IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1711  
Стар 3rd January 2012, 09:14
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jarra Виж мнението
На 3 седмици съм от операцията и малко след махане на лонгетата се появи нещо като ръб /около 2 см./ от дясната страна на носа, в анфас е видимо и е твърдо на пипане. Имало ли е подобни случаи.
jarra ако си от София, може да се видим , ще видиш при мен как се е получило след 8.5м
Можеш да ми пишеш на лични.
  #1712  
Стар 3rd January 2012, 15:44
Аватара на suonsan
suonsan suonsan не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 162
По подразбиране

ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!! Бъдете здрави и щастливи. Нека и доц.Джамбазов и целият му екип да бъдат здрави и все така всеотдайни, за да помагат на повече и повече хора!!!!!!!!!

Аз, 2 месеца след операцията, се чувствам прекрасно. От време на време носът мноого лекичко ме опъва отвътре, но мисля, че е от засъхналите секрети. Пръскам стеримар, почиствам леко и внимателно с клечки за уши.. и всичко е наред. Е, от време на време се панирам за някоя подутинка или нещо друго, но бързо ми минава... Не се шашкайте излишно!
Моето лично мнение е, че доцент Джамбазов е един от най-внимателните и кадърни хирурзи. Освен, че извайва максимално естествени нослета, той е адски внимателен-неоспорим факт. Оперирани от него, на 7-ия ден почти нямат видими поражения по лицето, а всички знаем, че понякога синините остават месеци...

Поздрави и Усмивки!!
  #1713  
Стар 5th January 2012, 14:16
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

ето един добър отговор на пластичен хирург как да си изберете добър специалист:
300 -350 ринопластики на година
Cost of rhinoplasty

I agree with all the above. Rhinoplasty is the single most complex operation in cosmetic or reconstructive surgery. However, skill and technique and time to perform the operation vary dramatically. The most important choice to make is the experience of the plastic surgeon peforming the operation. If you view their website and rhinoplasty is the 12th listed procedure behind breast reconstruction, breast lifting, mommy makeovers and tummy tucks...DO NOT GO TO THAT SURGEON. The first 3 procedures are what are peformed routinely. As someone who takes care of 300-350 rhinoplasty patients a year and treats over 1/3 revisions from other surgeons this is a critical decision point. With that being said the procedure should hover around 3500-5000 for a primary procedure and no more than 7000 for a revision. In Scottsdale, AZ, Beverly Hills or Manhattan this should hold true. If the price floats much above this in the 15,000 dollar range...keep getting more opinions until you find the better fit.
  #1714  
Стар 5th January 2012, 14:19
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Rhinoplasty is different from most other types of surgery.

The best rhinoplasty surgeon are artists - they are capable of combining the logic, step by step left brain thinking required with most surgeries with the artistic right brain skills required to create a beautiful nose. This point can not be underestimated. This is why you must look at before and after photographs on the surgeon's website.

Experience, time in the operating room, complexity and sometimes even the surgeon's reputation does not always produce beautiful noses. It is similar to asking the question how much does an artist's painting cost? I could answer this by saying that it depends on the cost of the paint, the canvas, the brushes, the amount of time it takes to paint, the rent costs at my studio, etc. Is this what makes the difference between a da Vinci painting and one by an art student?

Make sure you look at fifty or more before and after photographs of each surgeon your are considering.

Daniel Reichner, MD
  #1715  
Стар 6th January 2012, 13:53
Аватара на annnna
annnna annnna не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 157
По подразбиране

Аз пак ще помоля,ако някой се колебае дали да се оперира януари/февруари,да ми пише на лични ако има желание да си размени датата с моята за 21-ви март,2012.
  #1716  
Стар 6th January 2012, 18:11
Аватара на emka
emka emka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 119
По подразбиране

Здравейте момичета , за много години!
Цитирай:
Първоначално написано от keery Виж мнението
Емка къде се изгуби, как си след 2-та - доволна или е рано да се каже ?
keery постоянно следя форума , но рядко ми остава време да пиша.
При мен вече мина 1 месец от операцията, но съм със много затруднено дишане и почти постоянно съм така и аз имам много гнойни секрети и е супер неприятно.
За резултат е рано още да се говори все пак върха спада бавно , но ако трябва да си призная с ръка на сърцето просто не ми харесва някак си е доста грубоват и пак ми е доста голям , дано като поспадне още малко резултата да ми хареса.
След около 3 месец ще кача снимки момичета да видите за какво става въпрос, но наистина май на доцента върховете не са му силна страна.
Иначе носа ми в момента е прав, точно както го исках, но просто върха е много груб.
  #1717  
Стар 6th January 2012, 19:25
etaniel etaniel не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Sofia
Мнения: 113
По подразбиране

емка, много ти е рано да вадиш изводи, еле пък за върха...той най-накрая ще ти се оправи....повечето американски сайтове дават 4-6 месеца за спадане на всички отоци...и 9 месеца за финален резултат (но най-често след около 6 месеца)...пак много зависи от индивидуалния организъм и от способността за регенерация, а и от сложността на самата интервенция....ти да видиш моя връх....с големите ноздри...ама ще си го нося, така си го избрах, важното е че мъжът ми поне ме харесва ....е може и някога да се харесам и аз...а ако не, ще търся реоперация...
  #1718  
Стар 6th January 2012, 19:27
etaniel etaniel не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Sofia
Мнения: 113
По подразбиране

ааа аз сега видях, че това ти е втора ОП, ти имаш опит значи....ти след колко време направи втората? А секретите щом са ти гнойни ходи да ти направят микробиология, може би имаш бактерия някаква (може и от болницата да си лепнала нещо)....
  #1719  
Стар 7th January 2012, 10:48
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emka Виж мнението
Здравейте момичета , за много години!

keery постоянно следя форума , но рядко ми остава време да пиша.
При мен вече мина 1 месец от операцията, но съм със много затруднено дишане и почти постоянно съм така и аз имам много гнойни секрети и е супер неприятно.
За резултат е рано още да се говори все пак върха спада бавно , но ако трябва да си призная с ръка на сърцето просто не ми харесва някак си е доста грубоват и пак ми е доста голям , дано като поспадне още малко резултата да ми хареса.
След около 3 месец ще кача снимки момичета да видите за какво става въпрос, но наистина май на доцента върховете не са му силна страна.
Иначе носа ми в момента е прав, точно както го исках, но просто върха е много груб.
Това да не те притеснява сега че е едър, рано е да се каже . Имаш още да спадаш, знаеш как е - вече си го минала. Аз си спомням , че имаше едно хлътване . Той присадка ли ти слага за него . По-важното е това хлътване да оправи .... Дано с времето всичко да се изглади.
  #1720  
Стар 7th January 2012, 17:41
кукумицинка кукумицинка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 207
По подразбиране

Здравейте! Нова съм във форума, но отдавна следя темата Обадих се за записване за час за консултация и ми насрочиха час за доктор Димитров, а не за Джамбазов. Жената между другото се оказа доста любезна, не го очаквах от това, което съм чела тук
Въпросът ми е - след като ще ме преглежда д-р Димитров, при евентуална операция кой я извърши? Извинявам се, ако въпросът е глупав.
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:32.