IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #151  
Стар 30th June 2011, 10:28
Аватара на mira_sm
mira_sm mira_sm не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 246
По подразбиране

Предполагам, тя има предвид да не е пластичен, а УНГ.
Аз пък след всичкото ровене за инфо реших да избера пластичен.
Отговори с цитат
  #152  
Стар 30th June 2011, 10:43
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Профила е страхотен, много ми допада, за анфаса не мога да преценя, понеже е размазан.
Н. Георгиев беше правил едно носле на една съфорумка, която вече не влиза тук. Профила е същия. Явно това му е почерка на него
Отговори с цитат
  #153  
Стар 30th June 2011, 20:45
Аватара на RedHot
RedHot RedHot не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 41
По подразбиране

Благодаря ви дами ,оправя му се някак настроението на човек като чуе хубава дума.Вече станаха 2 години и половина откакто е в този вид ама пусто не можах да му свикна.А да и да побутна въпроса за ноздрите някой знае ли има ли опция за смаляване защото съм виждала бая нослета правени и нито на едно не му бяха пипани ноздрите,пък ако трябва да съм честна някой си имаха нужда.Сякаш ги е страх тия доктори точно там да пипат
Отговори с цитат
  #154  
Стар 1st July 2011, 07:34
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Моите са двойно смалени,ще ти пратя снимки,нo се мъча от снощи и всичко блокира.Дай си скайпа на лични,че е най-удобно
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив

Последно редактирано от Мариса : 1st July 2011 на 07:39
Отговори с цитат
  #155  
Стар 2nd July 2011, 13:26
Аватара на Дили
Дили Дили не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 119
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от M.I.K Виж мнението
Моите са двойно смалени,ще ти пратя снимки,нo се мъча от снощи и всичко блокира.Дай си скайпа на лични,че е най-удобно
Може ли и на мен да ми пратиш,на лични ще ти пратя мейла си
Отговори с цитат
  #156  
Стар 2nd July 2011, 23:29
Аватара на emka
emka emka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 119
По подразбиране

Може ли и аз понеже искам точно стесняване на ноздрите.
Отговори с цитат
  #157  
Стар 25th July 2011, 09:50
Аватара на Miss_ME
Miss_ME Miss_ME не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 140
По подразбиране

Тази тема съвсем замря, нека да я побутнa малко и да призова вече опериралите се да качват снимки
Отговори с цитат
  #158  
Стар 2nd August 2011, 19:57
Аватара на mira_sm
mira_sm mira_sm не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 246
По подразбиране

Дата на операция: 06.07.2011 г.
Хирург: доц. Тепавичарова, Александровска болница
Вид на корекцията: премахване на гърбица и - как да го кажа - привеждане на носа в по-симетричен вид, както и леко повдигане на върха. Сега съжалявам, че не поисках малко по-голямо повдигане, но се притеснявах да не стана чипоноса.
Вероятно носът не е от тези, които повечето харесват - няма извивка, но аз исках да е прав, и както казах, не е много скъсен.

Снимки: http://mira76.snimka.bg/other/rinopl...11034.24469317

Парола: 06072011

Удовлетвореност: засега бива, притеснява ме само една издутина на мястото на гърбицата, но се надявам да е оток. И дано върхът не спадне.
Отговори с цитат
  #159  
Стар 3rd August 2011, 08:38
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Най-важното е ти да се харесваш!
Само не проумявам защо реши да платиш три или даже четири пъти по-скъпо от това, което можеше да ти струва операцията

А, и да не си посмяла да се оприличаваш на Цецка Цачева, или да дрънкаш разни глупости, че не си хубава
Отговори с цитат
  #160  
Стар 3rd August 2011, 19:52
Аватара на mira_sm
mira_sm mira_sm не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 246
По подразбиране

Аз естествено съм избрала снимки, на които се харесвам, с изключение на една (нацупената), ама голямо мерси.

Защо реших да платя толкова - заради авторитета на болницата, заради мненията тук за Тепавичарова (че е добър хирург и педантична при "събирането" на изследванията и всичко останало; пък нека да е скъпарка) и защото за Джамбазов, който при носовете е хирургът с най-много положителни отзиви тук, имаше мнения, че често не се справя добре с върховете - аз държах на повдигане на върха. А и дава дати за операция за след няколко месеца (разбираемо), а аз исках да стане в началото на лятото, заради отпуските. Други варианти освен тях двамата почти не съм обмисляла, макар че по едно време мислех да ходя на консултация при Йорданов.
Не ме е яд изобщо за парите, макар че взех кредит, който сега изплащам: пари се печелят, а по-добре човек да е спокоен, когато ги дава. То и спокойствието зависи от субективни неща, но все пак.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Снимки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:17.