IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #971  
Стар 25th October 2011, 21:17
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Ако някой се навие да систематизира информацията, после темата може да се заключи и край - няма писане. Все ще изловим някой модератор да й удари ключето
  #972  
Стар 25th October 2011, 22:12
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Въпрос към оперираните:След един месец и 13 дни чувствам ,че нещо не е както трябва в носа ми.Усещането в лявата ноздра е все едно някой ме притиска с пръст или по-точно имам чувството,че е залепнала.Мисля,че преградата ми е отново изкривена.Или полудявам,или това наистина е така.
  #973  
Стар 25th October 2011, 22:38
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Много е рано за каквито и да било изводи , спри да се наблюдаваш под лупа и вси4ко ще е наред.Между другото твърде вероятно е преградата да се върне в предишното си изкривено състояние !
__________________
Много отдавна е крайно време!
  #974  
Стар 25th October 2011, 22:41
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
Много е рано за каквито и да било изводи , спри да се наблюдаваш под лупа и вси4ко ще е наред.Между другото твърде вероятно е преградата да се върне в предишното си изкривено състояние !
Да,най-вероятно ще се върне!Дори съм убедена в това.Това усещане в лявата ми ноздра ми подсказва,че втори път под ножа ще се ляга)
  #975  
Стар 26th October 2011, 06:27
Аватара на emka
emka emka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 119
По подразбиране

Момичета искам с някой да си направя change датата ми за операция е 30 ноември ако има някой с дата след 10 декември и има желание за размяна да ми пише на лични.
Приятен ден от мен!
  #976  
Стар 26th October 2011, 07:34
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TGM Виж мнението
Да,най-вероятно ще се върне!Дори съм убедена в това.Това усещане в лявата ми ноздра ми подсказва,че втори път под ножа ще се ляга)
Това не го разбирам, как така се връща в изходно положение, нали я чупят и я позиционират отново или нещо не съм наясно!?
  #977  
Стар 26th October 2011, 07:52
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TGM Виж мнението
Да,най-вероятно ще се върне!Дори съм убедена в това.Това усещане в лявата ми ноздра ми подсказва,че втори път под ножа ще се ляга)
Дори да си направиш втора операция , септум който е бил крив има способността да се връща в предишното си състояние ! Не е задължително да се полу4и при вси4ки , но е 4есто срещано явление и няма зна4ение колко операции ще си направиш
__________________
Много отдавна е крайно време!
  #978  
Стар 26th October 2011, 08:11
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi Виж мнението
Все ще изловим някой модератор да й удари ключето
Надявай се

Като им писах да заключат предишната тема за Джамбазов, нито някой го направи, нито ми върна някакъв отговор.
Разберете, това е единственият форум без модератори и администратори

А и нека си пишат момичетата, така или иначе това е най-активният раздел във вече позамрелия ни форум, а любителките на словесните дуели и спама каня най-учтиво в Общи приказки
  #979  
Стар 26th October 2011, 09:04
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi Виж мнението
Хахха, по време на операцията - всички, по избор на опериращия екип
Не мога, ще лудна от смях,и на мен това ми дойде като отговор... върнахте ми настроението...
Между другото и аз мислех да питам същото за секса /след операцията/, за да разведря малко темата
  #980  
Стар 26th October 2011, 09:12
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emiko Виж мнението
Надявай се

Като им писах да заключат предишната тема за Джамбазов, нито някой го направи, нито ми върна някакъв отговор.
Разберете, това е единственият форум без модератори и администратори
Така е, и аз имах проблем с предишната си регистрация и им писах няколко пъти....но безрезултатно...

Аз съм си сейфнала на десктопа един файл, където си копирам всичко важно от темата, старая се да е всичко, но има пропуски и ще трябва да връщам назад из темата.... така поне съм сигурна,че ще задам по-малко повтарящи се въпроси
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:47.