IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Здраве и красота > Здраве


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 14th August 2006, 23:59
tina tina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 561
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Tsvetik
Chujdata, не ти трябва кредит, заделяш по 70-100лв. на месец някъде и забравяш, че съществуват!
Ама за 70 лева какво можеш да си направиш???Аз знам,че например за едни цели крака,цените са фрапантни някъде 2- до 3000 Но и това с постепенно да стават нещата е идея,но въпросът е ти като си обработиш единия крак и докато завършиш и втория...то космите ще са избили отново пък на първия Затова аз съм на максимата или всичко,или нищо
Иначе аз се епилирам с епилатор и ги отскубвам докато са на по милиметърчета,че са черни и ако ги оставя малко повече онзи моя нищо чудно да се приготвя с резачката ,че нито той,а още по-малко пък аз търпя косми Лошото е,че ми отнема доста време,за да изгладя напълно нещата и ми е писнало все да бръмча у нас ама няма мъни засега
Отговори с цитат
  #12  
Стар 15th August 2006, 10:04
Аватара на Tsvetik
Tsvetik Tsvetik не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Montreux
Мнения: 494
По подразбиране

Tina, примерно първо цял триъгълник – 200 лв в Skin Line…правиш процедурата и в следващите 2 месеца косъм не израства, а ако не са изпадали те повтарят за без пари, но в това време можеш да събереш още 200 за следващата процедура. Така след около 4 процедури на триъгълника се преместваш на крака до коленете примерно, там би трябвало да е повечко, но не знам точна цифра... и аз ще се захващам след 2 месеца като захлади времето... ще събера повечко инфо и ще пиша.

Мен с епилатор ме боли въпреки всичките му там приставки и глупости, а и новите излизат на 7ми-10ти ден и това ме дразни защото хем много труд, хем резултат краткотраен. Триъгълника го минавам с кола целия, но пак 10 дни.... като си направих лазер беше 2 месеца до поникване на първите!!! Тази година ще се заема сериозно обаче.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 15th August 2006, 14:31
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Къде във Варна са тия Skin Line?
Отговори с цитат
  #14  
Стар 15th August 2006, 16:23
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Срещу хотел Черно море, над Макдоналдс
__________________
Не плачи затова, че е свършило, усмихни се затова, че се е случило
Отговори с цитат
  #15  
Стар 19th August 2006, 23:26
tina tina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 561
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Tsvetik
Мен с епилатор ме боли въпреки всичките му там приставки и глупости, а и новите излизат на 7ми-10ти ден и това ме дразни защото хем много труд, хем резултат краткотраен
Ти остави това на 7ми-10ти ден,при мен положението пък е станало недопустимо да се остави за два цели дена,защото проклетите косми започнаха да растат навътре и тези,които махам с епилатора единия ден са единични,а другите след това си изкарват или най-често трябва да ги чопля,за да изникнат И такаааааа ден подир ден,я през ден,я не Говорих с козметик и ми каза,да ги изчакам да израстат хубаво всичките и тогава да ги махна отведнъж,но докато го казваше това,аз се бях запътила към вратата.Не мога да ги чакам и това е.Та малко офтопик,но някакъв начин да се справя с подкожните косми???Или пак ще кажете фотоепилация?
Отговори с цитат
  #16  
Стар 20th August 2006, 00:19
Аватара на Tsvetik
Tsvetik Tsvetik не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Montreux
Мнения: 494
По подразбиране

Не можеш тотално да се отървеш от подкожните, но можеш да предотвратиш появата им до известна степен с редовен пилинг на тялото. Ще ти кажа аз какво си правя защото ексфолииращите гелове, които се продават в магазините са с много малко съдържание на "изжулващи" частички и практически без особено действие. Сега си купих шишенце с прах от маслинени костилки на сухо, които се смесват с душ гел или крем, хубавото е, че съотношението частички-крем си го правиш ти и ефекта е далеч по-добър. В бг въпросната марка не се продава, но ако имаш как да си го поръчаш онлайн или някой да ти го донесе от някъде ето линк http://store.celadonspa.com/w312121.html

В домашни условия с подръчни материали алтернативата е крем или душ гел объркан с морска сол или захар на гъста каша.

Кожата трябва да е размекната, затова седиш под душа 10 минути, след това се подсушаваш /задължително, иначе ексфолианта ще се размие/ и започваш да търкаш навсякъде със сместа с дълги резки движения в посока към сърцето, така ще стимулираш и кръвобръщението. Правиш го или веднъж в седмицата или по-често в зависимост от нуждите ти, но гледай да не се протъркаш

Ако пък вече космите са врастнали не трябва да ги оставиш ей така, защото кожата ще се възпали още повече, взимаш една тънка игличка, обгаряш я на запалка за дизинфекция, почистваш мястото със спирт и лекичко изваждаш косъма с нея. После пак минаваш със спирт и мястото ще си зарастне.
__________________
Never give yourself a haircut after three margaritas!!!
Отговори с цитат
  #17  
Стар 20th August 2006, 00:20
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Аз като се обезкосмявах с епилатор също имах подкожни косми дето ги чоплех. Ами аз се справих с тях като се върнах към бръснача, но за моя радост имам около 20 светли косъма общо на двата крака... шегувам се за бройката естествено, но наистина съм почти кьосе
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #18  
Стар 20th August 2006, 14:51
Аватара на Tsvetik
Tsvetik Tsvetik не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Montreux
Мнения: 494
По подразбиране

tina, пробвах пилинг с утайка от кафе, Lady Marmalade беше писала във форума и взех, че пробвах. Обърках маслинените гранули с кафето и малко боди лосион, след това здраво търкане със сместа, после душ, обилно се намазах с боди лосион и гледай какво става гладка кожа като на бебе!!!
__________________
Never give yourself a haircut after three margaritas!!!
Отговори с цитат
  #19  
Стар 22nd August 2006, 01:01
tina tina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 561
По подразбиране

Еееее,Tsvetik,добре се справяш,мацка!Аз знам за всичките пилинг истории и не еднократно ги използвам,но единствената причина,за да нямам кой знае какъв ефект,си обеснявам с това,че не съм от най-редовните в мисията си срещу подкожните косми,защото все бързам,забравям и то така и си остава във времето Кафето все още не съм го изпробвала.А за сместа със захар,която ми препоръчваш искам да те попитам дали си го пробвала,защото захарта ми се струва,че доста бързо може да се разтопи Иначе съм пробвала и сода за хляб;също и нанасянето на много душ гел и яко търкане после с гъбичката за пети..май се казваше "пемза"(изкочи и от акъла как се наричаше ).Ефект нулев за космите,но пък кожата ми ставаше по-мека и от на бебешко дупе.Не знам дали си втълпих обаче,но ми се стори,че ми се появиха значително количество стрии и сякаш се разнасяха все повече в резултат на триенето и престанах.Но сега вече не се личат благодарение на придобитият тен 8)
Както и да е,иначе чопленето с игла си стана редовна практика,но пък оставаха и рани,а след това и белегчета.Та и с това спрях
Големият въпрос е - Ами сега какво?Не съзрях спасение нито в колата нито в бръснача,а за епилатора пък е още по-ясно
Отговори с цитат
  #20  
Стар 26th August 2006, 21:29
Аватара на Tsvetik
Tsvetik Tsvetik не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Montreux
Мнения: 494
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tina
Еееее,Tsvetik,добре се справяш,мацка!Аз знам за всичките пилинг истории и не еднократно ги използвам,но единствената причина,за да нямам кой знае какъв ефект,си обеснявам с това,че не съм от най-редовните в мисията си срещу подкожните косми,защото все бързам,забравям и то така и си остава във времето Кафето все още не съм го изпробвала.А за сместа със захар,която ми препоръчваш искам да те попитам дали си го пробвала,защото захарта ми се струва,че доста бързо може да се разтопи Иначе съм пробвала и сода за хляб;също и нанасянето на много душ гел и яко търкане после с гъбичката за пети..май се казваше "пемза"(изкочи и от акъла как се наричаше ).Ефект нулев за космите,но пък кожата ми ставаше по-мека и от на бебешко дупе.Не знам дали си втълпих обаче,но ми се стори,че ми се появиха значително количество стрии и сякаш се разнасяха все повече в резултат на триенето и престанах.Но сега вече не се личат благодарение на придобитият тен 8)
Както и да е,иначе чопленето с игла си стана редовна практика,но пък оставаха и рани,а след това и белегчета.Та и с това спрях
Големият въпрос е - Ами сега какво?Не съзрях спасение нито в колата нито в бръснача,а за епилатора пък е още по-ясно
Продавам на краставичар краставици аз Захарта няма да се разтопи, ти само ще я объркаш с душ гел или крем, но започваш пилинга на подсушена кожа!!! Иначе ще се разтопи. И аз това с пемзата съм го пробвала, обаче никакъв ефект няма пък и се протрива кожата. За стрии не знам, аз имам по 2-3 мънички отстрани на дупето, но не са ми се появили от ексфолианта то си е и до кожа.
В такъв случай се изчерпвам със съветите щом и иглата не помага... вярно, сега какво? При дерматолог ходила ли си? Може пък да ти дадат някой незнаен съвет, който да се окаже ефективен те си знаят най-добре, но и твойто си е мъкааааа....
__________________
Never give yourself a haircut after three margaritas!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросдотезикоитосиправятколаилиползватепилатор
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:42.