IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2851  
Стар 9th April 2015, 13:28
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Сега и да ви кажа не не това което си мислите никой няма да ми повярва

Но не се шашкайте, има само едни цици които ме вълнуват и ме побъркват и само тях си обичам, само тях искам да си мачкам и цункам
Отговори с цитат
  #2852  
Стар 9th April 2015, 15:03
karie karie не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 10
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от traqni Виж мнението
Благодаря ти мисля че няма да мога с хапчетата че той док.ме предупреди да не пия това и това...........
Е да и те сьщо са вариант....трябва наистина да се пита.Благодаря!
Traqni,

моля те сподели ако си проучила въпроса за отлагането (ако ще се оперираш в Есте). Аз също имам такива съмнения. Моята операция е чак след 2 месеца и е трудно да се предвиди цикъла, когато всеки месец варира. Ако те отложат трябва ли да се чака още 1-2 месеца за свободна дата. Това означава, че и изследванията трябва да се правят наново.

Поздрави !
Отговори с цитат
  #2853  
Стар 9th April 2015, 15:09
Аватара на Kakvoto
Kakvoto Kakvoto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 30
По подразбиране

Въпросната кака lily.ana се изживява като ментор и СЕМ. Ето поста и който ме провокира, единствения спам е тя:
Така, както Вие си рекламирате различни продукти и процедурки във всяка нова тема, отворена от потребител Iveto123 или Sunny Girl, така и аз ще продължавам изобличавам това, което вършите.


Моля четящите форума да не обръщат внимание на суперлативи от изброените по-горе потребители!


КЪДЕ СА МОДЕРАТОРИТЕ????? Ако има някой, който наистина следи този форум би следвало такива теми и постове да се заличават!

Момичета не съдя никой и не искам да бъда съдена в интернет пространството. В реалния живот има достатъчно цензура и шефове.
Весели празници на всички!
Отговори с цитат
  #2854  
Стар 9th April 2015, 15:43
Аватара на G.Rakovska
G.Rakovska G.Rakovska не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2011
Мнения: 48
По подразбиране

Ако ще коментираш с цел да уличаваш някоя от редовно пишещите потребителки, многократно оказвали ни помощ, аЙде благодаря! Аз глава и мозък си имам да преценя и сама кое е реклама и кое не е. Запази си мнението за себе си. Много моля! Темата ни тук е друга и не ни интересуват мислите и мненията на рядко пишещи и не по темата потребители!
Отговори с цитат
  #2855  
Стар 9th April 2015, 15:48
Аватара на G.Rakovska
G.Rakovska G.Rakovska не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2011
Мнения: 48
По подразбиране

И още нещо! Темата е за въпроси към оперираните, а не за размисли и страсти. Стига спам!
Отговори с цитат
  #2856  
Стар 9th April 2015, 16:09
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

От време на време има такива изблици...
Отговори с цитат
  #2857  
Стар 9th April 2015, 16:17
Аватара на gakj
gakj gakj не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 58
По подразбиране

Ехе не влизах за известно време и се метнаха спамове мамове айде моля ви да спрете, че си имам питанка та....от 20 дни съм оперирана първо като се къпя и имам чувството че не мога да дишам между гърдите ми ме стяга нещо все едно въздух нямам на някой случвало ли му се е?
Отделно имаше някъде писано но аз пак да питам мацките след операцията закъснава ли ви цикъла? От упойка ли кво нерви по тая операция....после стрес ще боли ли няма ли....после малки са ми после биват аман ...вече та в тая връзка вие как сте били ?
Помагайте
Отговори с цитат
  #2858  
Стар 9th April 2015, 16:32
Аватара на Kakvoto
Kakvoto Kakvoto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 30
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от G.Rakovska Виж мнението
Ако ще коментираш с цел да уличаваш някоя от редовно пишещите потребителки, многократно оказвали ни помощ, аЙде благодаря! Аз глава и мозък си имам да преценя и сама кое е реклама и кое не е. Запази си мнението за себе си. Много моля! Темата ни тук е друга и не ни интересуват мислите и мненията на рядко пишещи и не по темата потребители!
Никой не уличавам, само копи и пейст правя. Направете си частен форум, плащайте си и никой няма нищо да ви каже. Начина по който пишеш е идентичен с нейния, същата пунктоация, същата стилистика. Красотата на интернет е в свободата!
Весели празници и на теб!
Отговори с цитат
  #2859  
Стар 9th April 2015, 17:01
Аватара на G.Rakovska
G.Rakovska G.Rakovska не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2011
Мнения: 48
По подразбиране

Аааа, е то това е щото и аз при Ильо съм оперирана хем исках хем пък мога да си го позволя.
По темата: и аз при къпане след първата операция имах такова усещане. Даже ми прималяваше. Пробвай с по- хладка вода и по -набързо. Цикъла ми е по часовник, упойката не оказва влияние, по скоро от притеснение.
Отговори с цитат
  #2860  
Стар 9th April 2015, 18:20
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Gakj, най-вероятно мускулът контрахира и имаш чувство на задушаване и притискане. Наистина е по-добре да се къпеш с по-хладка вода (това и за отоците). На мен ми бяха казали даже при чувство на напрежение да слагам мокра кърпа н а гърдите за 5 мин.... помага. Закъснението на цикъла също е нормално.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:26.