IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 13th August 2006, 20:28
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране Въпрос до тези, които си правят кола или ползват епилатор?

Момичета, моля ви кажете на един абориген по въпроса как процедирате докато израстат космите до необходимата дължина за епилиране? В смисъл така ли трябва да си стоиш с космите, щото аз имам в къщи един мъж, дето косъм не търпи, а вече 25 години бръсна през ден. Иска ми се нещо по-трайно, ама само заради това изчакване не смея. Или се изнасяте на палатка в този период?
__________________
Не плачи затова, че е свършило, усмихни се затова, че се е случило
Отговори с цитат
  #2  
Стар 13th August 2006, 20:56
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

ми моя епилатор ги хваща още на 2-3 милиметра, тъй че не се чака толкова...друг е въпроса, че отнема доста време, не е като бръсненето за 10-15 минути
Отговори с цитат
  #3  
Стар 13th August 2006, 20:58
marlene marlene не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 89
По подразбиране

Здравей, Чуждата, много ме разсмя! Макар че проблема си е сериозен. Аз ползвам от години бръснач защото искам винаги да съм перфектна, от уважение към самата мен и към партньора ми. Всичко друго съм пробвала но бръснача е гаранция че винаги си добре епилирана. Не мога да си позволя да чакам по десет дена да ми никнат космите за да мога да си ги махам с кола или епилатор. Въпрос на избор. Иначe имам епилатор но го ползвам нмого рядко.
__________________
Libert
Отговори с цитат
  #4  
Стар 14th August 2006, 09:55
lori lori не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: Пловдив
Мнения: 1 089
По подразбиране

Ползвам епилатор и ми е много удобно с него, като изключим момента, че има труднодостъпни места по тялото. Изобщо не чакам да растат големи. Епилаторът ги хваща и съвсем малки. Предполагам зависи и от марката и модела на епилатора. Вече хич не си представям как съм се бръснала преди, особено краката...
Отговори с цитат
  #5  
Стар 14th August 2006, 12:31
Аватара на Tsvetik
Tsvetik Tsvetik не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Montreux
Мнения: 494
По подразбиране

Chujdata, с фото или лазерна епилация - можеш във всеки един момент да отидеш /само да не са били изскубвани от корен поне 1 месец/, за 10 дни кожата ги изхвърля и после поне 2 месеца си гладка като бебе. Препоръчвам ти лазер в Skin Line, до колкото разбрах имат салон и във Варна, хубавото е, че след процедурата ако не са изпадали на 100% отиваш пак и ти правят епилация наново докато не паднат всички безплатно.

Аз ходих в Пикасо миналата година и бях много недоволна понеже половината останаха, а те нямат безплатна опция за недоволни клиенти и корекция на резултата ако не е бил перфектен.

Цените в Skin Line са малко по-високи от тези в другите салони, но пък резултата си заслужава, строго индивидуално е, но след 3-4 процедури на триъгълника например космите стават тънки и руси като на ръцете.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 14th August 2006, 12:54
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Благодаря ти Цветик, и аз се замислям сериозно по въпроса, ама нали лятото не се правели такива процедури. Знам ги къде се намират във Варна, ама май ще трябва и за това да тегля кредит, аз искам навсякъде без косата и ръцете да ме обезкосмят.
__________________
Не плачи затова, че е свършило, усмихни се затова, че се е случило
Отговори с цитат
  #7  
Стар 14th August 2006, 13:03
lori lori не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: Пловдив
Мнения: 1 089
По подразбиране

А защо не искаш ръцете? Аз нямам много косми там, но не мога да се гледам с косми хич.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 14th August 2006, 13:32
Аватара на Tsvetik
Tsvetik Tsvetik не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Montreux
Мнения: 494
По подразбиране

Chujdata, не ти трябва кредит, заделяш по 70-100лв. на месец някъде и забравяш, че съществуват! Все пак ще се прежалиш едно по едно на части да ги махаш, почваш с най-голямото зло и постепенно и другите. Така за макс 2 години приблизително ще се епилираш цялата :Р само план, дисциплина и въздържание от "пип на касичката за епилация" с други цели се изискват
Отговори с цитат
  #9  
Стар 14th August 2006, 14:14
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Tsvetik
Chujdata, не ти трябва кредит, заделяш по 70-100лв. на месец някъде и забравяш, че съществуват! Все пак ще се прежалиш едно по едно на части да ги махаш, почваш с най-голямото зло и постепенно и другите. Така за макс 2 години приблизително ще се епилираш цялата :Р само план, дисциплина и въздържание от "пип на касичката за епилация" с други цели се изискват
Е това е големия зор я Аз нямам по два пръста на всяка ръка и една съм спестовна
__________________
Не плачи затова, че е свършило, усмихни се затова, че се е случило
Отговори с цитат
  #10  
Стар 14th August 2006, 21:51
Аватара на Tsvetik
Tsvetik Tsvetik не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Montreux
Мнения: 494
По подразбиране

най добре един пръст да не можеш да ги хващаш

ми то май всички жени сме така - широко разтворени пръсти и всичко изтича между тях но пък ако си го наумиш сериозно и се вземеш в ръце ще те окуражаваме тук
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросдотезикоитосиправятколаилиползватепилатор
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:28.