IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 23rd March 2016, 21:02
potrebitel101 potrebitel101 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2016
Мнения: 2
По подразбиране Спонтанни еякулации

Здравейте, мъж на 27 години съм, следния много странен проблем ми се появи преди 3-4 седмици... периодично изпитвам чувството че получавам нещо като спонтанен оргазъм. До сега не съм достигал до еякулация, но за този период от 3-4 седмици ми се случи общо 5 пъти да ми се размине на косъм. Искам да подчертая, че това не е свързано нито с физическа нито психическа сексуална възбуда и се случва без точно определена причина. Поразрових се в интернет и единствените причини които успях да намеря относно този проблем са: страничен ефект от определени антидепресанти и травми в гръбначния стълб... антидепресанти и каквито и да било лекарства не приемам, имам проблеми с кръста от време на време (работата ми е свързана с физическо натоварване, освен това спортувам), но не съм ходил на лекар тъй като не считам че е нещо сериозно... Този проблем ми се отразява много зле на психиката и на нормалното протичане на ежедневието ми като цяло - постоянно съм под напрежение "да не ми се случи" пред колеги на работа, примерно, или пък на каквото и да е публично място. Започвам да се депресирам, нямам желание да правя нищо и дори апетита ми е спаднал, цялата ми психика е насочена към това и се опитвам да разбера защо се случва... Моля някой да ми помогне и да ме насочи към възможни причини за този проблем и към какъв специалист би трябвало да се обърна?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 24th March 2016, 12:25
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Извинявай за тъпия/личния въпрос, но правил ли си секс тези 3-4 седмици? Ако не, т.е. по никакъв начин (включвам маструбациите и нощните еякулации - евентуално, ако имаш такива), тогава може да се каже, че липсата на секс е донякъде причината за проблема ти.
Иначе и аз се сещам за травми или заболявания на гръбначния стълб или мозъка. Абсолютно не се шашкай от тези ми думи. Сподели с личния лекар (друг лекар), все ще може да ти даде някакъв съвет и съответно да те успокои малко. И не се психясвай сам, ако можеш.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 24th March 2016, 17:47
potrebitel101 potrebitel101 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2016
Мнения: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ani_inna Виж мнението
Извинявай за тъпия/личния въпрос, но правил ли си секс тези 3-4 седмици? Ако не, т.е. по никакъв начин (включвам маструбациите и нощните еякулации - евентуално, ако имаш такива), тогава може да се каже, че липсата на секс е донякъде причината за проблема ти.
Иначе и аз се сещам за травми или заболявания на гръбначния стълб или мозъка. Абсолютно не се шашкай от тези ми думи. Сподели с личния лекар (друг лекар), все ще може да ти даде някакъв съвет и съответно да те успокои малко. И не се психясвай сам, ако можеш.
Да, водил съм нормален полов живот през тези 3-4 седмици, с нищо по-различен от останалото време. Може ли да ми кажеш за какви заболявания на гръбначния стълб/мозъка става въпрос?
Отговори с цитат
  #4  
Стар 25th March 2016, 16:00
Аватара на Kakvoto
Kakvoto Kakvoto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 30
По подразбиране

Сексуалният ти партньор наясно ли е със състоянието ти?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Спонтанниеякулации
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:11.