IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #571  
Стар 23rd October 2015, 13:39
Lisa_fox Lisa_fox не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2015
Мнения: 1
По подразбиране

до сега само четях, но днес реших да споделя моят опит -
аз си направих Липофилинг през май 2015 година - десетина дни бях оточна сеедно съм бита от боксьор, после отока отмина и изглеждах супер - високи скули, добре оформени устни, стегнат контур на лицето.... и така 3-4 месеца - до към Септември. После всичко си стана по старому - от скулите нищо не остана, в назобазиалните гънки има нещо като 10-15 % останало, в горната устна почти нищо, а в долната нищо, контура отиде по дяволите на долу - сега имам даже бузки на булдок - сякаш лицето ми се смъкна още надолу.
И така - 2 000 лв. за има-няма 4 месеца що годе прилично лице.
Доктора каза, че трябва да повторя, потретя или там докато остане нещо по лицето и съм доволна, но.... не съм сигурна, че ми се дават още пари за никакъв ефект, да не говоря че е и скъпо, не искам да си спомням за оточното ми лице и вида ми на квазимодо и най-вече - бих изтърпяла всичко това, но да имам поне някакъв ефект - и то основно на устните....
Взеха ми мазнинка от долната част на корема... 2 шевчета, боли около 10-тина дни, после нищо.... аз там мазнинка имам за половината китайски народ де.
Сега обмислям филър, имам открития и идеи, имам и док. да го направи, другата седмица съм на консултация, мога да споделя какво и как ще направя.

Това е от мен.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Липофилинг
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:04.