IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #871  
Стар 12th May 2010, 11:40
NatalyTake NatalyTake не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Sofia
Мнения: 321
По подразбиране

Дундьо, от януари месец съм постоянно по доктори и постоянно правя кръвни изследвания, които точно това отклонение не установяват-с инсулина съм наред. Други проблеми имам, заради които всъщност напълнях и после като почнаха лекарствата-хормони-и от тях напълнях. Сега се стабилизирах хормонално (юни ще ходя пак на контролни изследвания и преглед) и се чувствам доста по-добре, затова и започнах да мисля пак за отслабване. По едно време ми беше все едно как изглеждам-толкова зле се чувствах, че не ми се живееше, камо ли да мисля за килограмите. Но в интерес на истината не съм прекалявала с храната. Но като ми се дояде сладко!!!!!! Няма спирка! И въпреки всичко качих доста. Сега се върнах на работа и в почивките на боя преглеждам форумите и си набелязвам пак диетки и разни трикове-упражнения-какви, кога и как; хранителни добавки и т.н. и съм решила да се приведа в ред. Няма отказване!
__________________
Няма начин, да няма начин!
Отговори с цитат
  #872  
Стар 12th May 2010, 15:22
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Натали, това с лекарствата ми е познато. Минала съм по тоя път. Но тогава не знаех, че има режими на хранене, които съпътстват приема на хормони. Никой лекар не ти казва, защото не е негов ресор. Дори, когато се оплакваш, че пълнееш, ти се дразнят и ти казват "това да ти е проблемът!" Особено ако наистина си зле. Но станалото - станало. Сега да ти кажа за изследванията. Докторята в момента гледат съсредоточено в твоя проблем. Разните съпътстващи проблеми и странични ефекти не ги интересуват. Не знам в кои лаборатории можеш да си направиш качествени тестове за наличното съдържание на витамини и микроелементи в организма. (Ще трябва да си го платиш, естествено). Никой не търси дефицити, щом няма заболяване. Дебелеенето все още си е на наша сметка - така е по-лесно - лакоми сме и това е. (Макар че в повечето случаи е вярно). Та ти си вземи хром, нищо не ти струва. Нито пък ще е кой знае колко скъпо. Нито пък можеш да пострадаш. Сама си проследи нещата. Връзката между хромов дефицит и глад за сладко е доказана.
Между впрочем аз хич не обичам сладко, но като ми падне кръвната захар - прияжда ми се. 2 лъжици захар от буркана и си пушка. Но не става за 5 минути. Трябва да подейства. И ако не знаеш това, продължаваш да мааш сладко, докато се оправиш - поне 15 минути. Да не мислиш, че като ида на кръвно изследване, то дава проблеми с кръвната захар? Ами, всичко си ми е наред. Това са моментни състояния и дори и да не взема сладко, ще минат. Та ти си купи хром.
Отговори с цитат
  #873  
Стар 12th May 2010, 15:40
NatalyTake NatalyTake не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Sofia
Мнения: 321
По подразбиране

Дундьо, специално следих дали ще ми отговориш. Благодаря за отговора! Ще взема хром, наистина това поне не коства нищо, а и както попрочетох, няма сериозни странични ефекти (стига да не прекаля, де) А имам изготвен хранителен режим за състоянието ми и то стана още в началото на здравословните ми оплаквания. Даже всичко тръгна от там, та се разплете кълбото... От 26 април съм твърдо на този режим, който ми беше изготвен и добавям помалко от "пикантериите", които тука прочетох - как да утоля глада (когато се появява безпричинно), да увелича физическото натоварване, при моя заседнал начин на живот и т.н. Дано има резултат и ще се похваля. Пък сега търся и книжката, дето Мария Василева ми препоръча. Така че, както гласи моят девиз: "Няма начин, да няма начин!!!"
Приятна вечер ти желая! И на всички съфорумци!
__________________
Няма начин, да няма начин!
Отговори с цитат
  #874  
Стар 12th May 2010, 18:59
lovebird lovebird не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 449
По подразбиране

Здравейте отново (: Копривата стана на супичка - много приятна се получи, че и лека. Направих и застройка и стана даже още по-хубава.
Хм, какво ви е мнението за тези хрупкави мюсли? Майка си е взела и се чудя да ги пробвам ли...
Отговори с цитат
  #875  
Стар 12th May 2010, 19:18
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Само за вметна, че съм напълно съгласна с дундьо.

А книжката вероятно ще я намериш във всяка по-голяма книжарница, ако не е налична в момента просто си я поръчваш и ще ти я набавят.
Отговори с цитат
  #876  
Стар 12th May 2010, 20:59
Аватара на lady74
lady74 lady74 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: София
Мнения: 576
По подразбиране

ей аз къде пиша наште къде били
ха добър вечер
Отговори с цитат
  #877  
Стар 12th May 2010, 21:08
Аватара на lady74
lady74 lady74 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: София
Мнения: 576
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Engel
lady74: Надявам се, че си имала в предвид мен, защото ще ти отговоря
А при теб как е?
ми аз от 2-ра минах направо на 4-та фаза , но слава богу съм 1-2 кила отгоре. утре голямия ми син има рожден ден и от петък отново съм на линия за да довърша нещата най накрая.
ще имам нужда от силна подкрепа обаче ,че вече ми писна от режими и диети. виж ми и 2-те линиики и ще разбереш.
а ти защо не казваш колко си в момента и колко искаш да бъдеш аааа
Отговори с цитат
  #878  
Стар 12th May 2010, 21:09
lovebird lovebird не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 449
По подразбиране

Добра Някой желаещ за общуване?
Отговори с цитат
  #879  
Стар 12th May 2010, 21:16
Аватара на lady74
lady74 lady74 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: София
Мнения: 576
По подразбиране

Пини а това е специално за щерка ти . все така да те радва
Отговори с цитат
  #880  
Стар 12th May 2010, 21:17
Аватара на lady74
lady74 lady74 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: София
Мнения: 576
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lovebird
Добра Някой желаещ за общуване?
само да хапна и идвам
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетичнаГОВОРИЛНЯ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:09.