IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 16th July 2009, 11:31
victoriaaa victoriaaa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 1
По подразбиране BEDRA

Zdraveite. i az imam problem s bedrata.Na gore sam dobre no bedrata mi sa ujasni imam vav vatre6nata 4ast malka slanina deto se la6ka.. mn me drazni i ot 1 sedmica karam kolelo i ska4am po stalbi.Uvivam si krakata s nailonovo folio i stra6no mn se potq.bi trqbvalo da podeistva.a i sled tova se maja s krem aura slim za namalqvane na obikolkata i protiv celulit.Ako nqkakav metod pri vas proraboti kajete pls.a za bqgane vaob6te ne mi se naprqgat bedrata i tva probvah
Отговори с цитат
  #22  
Стар 18th July 2009, 10:02
Аватара на Хранител
Хранител Хранител не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 114
По подразбиране

Единственият пряк начин за намаляване на мастните запаси в тялото (без липосукция) е хранене, което да спре трупането и да доведе до използване на складираната мазнина. Тренирането НЯМА да помогне с повече от 30%. Нямаше да има потни и мазни мацки по пътечките.

Инсулинът в кръвта държи мазнините в мастните депа и отделно помага на захарта да влезе в депата като още мазнина. Яденето на въглехидрати вдига инсулина. Но дори и без инсулинови пикове, някои захари тичат пряко към депата. Например фруктозата.

При някои хормонални дисбаланси се получава и дисбаланс в количествата складирана мазнина по различните части на тялото. В общия случай става дума за прекалено много мазнини, които при жените са концентрирани от талията надолу и на мушницата (под трицепса).

Ако това, което казах е лишено от конкретна полезност, то това е защото, ако дам конкретни отговори ще предизвикам полемики. Случвало ми се е стотици пъти. Полза няма. Само се ядосвам, макар и по-малко от всякога
__________________
www.lichentrenior.com
Вашата диагноза: пред-диабет; плаки по артериите; недостиг на витамини A и D, Ca, Zn и много др.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 7th November 2009, 23:44
Аватара на toni_bonboni
toni_bonboni toni_bonboni не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 218
По подразбиране

Цитирай:
така че ако нямаш проблеми с килограмите попринцип, след тренировка дори намали белтъка до минимум и приемай въглехидрат, така мускулите сами ще се изгорят.

Ще ми обясниш ли логиката да се яде въглехидрат след тренировка? Не се заяждам, наистина не разбирам
Отговори с цитат
  #24  
Стар 8th November 2009, 13:36
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Имал съм предвид, че след като намали белтъка, то остава да яде въглехидрати, за да яде... Нещо ; ) Става въпрос за 1-вото хранене след тренировка, което може и да е в радиус на 1-2 часа, а не веднага след нея, естествено ; ) Като пропусне белтъка в това хранене, ще лиши мускулите именно, когато им е най-нужен, логично увеличаването на обема им ще е много трудно, дори ще се получи обратното.

Ако питаш по принцип, след тренировката гликогеновите ти депа са празни, така че приетият въглехидрат се насочва натам, а няма да ти се лепи в мазнини. А и все някога трябва да ядеш все пак ; ) Въпросът е колко време ще изчакаш, за да удължиш ефекта от кардиото.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #25  
Стар 8th November 2009, 16:15
Аватара на swe3tynka
swe3tynka swe3tynka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 774
По подразбиране

A ако след тренировка се приемат полезни мазнини (сурови ядки например), къде ще отидат те? За протеините ясно-хранят мускулите, въглехидратите отиват в гликогеновите депа, ами мазнините? Говоря за 30мин до час след кардио. Какво се случва?
__________________
Гордей с това, което си, без значение кой се опитва да те убеди в противното!
Отговори с цитат
  #26  
Стар 8th November 2009, 17:39
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Не ме питаш, когато можеш, а тук ме дебнеш да ми задаваш някакви такива въпроси, по-официално ли ти изглежда

И въглехидратите, и мазнините ще се използват за това, те доставят енергия (както ще се доставя енергия и от белтъка, ако няма въглехидрати и мазнини) . Полезните мазнини от своя страна допринасят и за разграждането на твоите собствени, в по-дългосрочен период (които при теб са на изчерпване, така че не го мисли толкова много) ; )
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #27  
Стар 8th November 2009, 18:50
Аватара на swe3tynka
swe3tynka swe3tynka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 774
По подразбиране

Освен, че е по-официално, мисля за теб, давам ти поле за самоизява пред съфорумниците (е не съм ли грижовна? ), а и тайничко се надявам да се включат и другите знаещи (Хранител може би ) и тук да се заформи някое горещо спорче. Гледай колко е замрял форума, на нищо не прилича..Аа!
__________________
Гордей с това, което си, без значение кой се опитва да те убеди в противното!
Отговори с цитат
  #28  
Стар 2nd December 2009, 23:55
Аватара на garga_smela
garga_smela garga_smela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Град: варна
Мнения: 576
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Хранител
Единственият пряк начин за намаляване на мастните запаси в тялото (без липосукция) е хранене, което да спре трупането и да доведе до използване на складираната мазнина. Тренирането НЯМА да помогне с повече от 30%. Нямаше да има потни и мазни мацки по пътечките.

Инсулинът в кръвта държи мазнините в мастните депа и отделно помага на захарта да влезе в депата като още мазнина. Яденето на въглехидрати вдига инсулина. Но дори и без инсулинови пикове, някои захари тичат пряко към депата. Например фруктозата.

При някои хормонални дисбаланси се получава и дисбаланс в количествата складирана мазнина по различните части на тялото. В общия случай става дума за прекалено много мазнини, които при жените са концентрирани от талията надолу и на мушницата (под трицепса).

Ако това, което казах е лишено от конкретна полезност, то това е защото, ако дам конкретни отговори ще предизвикам полемики. Случвало ми се е стотици пъти. Полза няма. Само се ядосвам, макар и по-малко от всякога
Доста съм закъсняла, но с риск да те накара да предизвикаш полемика, искам да те помоля да обесниш, защото от всичко изчетено това ми звучи най- добре!
Отговори с цитат
  #29  
Стар 11th December 2009, 09:25
NatalyTake NatalyTake не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Sofia
Мнения: 321
По подразбиране

Харесват ли ви тези слаби крака????
http://fishki.net/comment.php?id=62111
__________________
Няма начин, да няма начин!
Отговори с цитат
  #30  
Стар 11th December 2009, 12:02
platinum platinum не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 1970
Мнения: 10
По подразбиране отслабване на бедрата

Точната зона на наслагване на излишни мазнини не е от голямо значение,тъй като принципите на изгаряне на тези мазнини са следните:

- да се постигне отрицателен баланс между дневните приети калории и изразходени от организма калории ( в това число и калориите необходими за ежедневни нужди,тренировки.. виж блога)

-да се правят достатъчно дълги 45-60 мин кардио тренировки със средна( подчератвам средна ,а не висока) интензивност без значение кой кардио уред ще се използва

-кардио тренировките трябва да са 4-5 пъти седмично

Поздрави:Севделин
www.sevdelin.blog.bg
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Слабикрака
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:58.