IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #501  
Стар 3rd April 2009, 10:30
mariana1204 mariana1204 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 2
По подразбиране Други интервенции

Здравей !
Аз съм все още нова тук и прочетох почти всичко по темата.Дано не те притеснявам . но тъй като ти си съвсем скоро опериран бих желала да те питам някой неща.Аз също искам да се оперирам при Атанасов но така и не успях да се свържа на тел. който намерих.Ако можеш да ми кажеш къде точно мога да го намеря?Много ме и интерисува цената тъй като навсякъде е различна.И всички други подробности.Колко време ща носиш лентата и др.Надявам се да ми пишеш и всичко при теб да е наред и да си доволен от операцията.
Отговори с цитат
  #502  
Стар 3rd April 2009, 10:43
Аватара на clickhere
clickhere clickhere не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 9
По подразбиране

Имаш л.с
Отговори с цитат
  #503  
Стар 26th April 2009, 20:27
Emsito Emsito не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 3
По подразбиране Re: Други интервенции

Цитирай:
Първоначално написано от mariana1204
Здравей !
Аз съм все още нова тук и прочетох почти всичко по темата.Дано не те притеснявам . но тъй като ти си съвсем скоро опериран бих желала да те питам някой неща.Аз също искам да се оперирам при Атанасов но така и не успях да се свържа на тел. който намерих.Ако можеш да ми кажеш къде точно мога да го намеря?Много ме и интерисува цената тъй като навсякъде е различна.И всички други подробности.Колко време ща носиш лентата и др.Надявам се да ми пишеш и всичко при теб да е наред и да си доволен от операцията.
и за мен малко инфо ако моля

благодаря предварително
Отговори с цитат
  #504  
Стар 26th April 2009, 20:30
Emsito Emsito не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 3
По подразбиране Re: Други интервенции

Цитирай:
Първоначално написано от Emsito
Цитирай:
Първоначално написано от mariana1204
Здравей !
Аз съм все още нова тук и прочетох почти всичко по темата.Дано не те притеснявам . но тъй като ти си съвсем скоро опериран бих желала да те питам някой неща.Аз също искам да се оперирам при Атанасов но така и не успях да се свържа на тел. който намерих.Ако можеш да ми кажеш къде точно мога да го намеря?Много ме и интерисува цената тъй като навсякъде е различна.И всички други подробности.Колко време ща носиш лентата и др.Надявам се да ми пишеш и всичко при теб да е наред и да си доволен от операцията.
и за мен малко инфо ако моля

благодаря предварително

ако може*
Отговори с цитат
  #505  
Стар 27th April 2009, 18:29
Celtic dream Celtic dream не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 87
По подразбиране

Здравейте аз съм на 3ти ден (4ти, ако броим деня на операцията). Днес ми свалиха превръзките и отпред ушите ми изглеждат добре, прилепени са, не са плътно залепени, но не стърчат. Но отстрани - аз се уплаших ушните ми миди са доста изкривени и със странна форма, даже едното ми уше изглежда продълговато, а двете ми ушета имат по една странна извивка долу към меката част, близо до разрезите. Кажете ми, че като си нося лентата и като спаднат отоците, това ще се оправи. Не искам да ходя с обезобразени уши имах красиви ушички, само стърчаха, не съм искала да им се променя формата, а то това стана
Отговори с цитат
  #506  
Стар 27th April 2009, 20:30
JohnTerry JohnTerry не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 4
По подразбиране

Celtic dream при кого си прави операцията ?
Отговори с цитат
  #507  
Стар 27th April 2009, 20:41
Celtic dream Celtic dream не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 87
По подразбиране

Какво значение има? Той обясни, че методът е изпиляване на хрущяла и сгъване на ухото. Искам само да разбера дали с времето отоците спадат и дали ушите приемат по-естествена форма, защото така, както изглеждат в момента, са странни
Отговори с цитат
  #508  
Стар 28th April 2009, 20:21
Аватара на clickhere
clickhere clickhere не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 9
По подразбиране

Ще се оправят споко и мойте бяха така.
Отговори с цитат
  #509  
Стар 28th April 2009, 20:55
Celtic_dream1 Celtic_dream1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 232
По подразбиране

Супер, нямам търпение
Отговори с цитат
  #510  
Стар 29th April 2009, 19:08
Celtic_dream1 Celtic_dream1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 232
По подразбиране

Да но едното ми ушенце има хубава форма а не е толкова прилепнало, а другото е съвсем прилепнало, но е като обърнато наопаки аз от време на време сънувам как като махна лентата за известно време, те ще се върнат
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Корекциянауши
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:14.