IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #131  
Стар 23rd September 2012, 14:14
nikinane59 nikinane59 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 5
По подразбиране

С две думи - козметика с качество на турската /всъщност продуктите се правят в гърция/ и с цена на френската. пълни боклуци за балъци.
Отговори с цитат
  #132  
Стар 4th August 2013, 23:45
lolayo lolayo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 1
По подразбиране здравейте

за мен ЛР са наистина много добра марка и до скоро ползвах техни продукти без да съм сътрудник, но реших да се включа, защото наистина видях полза! Ако някой прояви желание за поръчки или желание да се включи, може да ми пише
Отговори с цитат
  #133  
Стар 21st February 2014, 14:19
Kristeyst Kristeyst не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 1
По подразбиране

Тук, тези, които не вярвате, сте много, ама много заблудени. Разбирам, че сте свикнали да ви лъжат и очаквате ЛР да е тип Ейвън или Орифлейм, само дето нямат нищо общо една с друга......Не могат даже да се сравнят!

Назад прочетох, че искате снимки на хора, които карат полото, който иска, ще му пратя. Аз съм в Испания и познавам много мениджъри БЪЛГАРИ, които отдавна карат коли. Отделно, през месец май ще ходят до Германия, във фирмата за допълнително обучение и сертификати И ВСИЧКО БЕЗПЛАТНО!!

Майка ми е сътрудник, скоро аз също ще бъда. В началото имах много съмнения, ама се рових доста в Интернет, изгледах много клипове, ходих и по семинари. Едно е ясно, хората, които са си повярвали, са успяли. И то без да се отказват. Единият от мениджърите, който получи колата е започнал с 60 евро на месец, ама се е развил доста.

Нормално е да има хора, които мрънкат и се оплакват колко са се набутали, защото искат от първия месец да са милионери, ама не става така...

Парите, които се дават за началния пакет е за бърз старт, за да получите повече точки! ТОЧКИ, които ви носят необходимия бонус в края на месеца ПЛЮС печалбата ви от продажбите ПЛЮС % от ТОЧКИТЕ, които ВАШАТА МРЕЖА СЪТРУДНИЦИ прави.

ФИРМАТА ви плаща РАЗЛИКАТА. Тва не е типичната пирамида Вие може да запишете някой, който да ви мине и да ви задмине по точки, защото е по-добър от вас или е привлякъл повече сътрудници.
Отговори с цитат
  #134  
Стар 27th February 2014, 11:34
Aris Aris не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 43
По подразбиране

Звучи интересно...
Отговори с цитат
  #135  
Стар 6th March 2014, 00:04
Insan3 Insan3 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 1
По подразбиране

Напълно съм съгласен с по-горното мнение.По същия начин аз ползвах продукти, от които съм доволен и реших и аз да стана сътрудник.Не знам защо доста хора не са съгласни със схемата на работа и със самата фирма, повечето, от които не са пробвали, но всеки си решава.
Някой ако има нужда от информация за някой от продуктите или нещо друго да пише на ЛС.Бих помогнал доколкото мога.
Отговори с цитат
  #136  
Стар 21st June 2014, 12:07
waitwhat waitwhat не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте, регистрирах се в този форум само и единствено за да ви кажа, да не се подлъгвате по фалшивите истории, написани тук.
Един от най-добрите ми приятели се подлъга точно от такива глупости и общо взето изгуби доста пари и влоши страшно много леко появилата му се екзема на ръката.
ЛР е чиста пирамида, където 90% от продажбите се извършват между хората, които зарибяват един друг. Изхабих доста време да чета за тези фирми в опит да се опитам да го откажа навреме
Забележете, че всеки път когато се заговори за ЛР и се появяват около 10-15 нови user-а (да, иронично като мене), които обясняват как са били фенове на фирмата, как се печелили много пари стига да си работлив и всичките такива глупост - които както каза някой отгоре - са насочени към слаби душички. Освен, че самата козметика е страшно некачествена, самият начин, по който зарибяват нови членове е супер долен. Надъхват хора с няк'ви псевдо женски "успехът е тук, само трябва да ги сграбчиш" тип книжки и общо взето цялото нещо си е един култ....за по-тъпи хора явно
За хората, които се интересуват - напишете VEMMA в googlе. Това е общо взето американския (един от американските по-точно) еквиваленти на ЛР. Разликата е, че е напитка, но пак се рекламира по същия начин и има същата пирамидална структура.
А колкото до тези хора, на които се плаща да ходят във форуми и да пишат измислени мнения - не знам как имате доблест да го правите
Отговори с цитат
  #137  
Стар 24th September 2014, 09:54
Аватара на Kakvoto
Kakvoto Kakvoto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 30
По подразбиране

Супер съм доволна от Алое верата им. Определено е добър продукт
Отговори с цитат
  #138  
Стар 23rd October 2014, 08:06
klarona klarona не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 19
По подразбиране

За мен това не е качествена козметика!
_______________
метални пощенски кутии, метални решетки
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: cosmeticsотзиви
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:00.