IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 31st October 2006, 12:29
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране Интересна диета

Вижте тази статия , може и да има нещо вярно
Отговори с цитат
  #2  
Стар 31st October 2006, 12:58
cranberry cranberry не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 609
Изпратете съобщение чрез ICQ до cranberry
По подразбиране

като цяло не виждам голяма разлика в двете примерни менюта. освен това на мен ми излезепо равен брой А и Б, един вид не е ясно какво съм. а и пренасянето на източните култури, вярвания и т.н. в западния свят по мое скромно мнение се прави по доста, как да кажа, елементарен начин и извадено от контекста на целия lifestyle на хората, които следват едни или други традиции и вярват в тях... иначе може и да е вярно, при осигуряване на по-подробна инфо, а не някакво тест4е с тъповати въпроси
__________________
I'm hangin' on your words
Livin' on your breath
Feelin' with your skin
Will I always be here ???
Отговори с цитат
  #3  
Стар 31st October 2006, 13:02
Аватара на cocolino
cocolino cocolino не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 468
Изпратете съобщение чрез ICQ до cocolino
По подразбиране

и на мен не ми допада мн,интересно е,но не е особено точно и обективно ,аз например имам един отговор повече Б,почти наравно са,така че не мисля,че съм точно към In,особено като прочетох инфото за тях.Забавно е, но нищо повече, по принцип не вярвам особено на такива тестчета с въпроси за хранене,начин и това,което ядем не се определя от 10тина въпроси,на които казваш да или не ...това е моето мнение като цяло
8)
__________________
I'm lost, I've gone to look for myself, so if I get back before I return, please ask me to wait...
Отговори с цитат
  #4  
Стар 31st October 2006, 14:56
jedira jedira не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: sofia
Мнения: 410
По подразбиране

По мое скромно мнение,без да ангажирам никого с него,ако спазвам тези менюта като схеми няма начин да не отслабна.Дали има връзка с ин и ян не знам,иначе аз съм категорично ян по теста.А какво ще кажете за хранене според кръвната група аз там съм на далавера трябва да ям само месо да му мислят тези групи с въглехидратите
Отговори с цитат
  #5  
Стар 31st October 2006, 14:59
cranberry cranberry не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 609
Изпратете съобщение чрез ICQ до cranberry
По подразбиране

то зависи от коли4ествата, ама както и да е

амиии за кръвните групи - изследвания ли си направи?
__________________
I'm hangin' on your words
Livin' on your breath
Feelin' with your skin
Will I always be here ???
Отговори с цитат
  #6  
Стар 31st October 2006, 15:13
jedira jedira не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: sofia
Мнения: 410
По подразбиране

Не,само четох в разни статии коя кръвна група с какво да се храни ,за да отслабне аз съм 0+ и съм"най-древната",наследник на първобитните хора,които са се хранили само с месо.Обаче това наистина е също толкова субективно,не знам,да не се изказвам неподготвена.Факт,че трябва да се внимава какво се яде А някой може ли да каже защо като намаля тренировките ми идва зверски апетит(не че има връзка с темата,извинявам се)
Отговори с цитат
  #7  
Стар 31st October 2006, 23:18
Аватара на cocolino
cocolino cocolino не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 468
Изпратете съобщение чрез ICQ до cocolino
По подразбиране

и моята няма много връзка ,но да попитам ей така набързичко жерида - може ли да пуснеш линкче към сайта с тестовете според кръвна група...интересни са ми просто да ги правя,не че много много ще ги следвам
8)
__________________
I'm lost, I've gone to look for myself, so if I get back before I return, please ask me to wait...
Отговори с цитат
  #8  
Стар 1st November 2006, 00:03
cranberry cranberry не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 609
Изпратете съобщение чрез ICQ до cranberry
По подразбиране

не знам за кви тестове иде ре4, но съм 4ела , 4е за кръвнара група се правят някакви изследвния, които струват около 1000 лева. според моята - А+ - циганската - мога да стана вегетарианец без проблем и май си е така, но напоследък като ям пове4ко месо, се 4увствам доста добре - в смисъл наядена и НЕподута. преди я каах основно на плодове и кисело мляко; веднъж щях да отка4а - едновременно бях гладна, а имах 4увството,4е ще ми гръмне стомаха от 1 кофи4ка кисело мляко и някакви 2-3 праскови. на следващия ден по4нах нвд. тва мойто пак беше спам, сори. мисълта ми беше,4е трябва да се опитва. не знаеш кои храни как ще ти повлияят, докато не пробваш...
__________________
I'm hangin' on your words
Livin' on your breath
Feelin' with your skin
Will I always be here ???
Отговори с цитат
  #9  
Стар 1st November 2006, 11:25
jedira jedira не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: sofia
Мнения: 410
По подразбиране

http://rozali.com/diet.php?l=a&p=47
Аз не съм си правила тест дори тази диета не съм спазвала но я срещам доста често и направих аналогия с тази от темата Четох доста мнения по различните форуми че наистина действа
и това също http://gotvarstvo.georgievi.net/a/di...kryvnata_grupa
не е лошо да се опита може пък и да има резултат
А това го добавям заради мнението на прословутата доцент Байкова
http://www.daobg.com/forum/lofiversi...php/t2303.html
http://www.e-placebo.com/index.php?o...ask=view&id=62
Аз така се зарових,че чак ми стана интересно дали не прекалих с линковете
Отговори с цитат
  #10  
Стар 1st November 2006, 19:59
Slyn4islava Slyn4islava не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: around
Мнения: 1 184
По подразбиране

Всъщност никой не е идеално Ин или Ян-мъжко и женско, просто едното преобладава и можеби това са имали предвид с тази диета и теста. Може пък и да е вярно! А за А+ не знаех, че й викат циганска!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Интереснадиета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:29.