IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1511  
Стар 27th November 2011, 23:28
Аватара на svoboda
svoboda svoboda не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 129
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от susan_88 Виж мнението
Или имаш конче, или оттам е рязано. Споко, случва се! Не се шашкай
Сигурно е рязано защото ми беше крива преградата. Нормално ли е да е такова като по-набъбнало?
  #1512  
Стар 27th November 2011, 23:50
Аватара на DimchevaD
DimchevaD DimchevaD не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 109
По подразбиране

Честито,Гери!Бързо спадане на отоците и с нетърпение ще чакаме да видим хубавата ти усмивка отново както на снимките ти от преди,само че още по-щастлива
  #1513  
Стар 27th November 2011, 23:57
Аватара на DimchevaD
DimchevaD DimchevaD не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 109
По подразбиране

Свобода и аз имах някакви набъбнали нещица в носа,един път се окаже секрет,твърд като камък,на следващия конец.Не се заигравяй извътре,да не дръпнеш някое конче.Герито май си бърника,доколкото прочетохАз се поизплаших първия път като се подаде конец,който не се виждаше и заобикалящите го секрети и си дъърпааах,от тогава само с ножичка понякога подрязвам леко,колкото да не се вижда и си го оставям на мира,когато им дойде времето ще паднат
  #1514  
Стар 28th November 2011, 00:06
Аватара на svoboda
svoboda svoboda не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 129
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DimchevaD Виж мнението
Свобода и аз имах някакви набъбнали нещица в носа,един път се окаже секрет,твърд като камък,на следващия конец.Не се заигравяй извътре,да не дръпнеш някое конче.Герито май си бърника,доколкото прочетохАз се поизплаших първия път като се подаде конец,който не се виждаше и заобикалящите го секрети и си дъърпааах,от тогава само с ножичка понякога подрязвам леко,колкото да не се вижда и си го оставям на мира,когато им дойде времето ще паднат
Не не засъхнал секрет или конче, ами набъбнала по-скоро лигавицата на преградата..
  #1515  
Стар 28th November 2011, 00:20
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от svoboda Виж мнението
Не не засъхнал секрет или конче, ами набъбнала по-скоро лигавицата на преградата..
И на мен ми беше такааа, не се притеснявай! И двата пъти ми се получи такова нещо- не е повод за паника. Или там ти е рязано, или някъде вътре има конче,което може и да не усетиш, или в най- лошия случай леко ти е изкривена носната преграда, което не е проблем, щом не ти пречи да дишаш. Във всички случаи не е нищо страшно. Колко голямо е това нещо? Ако ти се струва, че е по-голямо и отива навътре, значи е преградата. Ако е по-малко- значи е белега от рязаното, а ако е много набъбнало, значи е конче.
  #1516  
Стар 28th November 2011, 00:28
Аватара на DimchevaD
DimchevaD DimchevaD не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 109
По подразбиране

И това,и това,но като се поизчистват секретите,олеква,има оток-нормално да е набъбнала,болно място е и ска време да си заздравее,иначе ми е познато чувството,което се появява дори и в момента,все едно си още с плаките(така го възприемам).Нормално да е надута лигавицата,всичко що е в носа е надуто,все пак и септопластика са ти правилиТърпение до прегледа и дано всичко да е наред,кажи си страховете пред Димитров,много полезна информация ще ти каже и стискам палци!Вече съм почти убедена,че страховете ти са напразни,но без тази еуфория и страх не може,но после само хубави спомени да остават!
  #1517  
Стар 28th November 2011, 00:35
Аватара на svoboda
svoboda svoboda не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 129
По подразбиране

Да, плаките са си още вътре. До сега добре дишах, не чувствах такива щипенета и незнам си какво...Ще кажа на Димитров да погледнат и да ми обяснят и така...Все едно ми е набъбнал отвътре носа и ми е дразнещо като дишам.. Благодаря още веднъж за съпричастността
  #1518  
Стар 29th November 2011, 19:47
marchela marchela не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 15
По подразбиране

Нещо замлъкна темата. Аз пак да питам - има ли някой с операция на 12.12.
  #1519  
Стар 29th November 2011, 20:22
Аватара на emka
emka emka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 119
По подразбиране

Момичета утре е моята втора(и много много се надявам последна) операция стискайте палци.
  #1520  
Стар 29th November 2011, 20:34
XIKS XIKS не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 17
По подразбиране

Успех, стискам палци!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:13.