IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 6th August 2008, 22:39
cherry_82 cherry_82 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: софия
Мнения: 62
По подразбиране Слаби крака

ЗДРАВЕЙТЕ, ИМАМ СЛЕДНИЯ ПРОБЛЕМ И РЕшИХ ДА ГО СПОДЕЛЯ , КАТО СЕ НАДЯВАМ ДА МИ ДАДЕТЕ СЪВЕТ КАК ДА СЕ СПРАВЯ С НЕГО
ВИСОКА САМ 1.66 И ТЕЖА 50 КГ. НЕ ОБИчАМ ДА СОРТУВАМ И НИКОГА НЕ СЪМ ИМАЛА ПРОБЛЕМ С ИЗЛИшНИ КИЛОГРАМИ, НО ПРЕЗ ПОСЛЕДНАТА ГОДИНА ТЯЛОТО МИ СЕ ПРОМЕНИ ДО НЕУЗНАВАЕМОСТ. БЕДРАТА МИ НАЕДРЯХА ПОчТИ ДВА ПЪТИ, ФИГУРАТА МИ СТАНА НЕСАРУЗМЕРНА. ИМАМ ПЛОСЪК КОРЕМ И СТЕГНАТИ РЪЦЕ, НО ОТ КРЪСТА НАДОЛУ ПОЛОЖЕНИЕТО Е ОТчАЙВАщО, НАЙ МН МЕ ПРИТЕСНЯВА ВЪТРЕшНАТА чАСТ НА БЕДРАТА, КОИЯТО УВИСНА, СТАНА МЕКА , ОБРАЗУВАХА СЕ МАСТНИ НАТРУПВАНИЯ. ОТ 3-4 МЕСЕЦА ЗАПОчНАХ ДА ПРИЛАГАМ ДИЕТА, КАРАМ КОЛЕЛО, ХОДЯ И НА ФИТНЕС, НО РЕЗУЛТАТ НЯМА. БЕДРАТА МИ СА ВСЕ ТАКА ОТПУСНАТИ И ДЕБЕЛИ.
ВЕчЕ НЕЗНАМ КАКВО ДА НАПРАВЯ ЗА ДА ОТСЛАБНАТ !
БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО !
Отговори с цитат
  #2  
Стар 6th August 2008, 22:48
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Ами срещу гена трудно се борим. Наблягай на упражненията, натоварващи тези части на бедрата, прави повече повторения за вътрешната част на бедрата, карай по-дълго време колело. Храненето предполагам ти е ясно. Пробвай и други кардио уреди, тичай.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 7th August 2008, 21:08
blaaaa blaaaa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 8
По подразбиране

несам голям спец ама най-доброто упражнение за крака(и то ако искаш да ослабнеш точно там) е бягането
Отговори с цитат
  #4  
Стар 8th August 2008, 20:15
{*faith*} {*faith*} не е на линия
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 189
По подразбиране

Много е гадно, аз имам голям проблем с вътрешната част на бедрата и не става и не става... някак си изстърча не знам как да го обясня.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 10th August 2008, 18:02
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

На всичките ви проблеми бягане и диети му е майката!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 11th August 2008, 11:57
Аватара на bilyanki4ka
bilyanki4ka bilyanki4ka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 199
По подразбиране

и аз имам такъв проблем с бедрата.като цяло съм доста стегната и слабичка,но от вътрешната страна на бедрата все не става....вече се чудя какво да правя,защото като правех упражнения започваше да ме боли корема в долната част и спрях.никога неми се е налагало да спортувам или да пазя диети( в др форум написах- 155см,40кг) и сега незнам какво да правя
Отговори с цитат
  #7  
Стар 15th August 2008, 23:36
Аватара на Allure_
Allure_ Allure_ не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 1 270
По подразбиране

И на мен вътрешната страна ми е проблемна,въпреки че иначе са ми стегнати и мускулести.Но избягвам да правя за крака,защото почвам да изглеждам доста несъразмерна.Нагоре пък въобще не качвам и общо взето доста ме дразни този контраст.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 16th August 2008, 16:08
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

На мен добре ми изглеждат
Мускулът расте, когато му даваш храна, бедрата няма да порастнат от самосебе си. В устрема си да намалят въглехидратите, жените приемат все повече белтъчини и това оказва влияние. С повече кардио тренировки и намаляне на белтъка мускулът няма как да расте повече. Другият вариант е изобщо спирането с тренировките на бедрата, тогава до 2 месеца ще спаднат Все пак това е крайно, така че ако нямаш проблеми с килограмите попринцип, след тренировка дори намали белтъка до минимум и приемай въглехидрат, така мускулите сами ще се изгорят.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #9  
Стар 16th August 2008, 22:01
Аватара на Allure_
Allure_ Allure_ не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 1 270
По подразбиране

Проблеми с теглото нямам,не искам да отслабвам,по-скоро нещо в равномерното разпределение куца. Иначе аз от доста време вече не тренирам усилено,но мускулите на задните бедра си ми седят.От друга страна не мога съвсем да спра тренировките,защото ще си отпусна и дупето,а пък упражненията за тази част тренират и точно тези мускули на краката,които не харесвам.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 22nd August 2008, 20:17
cherry_82 cherry_82 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: софия
Мнения: 62
По подразбиране

хммм това не го разбирам, как така да спра да тренирам краката, нали колкото повече ги напрягам толкова повече ще топя мастни натрупвания, а и да предпочета въглехидратите пред белтъчините, незнам. аз почти не приемам въглехидрати. хляб, тестени и сладки храни почти не ям, наблягам основно на месото, сирене, яйца.... но като си помисля май не съм намалила много много обиколката на бедрата!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Слабикрака
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:35.