IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 16th November 2007, 13:53
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Сори че се намесвам, ама бях чела, че след операцията трябва и всеки ден по 30-40 мин ако кардио, поне 10-на дни, за да се изгорят разбитите мазнини, дето си плуват из кръвта след манипулацията (то затова е и НВДто, че да харчиш от разбитите мастни клетки). Ти кардио правиш ли в момента?
Отговори с цитат
  #12  
Стар 16th November 2007, 14:15
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Шаркче, аби да ти кажа и аз мн. си мислих за туй чудо, ама с тия отзиви....тц, тц.Писах и запитване до Стоянов, ама ...тц,тц...нема отговор...Много нещо са се превъзнесли с цените и особено щкато се има в предвид че след това се озъбваш от тренинг и диети? Та за НВД-то /: Ам нали се знае че мистър ЧЕРЕН ДРОБ се зарежда от мазнините, а те милите са като запас на организма като дълбока резерва, а преди тях отлита първо въглехидратите. Така че май ще се наложи ако някой с повече натруп. мазнини /резерв/ след прословутото липо фръц-пръц да прави кардио, даспазва НВД /за да може дробчето да си взима от мазнинките/ и да приема Ксинекал наред стова че чрез него да може да стопира навлизащите мазнини и тогава чак значи можем да си говорим за ефект от прословутия апарат
До този извод стигнах аз с мойте скромни познания. И в следствие се отказах от "ЧУДОТО"
Отговори с цитат
  #13  
Стар 16th November 2007, 14:22
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

То и аз така се отказах де (не че имам кой знае колко за махане, ама пуст мерак да не остане грам целулит...). Пък и гънката при щипане не мога да я докарам до 3 см...


А установих, че с течен Л-карнитин на GNC и тренировки във фитнеса постигам по-добри резултати в намаляването на теглото. Само да имах повечко свободно време, че да тренирам по-редовно...
Отговори с цитат
  #14  
Стар 16th November 2007, 14:32
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от SweetShark
То и аз така се отказах де (не че имам кой знае колко за махане, ама пуст мерак да не остане грам целулит...). Пък и гънката при щипане не мога да я докарам до 3 см...


А установих, че с течен Л-карнитин на GNC и тренировки във фитнеса постигам по-добри резултати в намаляването на теглото. Само да имах повечко свободно време, че да тренирам по-редовно...
Е моя се появи по-скоро на основа стрес. Тренирам, ама избягвам кардиото, щото ще изчезна съвсем с моя хипер метаболизъм правя масажи/дрениращи/ и след известно време се надявам да си закупя лично мезо пистолет че да си я правя аз мезотерапията за стягане и и въобще Проблема ми не е фрапиращ целулит, а просто най-повърхностната степен, но понеже никога през живота си не съм имала та направо пощурях от факта.Ам на тия от Есте тия кинти няма да им ги дам та ако ще да съм милионерка. прекалено ги УВАЖАВАМ парите /не ги слагама на пиедестал/ та да ги дам ей така за нема нищо.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 20th November 2007, 13:10
Ланфеар Ланфеар не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 11
По подразбиране

13 ден и никакъв резултат... Като че ли е по-мека самата мазнина, но нищо повече, стои си там и не мърда.

От три години тренирам поне 3 пъти в седмицата, последната година и нещо доста силово, като целта ми е да се набирам истински на лост и да правя поне 10 истински лицеви опори. Имам видими облици и горен корем. Така че не вярвам спорта да не е достатъчен.
При мен коремната гънка под пъпа, мерена с калипер, е 1.5 см - не е много и за това ме е страх от истинска липосукция. Всички казват, че при малко мазнина риска от дупки и линии е по-голям.

Химии за намаляване на теглото категорично не пия. Единствения суплемент през последната година ми е рибеното масло като източник на една камара омеги.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 30th April 2008, 09:18
KARAMFILKA KARAMFILKA не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 22
По подразбиране

май с ултрата всички сме се минали
аз съм свалила 3 см от под дупето,но нищо от бедрата...,което ми е много странно.още повече ,че е комбинирано с веласмоот
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ултразвуковивълнизапремахваненамасниклетки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:00.