка и покибичих малко в болница - добре съм, вече всичко е наред и се възстановявам и преди някой да се е стреснал - НЯМА НИЩО ОБЩО С ДИЕТАТА

От болнично лежане даже успях да смъкна едни две възвърнати килца, та сега и минус имам хихихиихих - гордите 62,5!!! Пфу само десет останаха до заветната цел... Стискайте палци да ги устискам и тях!!!!!

Гарджееее, мацка, събра ми очите, невероятна си!!!!!!!! Где ходиш на белиденс? Аз сега, докато не се позакрепя, само ще си го мечтая белиденса.... И обръча само си събира прах, ма кво да прайш, трябва да се пазим...

Целувам ви и стискам всичките си палци да сме с минуси напред и ще се включвам, когато мога!

На ви едно сутрешно

Отговори с цитат
  #4050  
Стар 13th August 2009, 09:41
Аватара на smart4ety
smart4ety smart4ety не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 75
По подразбиране

Здравейте момичета Сигурно вече обядвате, но добро утро от мен и успешен и слънчев ден
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РежимътнаПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:54.