IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2121  
Стар 30th June 2011, 21:35
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Аз пък си казвам всичко на всички. Не ми пука изобщо хората какво ще си кажат - напротив - гордея се със себе си, че дефинирам проблема, намирам решение и действам. С всичко в живота си съм така. Трябва да стоите с вдигната глава и с усмивка да посрещате коментарите на тези, които само ви завиждат за куража да се справяте с нещата от живота, които ви тормозят.

Имам 38282887 неща правени по себе си, но за сметка на това съм по-истински и по-органичен човек от много други, които защитават натуралното и естественото, само защото нямат куража или финансите да направят подобрения по себе си. Може крайно да ви звучи, но наитина няма от какво да се притеснявате, аз ходих с лонгетата си по уличите, беше ми забавно дори.
Подкрепям!Аз също ходих с капачетата на очите и лепенките след лазерната корекция и се забавлявах с реакциите на околните.След ринопластиката възнамерявам не само да излизам с лонгетата,но и ще сядам в най-оживените кафенета.... ХИЧ НЕ МЕ Е**......
Отговори с цитат
  #2122  
Стар 1st July 2011, 08:34
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Tytik Виж мнението
Подкрепям!Аз също ходих с капачетата на очите и лепенките след лазерната корекция и се забавлявах с реакциите на околните.След ринопластиката възнамерявам не само да излизам с лонгетата,но и ще сядам в най-оживените кафенета.... ХИЧ НЕ МЕ Е**......
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #2123  
Стар 1st July 2011, 10:21
KrIsKaA KrIsKaA не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 23
По подразбиране

Здравейте! Днес носът ми е рожденник, става на 1 година )) Общо взето почти не се е променял откакто стана на 3-4 месеца. Тези дни ще кача нови снимки.Успех на всички, на който им предстои операция и на новооперираните!
Отговори с цитат
  #2124  
Стар 1st July 2011, 21:13
Аватара на emka
emka emka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 119
По подразбиране

Браво бе сега си напипах и гърбичка ужас.
Изобщо как е възможно да ти се появи нова гърбичка на някой друг да му се е случвало подобно нещо, моля ви ако има някой да сподели дали е нещо временно.
Отговори с цитат
  #2125  
Стар 2nd July 2011, 02:42
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emka Виж мнението
Браво бе сега си напипах и гърбичка ужас.
Изобщо как е възможно да ти се появи нова гърбичка на някой друг да му се е случвало подобно нещо, моля ви ако има някой да сподели дали е нещо временно.
Вкостяване е най-вроятно. Аз също подозирам лека гърбичка, като спаднат отоците напълно. Ама не ми пъка много, така и така пак ще се оперирам.
Иначе вкостяванията не зависсят от хирурга, а от самия организъм. Често срещани са.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #2126  
Стар 2nd July 2011, 15:52
Аватара на emka
emka emka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 119
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Вкостяване е най-вроятно. Аз също подозирам лека гърбичка, като спаднат отоците напълно. Ама не ми пъка много, така и така пак ще се оперирам.
Иначе вкостяванията не зависсят от хирурга, а от самия организъм. Често срещани са.
Някой тук във форума ми беше казал че вкостеняване може да се получи само непосредствено след операцията,а аз тогава нямах или не се е забелязвало заради отоците.
Както и да е права си Нелс и аз няма да се тормозя така или иначе смятам втора да си правя и ми се иска първата никога да не си е бях правила ама така е и да си блъскам главата вече е късно.
Отговори с цитат
  #2127  
Стар 2nd July 2011, 22:13
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Хайде помисли малко и ми кажи как непосредствено след операцията ще ти се получи вкостяване с магическа пръчка????
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #2128  
Стар 2nd July 2011, 22:59
Аватара на emka
emka emka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 119
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
Хайде помисли малко и ми кажи как непосредствено след операцията ще ти се получи вкостяване с магическа пръчка????
Susan аз наистина не съм запозната бях попитала и така ми казаха
Явно не е така при положение,че при мен се появи след 4 месеца.
Отговори с цитат
  #2129  
Стар 2nd July 2011, 23:06
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Не знам дали непосредствено след операцията се получава, но Димитров ми каза, че до 3-4 месеца почва да се забелязва, ако се е получило.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #2130  
Стар 2nd July 2011, 23:08
Аватара на emka
emka emka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 119
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Не знам дали непосредствено след операцията се получава, но Димитров ми каза, че до 3-4 месеца почва да се забелязва, ако се е получило.
Всмисъл че някоя от съфорумките ми каза не доктора.
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
img


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовІІчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:58.